LISTA STARTOWA Bike Cross Maraton 2018


System zgłoszeń jest: Nieaktywny

MINI | Zgłoszonych: 951

L.p. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rok Gmina Data zgłoszenia Numer Dolsk Czerwonak Wyrzysk Chodzież Skoki Binduga Suchy Las Pobiedziska Łopuchowo
1   ABREU- GŁOWACKA MONICA LEWA WOLNA / POZNAN 1969 POZNAN 2018-05-24 10:15:00
2 2135 Adamczak Artur  / Stęszew 1973 STĘSZEW 2018-04-03 21:04:00 TAK TAK TAK
3 2649 Adamczak Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM / Poznań 1973 POZNAŃ 2018-04-24 16:33:00 TAK TAK
4   ADAMSKA WIKTORIA  / POZNAŃ 1995 POZNAŃ 2018-04-14 14:21:00 TAK
5 2013 Adamski Arkadiusz  /  1989 2018-04-06 22:13:00
6 2646 Adolski Ireneusz FORD BEMO MOTORS / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-04-22 10:30:00 TAK TAK
7 2136 Amborski Tomasz EUROCASH / Dachowa 1985 KÓRNIK 2018-04-04 09:58:00 TAK TAK
8 2764 Andersen Wiliam ZRYW PILCHOWO / Pilchowo 1978 2018-05-27 09:08:00
9 2699 Andrejczuk Adam TEAM MTB CHOJNICE / Chojnice 1972 CHOJNICE 2018-05-30 16:49:00 TAK TAK
10   ANDRYSZAK VANESSA ROWEROWA BRZOZA / NOWA WIEŚ WIELKA 2001 NOWA WIEŚ WIELKA 2018-06-12 21:41:50 TAK TAK
11 2137 Andrzej Dubil REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1959 JEŻYCE 2018-04-05 14:05:00
12 2138 ANDRZEJEWSKA BARBARA AF MOSINA TEAM / MOSINA 1974 MOSINA 2018-04-05 08:28:00 TAK TAK TAK TAK
13 2062 Andrzejewski Przemysław ŚREM / Śrem 1973 ŚREM 2018-04-02 20:27:00 TAK TAK TAK TAK
14 2139 Andrzejewski Marcin  / Mosina 1978 MOSINA 2018-04-05 08:30:00 TAK TAK
15 2031 Andrzejewski Jan  /  1981 2018-04-06 22:13:00
16   ANDRZEJEWSKI LECH  / SKÓRZEWO 1950 DOPIEWO 2018-04-21 21:42:00 TAK TAK
17 2031 ANDRZEJEWSKI JAN  / OBORNIKI 1981 2018-05-27 09:08:00
18   ANDRZEJEWSKI  KAMIL  / PARKOWO 1994 ROGOŹNO 2018-06-14 18:59:05 TAK TAK
19   ANDRZEJEWSKI  DAWID  / PARKOWO 1992 ROGOŹNO 2018-06-14 19:05:11 TAK TAK
20 2725 Antkowiak Paweł  / Budzyń 1975 BUDZYŃ 2018-05-29 12:48:00 TAK TAK
21 2140 Arning Mariusz  / Mosina 1979 MOSINA 2018-04-05 12:38:00 TAK TAK
22 2545 Auguścik Piotr  / Kórnik 1972 2018-04-08 09:29:00
23 2141 Aumiller Bartosz  / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-03-24 20:24:00 TAK TAK TAK TAK
24 2755 Bach Janusz MTB PAPIS TEAM / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
25 2076 BAKALARSKI KAZIMIERZ  /  1964 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK TAK
26 2142 Balcerkiewicz Łukasz MTB BALMA TEAM / Tarnowo Podgórne 1979 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 11:38:00 TAK TAK TAK
27 2143 Balcerkiewicz Michał MTB BALMA TEAM / Tarnowo Podgórne 1975 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 14:14:00
28 2144 BANASZAK MACIEJ  / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-03-28 11:33:00 TAK TAK TAK TAK TAK
29 2762 Banaszak Filip ZRYW PILCHOWO / Panowo 1985 2018-05-27 09:08:00
30 2763 Banaszak Marcin ZRYW PILCHOWO / Pilchowo 1977 2018-05-27 09:08:00
31 2145 Banaś Jacek BRIDGESTONE / Września 1974 WRZEŚNIA 2018-03-20 16:25:00
32 2955 Baranek Paweł WYDZIAŁ WYWIADOWCZO - PATROLOWY KSP / Kobyłka, Pow. Wołomiński 1986 2018-05-27 09:08:00
33 2146 Baraniak Przemysław SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / Bolechowo-Osiedle 1975 CZERWONAK 2018-04-04 23:04:00 TAK TAK
34 2147 Baranowski Marcin  / Luboń 1979 LUBOŃ 2018-04-05 10:51:00 TAK TAK
35   BARANOWSKI MARIUSZ  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-23 20:13:00 TAK TAK
36 2148 Bardziński Paweł CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE / Chodzież 1976 CHODZIEŻ 2018-03-30 11:31:00
37 2149 Bartkiewicz Tomasz PKO BANK POLSKI S.A.  / Kamionki 1971 KÓRNIK 2018-03-28 22:00:00 TAK TAK
38 2150 Bartkowiak Kacper REAL 64-STO / Kąkolewo 2003 OSIECZNA 2018-04-03 23:01:00
39 2151 Bartosik Paweł  / Tarnowo Podgórne 1976 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-05 14:04:00 TAK TAK TAK
40   BARTOSIK KATARZYNA  / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-06-19 16:35:15
41   BARTOSIK KATARZYNA  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-06-19 21:00:06
42 2684 Basiński Dawid  / Rakoniewice 1991 RAKONIEWICE 2018-05-29 21:45:00 TAK TAK
43 2054 Bączyk Sławomir VW SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / Środa Wlkp 1973 ŚRODA WLKP 2018-03-13 13:07:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
44 2532 Bąkowski Michał DZIKI Z MORASKA / Poznań 1978 2018-04-08 09:29:00
45 2650 Beczek Mateusz - / Poznan 1994 POZNAN 2018-05-28 20:10:00 TAK TAK
46 2707 Begier Adam BGR TEAM / Suchy Las 1972 2018-05-30 19:08:00
47 2155 Bejm Mateusz  / Wągrowiec 2002 WĄGROWIEC 2018-03-12 11:21:00
48 2153 Bejm Bartosz BEJM TEAM / Koło 1992 KOŁO 2018-03-25 17:09:00 TAK TAK
49 2154 Bejm Dariusz EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Koło 1967 KOŁO 2018-03-30 09:57:00 TAK TAK TAK
50 2774 Bekas Tomasz  / Suchy Las 1977 SUCHY LAS 2018-05-27 09:08:00
51 2660 BELL TONY  / KIEKRZ 1963 2018-05-27 09:08:00 TAK
52 2156 Bembnista Dawid BEMBNISTA TRANSPORT / Białośliwie 1985 BIAŁOŚLIWIE 2018-04-04 21:02:00 TAK TAK
53 2157 Berent Roman  / Poznań 1976 POZNAŃ 2018-03-28 19:53:00 TAK TAK TAK
54   BERLIŃSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-06-18 13:33:28 TAK TAK
55 2158 Berłowska Karolina KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1981 KOMORNIKI 2018-04-04 23:50:00 TAK TAK
56 2159 Berłowski Grzegorz KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1980 KOMORNIKI 2018-04-05 00:01:00 TAK TAK TAK
57 2773 Bernacki Bartosz BIKEBOARD / Wyrzysk 1983 WYRZYSK 2018-05-29 13:02:00 TAK TAK
58 2101 Biadasz Marcin  / Poznań 1976 M. POZNAŃ 2018-04-03 07:28:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
59 2160 Białas Maciej GRUPA KROTOSKI-CICHY / Stęszew 1981 STĘSZEW 2018-03-07 13:49:00
60 2161 Białek Adam  / Skórzewo 1975 DOPIEWO 2018-03-29 10:57:00 TAK TAK
61 2162 Biedermann Kamil  / Luboń 1998 LUBOŃ 2018-03-26 21:41:00 TAK TAK
62 2163 Biedrzyńska Lidia GOGOL MTB TEAM / Rogoźno 1984 ROGOŹNO 2018-03-13 12:11:00
63 2661 Biedrzyński Maciej GOGOL MTB TEAM / Rogoźno 1983 2018-04-08 09:29:00
64 2751 Bielawski Łukasz MTB WYRZYSK / Wyrzysk 1977 WYRZYSK 2018-05-27 09:08:00
65   BIELECKI TOMASZ  / SZCZYTNIKI DUCHOWNE 1995 GNIEZNO 2018-04-23 20:09:00
66 2164 Bielicki Piotr  / Poznań 1967 POZNAŃ 2018-03-18 09:45:00
67 2644 Bielińska Hanna  / Wilcze 1983 OSIELSKO 2018-05-23 08:27:00
68 2772 Biernacka Oliwia  /  1984 2018-05-27 09:08:00
69 2012 Biesiada Jonasz AGROCHEST TEAM / Kociałkowa Górka 1989 POBIEDZISKA 2018-03-29 23:18:00 TAK TAK
70 2102 Biszof Mirosław UJŚCIE / Ujście 1973 UJŚCIE 2018-03-24 06:52:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
71 2165 Błaszczak Krystian MTB BALMA TEAM  / Tarnowo Podgórne 1983 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 11:49:00 TAK TAK
72 2696 Błażak Maciej  / Golęczewo 1985 Suchy Las
73 2166 Błażejowicz Rafał  / Poznań 1992 POZNAŃ 2018-04-05 17:25:00 TAK TAK
74 2176 Bocheński Marek  / Chodzież 1962 CHODZIEŻ 2018-04-21 12:23:00 TAK TAK
75 2167 Bocian Zbigniew 2. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / Poznań 1967 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-02 09:49:00 TAK TAK
76 2168 Bocian Mariusz 2. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / Poznań 1989 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-02 09:54:00 TAK TAK
77 2169 BONDYRA MIKOŁAJ PYRA TEAM / POZNAN 1981 POZNAN 2018-03-06 12:53:00 TAK TAK TAK
78 2170 BORKOWSKI KRZYSZTOF SZOOKROWER / PRZECŁAW 1983 SZAMOTUŁY 2018-03-21 19:00:00 TAK TAK TAK TAK TAK
79 2002 Borkowski Wojciech BIKE'OWE WYPRAWY /  1993 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
80 2171 Borowski Andrzej BIKECITY POZNAŃ / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-03-27 20:17:00
81   BRASZKOWSKI DAMIAN ZADROGA RACING TEAM / GRUDZIĄDZ 1985 GRUDZIĄDZ 2018-05-28 21:36:00
82 2172 BRATKOWSKI JACEK  / BYDGOSZCZ 1969 BYDGOSZCZ 2018-03-14 16:49:00 TAK TAK TAK
83 2173 Briks Jerzy THULE TEAM / Złotniki 1967 SUCHY LAS 2018-03-08 17:14:00
84 2009 Broda Arkadiusz  /  1990 2018-04-06 22:13:00
85 2174 Brodnicka Anna BIKECITY POZNAŃ  / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-03-27 21:43:00
86 2103 Bromka Piotr KOSOX BIKE TEAM / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-03-26 17:42:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
87 2694 Brose Marcin CHODZIEŻ / Chodzież-Rataje 1987 CHODZIEŻ 2018-05-29 21:13:00 TAK
88 2719 Brotkiewicz Bartosz GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / Bydgoszcz 1989 BYDGOSZCZ 2018-06-01 22:15:36
89 2175 Browarczyk Bartosz  / Śrem 1973 ŚREM 2018-04-04 08:18:00 TAK TAK
90 2046 Brycki Łukasz SUPERSPORTOWY TEAM  / Poznań 1985 POZNAŃ 2018-03-06 21:51:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
91   BRYLL MICHALINA  / POZNAŃ 1994 POZNAŃ 2018-06-15 17:02:06
92 2104 Brzeziński Michał  / Jelonek 1976 SUCHY LAS 2018-03-07 22:43:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
93 2176 BRZUCHALSKI KRZYSZTOF POGOTOWIE ROWEROWE KALISZ / KALISZ 1978 KALISZ 2018-04-04 20:19:00
94 2524 Buczkowski Józef I.BUCZKOWSKI@INTERIA.PL / Suchy Las 1973 2018-04-08 09:29:00
95 2177 Budaj Dariusz REHAU CYCLING TEAM / Suchy Las 1974 SUCHY LAS 2018-04-05 13:33:00
96 2685 Budny Paweł CHODZIEŻ / Chodzież 1972 CHODZIEŻ 2018-05-30 19:50:53 TAK TAK
97 2097 Burchacki Marcin WALKA KOSTRZYN / Gowarzewo 1999 KLESZCZEWO 2018-03-25 22:13:00 TAK TAK TAK
98 2698 Burgat Bogusław  / Poznań 1963 POZNAŃ 2018-04-25 16:02:00 TAK TAK
99 2042 Burszewski Michał  / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-03-06 17:40:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
100 2178 Buzalski Tomasz BRIDGESTONE / Poznań 1988 M.POZNAŃ 2018-03-19 12:20:00 TAK TAK TAK
101 2179 Byczynski Tomasz REHAU CYCLING TEAM / Skórzewo 1974 SKÓRZEWO 2018-04-03 13:47:00
102 2645 Byczyński Marek  / Żnin 1969 ŻNIN 2018-05-23 22:50:00 TAK TAK
103 2180 BZDĘGA MACIEJ  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-01 21:48:00 TAK TAK TAK TAK TAK
104 2181 Bździuch Dawid  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-05 11:28:00 TAK TAK TAK
105 2182 Chełminiak Tomasz BARCIN / Barcin 1977 BARCIN 2018-03-23 11:27:00 TAK TAK TAK TAK
106 2761 Chleborowicz Marcin  / Bydgoszcz 1980 BYDGOSZCZ 2018-05-27 09:08:00
107 2183 Chocholski Piotr SFERAPLATINUM.PL / Suchy Las 1976 SUCHY LAS 2018-03-28 20:49:00 TAK TAK TAK
108 2184 Chodor Łukasz BIKECITY POZNAŃ / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-03-27 15:23:00
109 2185 Chrząszcz Michał SISU-OWB TEAM / Bydgoszcz 1989 BYDGOSZCZ 2018-04-05 16:04:00 TAK TAK TAK TAK TAK
110 2593 Chudzicki Zbigniew KUNA KOWANÓWKO / Kowanówko 1974 KOWANÓWKO 2018-05-23 15:18:00 TAK TAK
111 2186 CHUDZIŃSKI JAKUB  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-03-27 12:26:00 TAK TAK TAK
112 2647 Chudzyński Karol SISU-OWB TEAM / Szubin 1971 SZUBIN 2018-05-15 06:41:00 TAK TAK
113 2187 Ciaciuch Hubert ITAM RACING TEAM / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-03-21 20:34:00 TAK TAK
114 2539 Cichocka Joanna  / Śrem 1973 2018-04-08 09:29:00
115 2188 Cichocki Michał  / Śrem 1975 ŚREM 2018-04-03 14:15:00 TAK TAK
116 2540 Cichocki Gracjan  / Śrem 2002 2018-04-08 09:29:00
117 2189 Ciekańska Joanna 35 PLUS / Leszno 1978 LESZNO 2018-04-04 12:56:00 TAK TAK
118 2190 CIEŚLIK JAKUB  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-29 12:25:00 TAK TAK TAK TAK TAK
119 2552 Cisoń Jacek  / Wojnowice 1990 2018-04-08 09:29:00
120 2191 CUKIERSKI DAWID BRIDGESTONE / LUBON 1982 WIELKOPOLSKA 2018-03-19 20:03:00 TAK TAK TAK TAK
121 2689 Curul Daniel PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / Gniezno 1979 Gniezno
122 2618 Curyk Artur ENEDUE.BIZ / Rokietnica 1974 ROKIETNICA 2018-04-25 16:55:00 TAK TAK
123 2105 CYRANIK TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-21 15:17:00 TAK TAK TAK TAK TAK
124 2060 CZARNECKI ARKADIUSZ WRC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-03-28 14:05:00 TAK TAK TAK TAK
125 2001 Czechowicz Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1993 PIŁA 2018-04-03 14:13:00 TAK TAK
126 2084 Czechowicz Mikołaj UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2003 PIŁA 2018-04-03 14:18:00 TAK TAK
127 2686 Czechowicz Sebastian  / Chodzież 1989 Chodzież
128 2767 CZECHOWSKI DAWID N-BIKEACADEMI / BYDGOSZCZ 2003 BYDGOSZCZ 2018-05-27 09:08:00 TAK
129 2486 Czerwińska Anna BTS BUDZYŃ / Budzyń 1975 Budzyń
130 2192 Czeterbok Wojciech GREEN BIKE MTB TEAM / Śrem 1985 ŚREM 2018-04-04 20:01:00
131 2531 Członkowski Grzegorz DZIKI Z MORASKA / Poznań 1976 2018-04-08 09:29:00
132 2193 Czołnik Andrzej THULE TEAM / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-03-20 08:25:00
133 2569 Czupryński Radek  / Śrem 1974 2018-04-08 09:29:00
134 2092 Czyż Jakub  /  2000 2018-04-06 22:13:00
135 2509 Ćwikliński Michał LENOX TEAM / Śrem 1984 2018-04-08 09:29:00
136 2648 Ćwikła Sławomir JA TYLKO DO BUFETU / Nakło Nad Notecią 1978 NAKŁO NAD NOTECIĄ 2018-04-25 20:35:00 TAK TAK TAK
137 2599 Danielczak Damian  / Piła 1979 PIŁA 2018-04-20 20:37:00 TAK
138 2687 Dardas Marek  / Czarnków 1980
139   DĄBROWSKI MAREK  / POZNAŃ 1980 POZNZŃ 2018-06-20 11:32:08
140 2194 Dereń Marcin OFIX.PL BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA / Murowana Goślina 1983 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-10 09:06:00 TAK TAK TAK TAK
141 2195 Derucki Szymon SID BIKE TEAM / Luboń 1982 LUBOŃ 2018-04-04 22:48:00 TAK TAK TAK
142   DETLAF MARIUSZ ULKS MUSTANG / MAKSYMILIANOWO 1985 OSIELSKO 2018-05-13 20:50:00 TAK
143 2605 Detlaf Mariusz ULKS MUSTANG / Maksymilianowo 1985 2018-05-27 09:08:00
144 2760 Dmitrzuk Cezary WIELEŃ TEAM KAMEX / Wieleń 1975 WIELEŃ 2018-05-27 09:08:00
145 2738 Donarski Franciszek EMDEK BYDGOSZCZ / Bydgoszcz 2003
146   DORSCH FILIP NBIKEAKADEMY / BYDGOSZCZ 2004 BYDGOSZCZ 2018-06-18 18:11:24
147 2196 Drost Marek  / Gniezno 1982 GNIEZNO 2018-03-12 13:01:00 TAK TAK
148 2197 Dróbka Tomasz GOGOLMTB / Wągrowiec 1971 WAGROWIEC 2018-03-11 22:53:00
149 2487 Drzazgowski Łukasz  / Mogilno 1980 Mogilno
150 2956 Duda Grzegorz  / Koziegłowy 1973 2018-05-27 09:08:00
151 2515 Dudzińska-Górka Agnieszka FTI RACING TEAM / Śrem 1985 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
152 2198 Dukarski Dariusz  / Zwola 1971 ZANIEMYŚL 2018-04-04 21:57:00 TAK TAK
153 2044 Dużyja Andrzej BRENDERUP TEAM / Krzyż Wielkopolski 1980 KRZYŻ 2018-03-06 11:57:00 TAK TAK
154 2199 Dymek Alicja REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1981 POZNAŃ 2018-04-04 16:04:00 TAK TAK
155 2690 Dziuba Maciej  / Chodzież 2001 CHODZIEŻ 2018-05-29 22:23:00 TAK TAK
156 2957 Dziuk Adam KPP MYSZKÓW / Koziegłówki 1980 KOZIEGŁOWY 2018-05-15 06:59:00 TAK TAK
157   ELANTKOWSKI SZYMON RGR / ROKIETNICA 1985 ROKIETNICA 2018-04-20 14:43:00 TAK TAK
158 2958 Eliasz Marek  / Dobrzeń Wielki 1987 2018-05-27 09:08:00
159 2072 Ergang Lech  /  1961 2018-04-06 22:13:00
160 2579 Fabianowski Krzysztof  / Bydgoszcz 1960 BYDGOSZCZ 2018-05-17 16:25:00 TAK TAK
161 2200 Farmonow Nodirżon KOMORNIKI MTB TEAM / Komorniki 1981 KOMORNIKI 2018-04-05 09:34:00 TAK TAK
162   FARULEWSKI ŁUKASZ  / KOMORNIKI 1979 KOMORNIKI 2018-06-12 22:55:22 TAK TAK
163 2620 Fidurski Wiesław LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW / Złotów 1958 ZŁOTÓW 2018-04-11 14:44:00 TAK
164 2959 Fidurski Wiesław EMERYT ARESZT ŚLEDCZY ZŁOTÓW / Złotów 1958 2018-05-27 09:08:00
165   FIGAS FILIP  / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-26 10:21:00
166 2578 Filipiak Jakub KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEK / Osiek Nad Notecią 1992 WYRZYSK 2018-05-23 18:48:00 TAK
167 2201 Fiszer Kacper REAL 64-STO / Łoniewo 2001 OSIECZNA 2018-04-03 23:52:00
168 2503 Foltyn Filip MRÓZ ROWERY TEAM / Wiórek 2003 2018-04-08 09:29:00
169   FRANEK SEBASTIAN MUAY RUNNING TEAM / LUBOŃ 1977 LUBOŃ 2018-04-16 22:40:00
170 2106 Frąckowiak Magdalena  / Gniezno 1974 GNIEZNO 2018-04-02 20:13:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
171 2671 Frąckowiak Tomasz PKO BANK POLSKI / Gniezno 1974 GNIEZNO 2018-04-25 22:57:00 TAK TAK
172 2075 Fulara Roman  /  1963 2018-04-06 22:13:00
173 2075 FULARA ROMAN FSD SPORT / STRZELCE 1963 STRZELCE 2018-05-27 09:08:00
174   GABRYEL MARIUSZ  / PLEWISKA 1976 PLEWISKA 2018-04-18 22:39:00 TAK TAK
175 2202 Gabryszak Tomasz MTB GT STRZELNO / Strzelno 1976 STRZELNO 2018-04-04 10:05:00 TAK TAK TAK
176 2027 Gacioch Robert  / Wągrowiec 1977 WĄGROWIEC 2018-03-26 12:15:00 TAK TAK TAK
177 2203 Gaffling Łukasz  / Lusowo 1979 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-03 12:29:00 TAK TAK
178 2204 Gaj Artur UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1976 PIŁA 2018-04-03 14:21:00 TAK TAK
179   GAJEK JAKUB  / GNIEZNO 1980 GNIEZNO 2018-06-20 11:53:59
180   GAJEWSKI BARTOSZ KOSOX BIKE TEAM / WIERZENICA 1988 SWARZĘDZ 2018-06-19 15:45:09 TAK TAK
181 2604 Galas Błażej AKUMAR TEAM  / Poznań 1991 POZNAŃ 2018-04-26 10:51:00 TAK TAK TAK
182 2960 Galas Błażej  / Zalasewo 1991 2018-05-27 09:08:00
183 2205 Galuba Aleksandra  / Strzałkowo 2002 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:34:00 TAK TAK TAK TAK
184 2206 GALUBA PRZEMYSŁAW  / STRZAŁKOWO 1973 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:35:00 TAK TAK TAK TAK
185 2207 Gałczyński Tomasz  / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-03-06 20:24:00
186 2626 Gałgański Krzysztof  / Osielsko 1969 OSIELSKO 2018-05-08 19:46:00 TAK TAK
187 2208 Garbarek Adam  / Września 1991 WRZEŚNIA 2018-04-04 17:26:00 TAK TAK TAK TAK
188 2209 Gawęcki Marcin SISU-OWB TEAM / Bydgoszcz 1977 BYDGOSZCZ 2018-04-05 15:37:00 TAK TAK TAK
189 2049 Gawron Marcin SZOOKROWER  / Rokietnica 1977 ROKIETNICA 2018-03-28 20:39:00
190 2723 Gehrke Michał  / Chodzież 1995 CHODZIEŻ 2018-05-31 13:28:09 TAK TAK
191 2210 Gibaszek Tomasz  / Kolo 1977 KOLO 2018-03-11 07:42:00 TAK TAK
192 2577 Giese Miłosz MTB OSIEK NAD NOTECIĄ  / Osiek Nad Notecią 1986 WYRZYSK 2018-05-18 13:42:00 TAK TAK
193 2757 Głąb Andrzej BIKEBOARD / Wyrzysk 1963 WYRZYSK 2018-05-27 09:08:00
194 2211 Głód Dawid MRÓZROWERY TEAM / Leszno 1994 LESZNO 2018-04-05 11:25:00
195 2212 Gogolewski Patryk GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec 1992 WĄGROWIEC 2018-03-05 15:32:00
196 2611 Gogolwski Kazimierz EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / Poznań 1949 POZNAŃ 2018-04-26 14:52:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
197 2536 Golcz Anna REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1983 2018-04-08 09:29:00
198 2553 Gołembiewski Tadeusz REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1985 2018-04-08 09:29:00
199 2213 Gondek Tomasz  / Górsk 1973 ZŁAWIEŚ WIELKA 2018-04-05 10:00:00 TAK TAK TAK TAK
200 2724 Gora Krzysztof CHODZIEZ / Chodziez 1974 CHODZIEZ 2018-05-29 23:37:00
201 2771 Goralewski Zbigniew KROTOSKI-CICHY / Rogoźno 1996 LICHY 2018-05-27 09:08:00
202 2007 Goronski Eryk  /  1998 2018-04-06 22:13:00
203 2058 Goroński Dariusz  /  1974 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
204   GOROŃSKI DAREK  / OBORNIKI 1974 OBORNIKI 2018-04-25 21:51:00
205 2214 Gorzechowski Przemek 666 / Bydgoszcz 1976 BYDGOSZCZ 2018-03-12 11:53:00 TAK TAK
206   GÓRAL NATALIA PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1994 GNIEZNO 2018-06-21 06:28:14 TAK TAK
207 2215 Góralczyk Tomasz  / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-04-05 08:57:00 TAK TAK
208 2480 Górka Przemysław  / Piła 1977 Piła
209 2056 GÓRNY ROBERT BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-17 09:51:00 TAK TAK TAK TAK
210 2216 Górny Piotr LHASA LIMITED RACING TEAM / Poznań 1981 POZNAŃ GRUNWALD 2018-04-05 10:53:00 TAK TAK
211 2765 Górski Tomasz ZRXW PILCHOWO / Szczecin 1975 2018-05-27 09:08:00
212 2695 Grabicki Kajetan POŁAPOŁA / Połajewo 1997 POŁAJEWO 2018-05-22 23:00:00 TAK TAK
213 2217 Grabiński Daniel MTB BALMA TEAM / Tarnowo Podgórne 1980 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 11:45:00
214 2726 Grajek-Kaczmarek Monika MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Kicin 1974 CZERWONAK 2018-05-24 17:42:00 TAK TAK
215 2516 Granowski Paweł SISU-OWB TEAM / Nakło 1970 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK TAK TAK
216 2961 Granowski Paweł SISU OWB TEAM / Nakło Nad Notecią 1970
217 2218 Grasewicz Artur EUROCASH / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-26 12:52:00 TAK TAK
218   GRELA PIOTR  / WĄGROWIEC 1989 WĄGROWIEC 2018-04-18 17:17:00 TAK TAK
219 2962 Grudziński Arkadiusz 4W-MBOT / Olsztyn 1985 2018-05-27 09:08:00
220   GRUSZKA LECH OMIDA CYCLO TEAM / PLEWISKA 1974 KOMORNIKI 2018-04-23 21:02:00 TAK
221   GRYGIELSKA AGNIESZKA MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 2000 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 20:58:20 TAK TAK
222 2336 Grygielski Artur GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Murowana Goslina 1975 2018-04-08 09:29:00
223   GRYSKA NATALIA  / SKOKI 1988 SKOKI 2018-06-12 18:30:13 TAK TAK
224 2219 Grządzielewski Paweł  / Poznań 1986 POZNAŃ 2018-03-25 13:01:00 TAK TAK
225 2107 Grzegorzek Maciej OTC OBORNIKI / Murowana Goślina 1972 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-11 20:10:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
226 2220 GRZELA KRZYSZTOF  / WALERIANOWO 1980 KOMORNIKI 2018-03-11 08:09:00 TAK TAK TAK TAK TAK
227 2554 Grzelachokiski Łukasz MRÓZ ROWERY TEAM / Poznań 1979 2018-04-08 09:29:00
228 2221 Grzelczak Włodzimierz REHAU CYCLING TEAM / Stęszew 1968 STĘSZEW 2018-04-05 13:48:00 TAK TAK
229 2501 Grześkowiak Michał O.S.T.R.E. KOŁO GOSTYŃ / Gostyń 1978 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
230   GRZEŚKOWIAK PAWEŁ FOGTBIKES TEAM / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-06-21 08:52:49 TAK TAK
231 2108 Gumny Grzegorz GUMIJAGODY MULTISPORT / Poznań / Oborniki 1984 POZNAN 2018-04-04 10:41:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
232 2222 GURSZTYN ARKADIUSZ  / JANKOWICE 1979 JANKOWICE 2018-04-04 18:12:00 TAK TAK TAK TAK TAK
233 2672 Hajdenrajch Klaudiusz PKO BANK POLSKI / Plewiska 1975 KOMORNIKI 2018-05-24 15:17:00
234 2700 Hałucha Bogdan FSD SPORT / Strzelce Krajeńskie 1955 STRZELCE KRAJEŃSKIE 2018-04-23 22:40:00 TAK TAK
235 2223 Hamelka Andrzej RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1956 POZNAŃ 2018-04-04 21:01:00
236 2224 Handkiewicz Robert  / Kostrzyn Wielkopolski 1965 KOSTRZYN WIELKOPOLSKI 2018-03-27 22:15:00
237   HARĘŹLAK PIOTR WRZEŚNIA / WRZEŚNIA 1960 WRZEŚNIA 2018-04-25 18:34:00 TAK TAK
238 2225 Haufa Maciej  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-20 11:20:00 TAK TAK TAK
239 2226 HEINRICH PAWEŁ  / BYDGOSZCZ 1980 BYDGOSZCZ 2018-04-04 19:41:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
240 2003 Helwig Patryk  /  1993 2018-04-06 22:13:00
241 2643 HOLTZER PIOTR SUPERCAR / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-24 17:20:00 TAK TAK TAK
242 2227 HOŁENKO MATEUSZ REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-03 21:54:00 TAK TAK TAK TAK
243 2691 Hut Mariusz BTS BUDZYŃ / Ujście 1982 UJŚCIE 2018-05-29 08:49:00 TAK TAK
244   HYPŚ PAWEŁ  / DOPIEWO 1983 DOPIEWO 2018-04-19 11:52:00 TAK TAK
245 2228 Igielski Wojciech HOŁDA TEAM / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-03-23 13:53:00 TAK TAK
246 2229 INCZEWSKI SEBASTIAN KOMORNIKI MTB TEAM / PLEWISKA 1970 KOMORNIKI 2018-04-03 19:56:00 TAK TAK TAK TAK
247 2963 Inczewski Sebastian KOMORNIKI MTB TEAM / Plewiska 1970 2018-05-27 09:08:00
248 2722 IWANKIEWICZ HUBERT ZGRUPKA TEAM / SWARZĘDZ 2003 SWARZĘDZ 2018-05-29 03:08:00 TAK
249   IWAŃSKA PATRYCJA BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1999 POZNAŃ 2018-05-22 22:07:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
250 2677 Iwańska Patrycja BIKETOP TEAM / Poznań 1999 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
251 2676 Iwański Błażej BIKETOP TEAM / Poznań 1973 POZNAŃ 2018-05-22 22:09:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
252 2616 Izydorczyk Mateusz OBORNIKI BOXING TEAM / Oborniki 1990 OBORNIKI 2018-05-23 15:15:00 TAK TAK
253 2230 Jacejko Halina  / Poznań 1993 POZNAŃ 2018-04-04 21:46:00 TAK TAK
254 2964 Jachimiak Łukasz KMP TORUŃ / Toruń 1983 2018-05-27 09:08:00
255   JAGIELSKI JACEK KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE / ŚWIECIE 1973 ŚWIECIE 2018-04-16 13:37:00
256 2059 Jakrzewski Krzysztof  /  1973 2018-04-06 22:13:00
257 2231 JAKS RYSZARD JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1964 POZNAN 2018-04-05 15:54:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
258   JAKUBOWSKI ŁUKASZ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-06-20 10:35:13 TAK
259 2639 Jamrych Marcin  / Bydgoszcz 1980 2018-05-27 09:08:00
260   JANIAK HUBERT  / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-06-21 13:10:05
261 2232 Janicki Piotr  / Gniezno 1984 GNIEZNO 2018-03-24 12:43:00 TAK TAK TAK
262 2673 Janicki Rafał  / Bydgoszcz 1982 BYDGOSZCZ 2018-04-22 21:29:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
263 2233 JANIŃSKI MARCIN  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-22 16:41:00 TAK TAK TAK TAK TAK
264 2235 JANKOWSKI KRZYSZTOF BRIDGESTONE / KOZIEGŁOWY 1982 CZERWONAK 2018-03-19 21:48:00 TAK TAK TAK
265 2234 Jankowski Tomasz BEZSPINY / Poznań 1974 WIELKOPOLSKIE 2018-03-28 19:25:00 TAK
266 2236 Janowski Jarosław AZS AWF POZNAŃ/BORÓWIEC / Borówic 1967 KÓRNIK 2018-03-06 11:03:00 TAK TAK TAK
267 2050 Januchowski Hubert  /  1986 2018-04-06 22:13:00
268 2237 Janyska Jacek PKO BANK POLSKI S.A.  / Suchy Las 1965 SUCHY LAS 2018-04-04 17:49:00 TAK TAK
269 2238 Jarczyński Radosław AF MOSINA TEAM  / Mosina 1978 MOSINA 2018-04-04 16:14:00 TAK TAK TAK
270 2239 Jaremczuk Michał  / Biedrusko 1980 SUCHY LAS 2018-03-13 21:10:00 TAK TAK TAK
271 2688 Jaroniak Michał  / Swarzędz 1983 SWARZĘDZ 2018-05-24 17:58:00 TAK TAK
272 2965 Jarząb Joanna POZYTYWNIE ZAKRĘCENI KPP GÓRA  / Góra 1980 GÓRA 2018-05-21 21:29:00
273 2592 JARZYNA ATRUR ALU-CONST MTB / PRZECŁAW 1977 SZAMOTUŁY 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
274 2240 Jasek Roman PKO BANK POLSKI / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-04-04 21:24:00 TAK TAK TAK
275 2692 Jaskulski Bartosz  / Poznań 1973 POZNAŃ 2018-04-26 08:19:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
276 2032 Jastrząb Paweł  /  1979 2018-04-06 22:13:00
277 2241 JAŚKOWIAK MARTA MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1986 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:48:00 TAK TAK TAK TAK TAK
278 2242 JAŚKOWIAK PAWEŁ MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1983 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:51:00 TAK TAK TAK TAK TAK
279 2079 Jaworski Mariusz  /  1965 2018-04-06 22:13:00
280 2768 Jaźwiński Mateusz  / Łobżenica 1990 ŁOBŻENICA 2018-05-27 09:08:00
281   JERZAK DAMIAN HART SKOKI / SKOKI 1986 SKOKI 2018-06-16 22:10:33 TAK TAK
282   JĘCZMIONKA PIOTR EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / STĘSZEW 1979 STĘSZEW 2018-04-25 06:01:00 TAK TAK
283 2966 Jędruszak Justyna KWP GDAŃSK/BEKO / Reda 1984 2018-05-27 09:08:00
284 2011 Jędrzejczak Bartosz  /  1988 2018-04-06 22:13:00
285   JÓZWOWIAK HUBERT  / WĄGROWIEC 1997 WĄGROWIEC 2018-04-24 16:37:00 TAK TAK
286 2243 Kabat Krzysztof  / Oborniki 1981 OBORNIKI 2018-03-19 12:28:00 TAK TAK
287 2029 Kaczanowski Filip  /  1980 2018-04-06 22:13:00
288 2109 Kaczmarczyk Sebastian KOSOX BIKE TEAM / Owińska 1975 CZERWONAK 2018-03-26 16:17:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
289 2110 Kaczmarczyk Tomasz KOSOX BIKE TEAM  / Owińska 1980 CZERWONAK 2018-03-26 20:40:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
290 2244 Kaczmarek Robert OFIX.PL BIKE TEAM / Skórzewo 1976 DOPIEWO 2018-03-28 10:33:00 TAK TAK TAK TAK
291 2245 Kaczmarek Blazej WRZESINCKA BRYGADA KOLARSKA / Września 1972 WRZEŚNIA 2018-04-05 13:33:00
292   KACZMAREK  ANDRZEJ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / POZNAŃ 1947 POZNAŃ 2018-04-26 15:02:00 TAK TAK TAK
293   KACZMAREK ADAM RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / STARE MIASTO 1986 STARE MIASTO 2018-05-21 19:32:00
294 2572 Kaczmarek Hubert  / Obrzycko 1980 OBRZYCKO 2018-05-23 23:24:00 TAK TAK TAK
295 2481 Kaczmarek Sławomir  / Słopanowo Huby 1983 OBRZYCKO 2018-05-24 12:20:00 TAK TAK
296 2573 Kaczmarek Sławomir  /  1983 2018-05-27 09:08:00 TAK
297 2612 KACZMAREK ANDRZEJ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / POZNAŃ 1947 2018-05-27 09:08:00 TAK
298   KACZORUK KACPER  / PRZEŹMIEROWO 2004 TARNOWO PODGÓRNE 2018-05-10 22:20:00
299   KALUPA MATEUSZ HPE CYCLING / WARGOWO 1978 OBORNIKI 2018-06-19 11:37:03 TAK TAK
300   KALWAS PAWEŁ  / POZNAŃ 1974 NOWE MIASTO 2018-04-17 10:51:00 TAK TAK TAK TAK TAK
301   KAŁAS MICHAŁ  / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-06-14 14:52:11
302 2753 Kałużny Mariusz BIKEBOARD /  1982 2018-05-27 09:08:00
303   KAMIŃSKI PAWEŁ  / MOSINA 1975 MOSINA 2018-06-12 12:33:04 TAK TAK
304 2246 KANIA IWONA JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1980 CZERWONAK 2018-04-05 09:34:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
305 2655 Kania Dariusz SKS / Żnin 1969 ŻNIN 2018-05-23 09:01:00 TAK TAK
306 2063 Kantowski Jarosław  /  1975 2018-04-06 22:13:00
307 2555 Kapała Bartlomiej GALIBIERBIKEFUN / Święciechowa 1977 2018-04-08 09:29:00
308 2580 KARMELITA ZDZISŁAW BIKE BOARD / WYRZYSK 1951 WYRZYSK 2018-04-22 20:21:00 TAK TAK TAK
309 2530 Karpiewski Mariusz  / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-04-05 12:37:00 TAK TAK
310 2530 KARPIEWSKI MARIUSZ  / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
311 2522 Kasprowska Małgorzata  / Poznań 1988 2018-04-08 09:29:00
312 2248 Kawa  Piotr MASTERS ZŁOTÓW  / Złotów 1962 ZŁOTÓW 2018-04-05 14:05:00 TAK
313 2082 Kawa Mikołaj  /  2001 2018-04-06 22:13:00
314   KAWKA MARCIN KIBOLSKI KS / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-26 18:18:00 TAK TAK
315 2249 Kaźmierowski Piotr  / Leszno 2002 LESZNO 2018-04-04 13:25:00 TAK TAK TAK
316 2250 Kaźmierowski Krzysztof ASTROMAL / Leszno 1973 LESZNO 2018-04-04 14:29:00 TAK TAK TAK
317 2251 Kąkol Leszek RUUKKI / Oborniki 1980 OBORNIKI 2018-03-05 19:29:00 TAK TAK TAK
318 2253 Kąkol Katarzyna  / Duszniki 1977 DUSZNIKI 2018-04-04 20:50:00
319 2252 Kąkol Artur  / Duszniki 1974 DUSZNIKI 2018-04-04 20:53:00 TAK TAK
320 2731 Kemnitz Bartosz  / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-05-31 03:01:56 TAK TAK
321   KERGER ZBYSZEK SKOKI TEAM / SKOKI 1984 SKOKI 2018-06-12 19:04:00 TAK TAK
322 2016 Kędziora Cyryl  /  1991 2018-04-06 22:13:00
323   KIEDROWICZ JOANNA BIKE'OWE WYPRAWY / BOLECHÓWKO 1989 CZERWONAK 2018-06-21 13:04:00 TAK TAK
324 2040 Kiedrowski Piotr EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / Podstolice 1984 NEKLA 2018-04-02 22:05:00 TAK TAK TAK
325 2254 Kilkowska Paulina AF MOSINA TEAM  / Mosina 1979 MOSINA 2018-03-15 13:42:00 TAK
326   KINA PRZEMYSŁAW  / SWARZĘDZ 1986 SWARZĘDZ 2018-06-19 23:03:39 TAK TAK
327 2967 Kiszczak Radosław KP PSP CZARNKÓW / Straduń 1978 2018-05-27 09:08:00
328 2674 Klasa-Lewandowska Magdalena MOTO-SPEC TORUŃ / Toruń 1982 TORUŃ 2018-05-23 10:44:00 TAK TAK
329 2255 Klauza Magdalena RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-03-26 20:41:00
330   KLESSA  BARTŁOMIEJ  / SWARZĘDZ 1979 SWARZĘDZ 2018-04-24 23:37:00
331 2717 Kluczyński Marek FRIENDS OF GLASS / Piła 1988
332   KŁOSOŃSKI TOMASZ SZAMOTUŁY / SZAMOTUŁY 1985 SZAMOTUŁY 2018-06-12 00:30:51
333 2968 Kłosowska Izabela GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW / Białystok 1993 2018-05-27 09:08:00
334   KŁOSOWSKI ŁUKASZ  / SKOKI 1983 SKOKI 2018-06-16 21:07:42 TAK TAK
335 2010 Kmieciak Marcin  /  1988 2018-04-06 22:13:00
336   KMIOTEK KAJETAN CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-24 22:09:00 TAK TAK
337 2256 Kobus Bogdan EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / Murowana Goślina 1943 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 18:35:00 TAK
338 2069 Kociałkowski Robert GREEN BIKE MTB TEAM / Śrem 1968 ŚREM 2018-04-05 10:11:00
339   KODZIEWSKI JAKUB ZIK BIKE TEAM / POZNAN 1980 POZNAN 2018-04-26 17:18:00
340 2637 Kokociński Michał GRUPA KROTOSKI-CICHY / Siekierki Wielkie 1984 KOSTRZYN 2018-05-23 07:44:00
341 2969 Kołogryw Tomasz SEVEN-PERCEPTUS TEAM / Szprotawa 1978 2018-05-27 09:08:00
342 2257 Kołotusza Jakub PKO BANK POLSKI / Oborniki 1970 OBORNIKI 2018-04-04 10:10:00 TAK TAK TAK
343 2258 Komornicki Krzysztof ITGAS / Lubochnia 1962 GNIEZNO 2018-04-04 22:06:00 TAK TAK
344 2642 Konarski Ryszard BRENDERUP TEAM / Wieleń 1978 WIELEŃ 2018-04-19 12:12:00 TAK TAK
345   KONICKI SZYMON GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1992 WĄGROWIEC 2018-03-12 16:41:00
346   KOŃCZAK SŁAWOMIR MS BIKE OSTRÓW WIELKOPOLSKI / OSTRÓW WLKP. 1974 OSTRÓW WLKP 2018-06-19 19:56:24 TAK TAK
347 2111 Kopczyński Kamil HAWE TELEKOM / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-03-17 00:26:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
348 2260 Koprowski Piotr  / Piła 2001 PIŁA 2018-03-05 18:52:00
349 2261 Koprucki Piotr OFIX.PL / Murowana Goślina 1968 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-30 13:39:00 TAK TAK TAK
350 2529 Koralewski Marceli  / Poznań 1950 2018-04-08 09:29:00
351 2262 KORBANEK WITOLD PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-29 22:12:00 TAK TAK TAK TAK TAK
352 2970 Korbanek Witold PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / Poznań 1972 2018-05-27 09:08:00
353 2610 KORBAS SŁAWOMIR ROAD BIKERS POZNAŃ / LUBOŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-18 10:39:00 TAK TAK TAK
354 2263 Korek Marcin VGP - TEAM / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-03-11 08:41:00 TAK TAK
355 2071 Korna Robert  /  1965 2018-04-06 22:13:00
356 2264 KORNACKA CYRANIK KAROLINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOSLINA 1983 MUROWANA GOSLINA 2018-03-21 16:07:00 TAK TAK TAK TAK
357 2752 Kornacki Jacek MTBWYRZYSK / Wyrzysk 1971 WYRZYSK 2018-05-27 09:08:00
358 2640 Kosicka Elwira BRENDERUP TEAM / Pęckowo 1976 DRAWSKO 2018-04-23 10:15:00 TAK TAK
359 2265 KOSICKI DARIUSZ BRIDGESTONE / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-20 15:12:00 TAK TAK
360 2043 Kosicki Bartosz GRUPA KROTOSKI-CICHY  / Rogoźno 1980 OBORNIKI 2018-04-01 10:45:00
361 2033 Kosicki Szymon GRUPA KROTOSKI-CICHY / Rogoźno 1984 OBORNIKI 2018-04-02 21:14:00
362 2636 Kosicki Piotr BRENDERUP TEAM / Pęckowo 1975 DRAWSKO 2018-04-24 22:49:00 TAK TAK
363 2776 Kosicki Dariusz BRIDGESTONE / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
364   KOSKA PRZEMYSŁA  / KOZIEŁGŁOWY 1971 CZERWONAK 2018-04-14 14:26:00 TAK TAK
365 2068 Kosmowski Paweł  /  1968 2018-04-06 22:13:00
366 2623 KOSMOWSKI MATEUSZ KOSOX BIKE TEAM / BOLECHÓWKO 1990 CZERWONAK 2018-04-12 19:33:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
367 2112 KOSTECKI PATRYK KOMORNIKI MTB TEAM / KOMORNIKI 1983 KOMORNIKI 2018-03-07 08:39:00 TAK TAK TAK TAK TAK
368 2266 Koszek Jacek WKK WIERUSZÓW  / Żnin 1967 ŻNIN 2018-04-03 15:50:00 TAK TAK
369   KOŚCIELNIAK  DAGMARA CZERWONAK BIEGA  / CZERWONAK 1977 CZERWONAK 2018-04-13 17:58:00
370   KOŚCIELNIAK MACIEJ CZERWONAK BIEGA / CZERWONAK 1997 CZERWONAK 2018-04-23 22:01:00
371 2267 Kośla Przemysław  / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-04-04 13:44:00 TAK TAK
372 2268 Kowalczyk Dawid REAL 64-STO / Leszno 2001 LESZNO 2018-04-05 13:50:00 TAK
373 2583 KOWALEWSKI WOJCIECH BROWEROWY / BYDGOSZCZ 1968 BYDGOSZCZ 2018-04-17 21:21:00 TAK TAK TAK
374 2269 Kowalski Piotr BR KOWALSKI / Poznań 1969 POZNAŃ 2018-04-03 15:59:00 TAK TAK TAK
375 2095 Kowalski Dominik BR KOWALSKI / Poznań 2000 POZNAŃ 2018-04-03 21:18:00 TAK TAK TAK TAK
376 2035 Kowalski Karol FTI RACING TEAM / Luboń 1981 LUBOŃ 2018-04-04 23:31:00 TAK TAK TAK
377 2971 Kowalski Roman KÓRNICKIE BRACTWO ROWEROWE / Kamionki 1976 2018-05-27 09:08:00 TAK
378   KOWNACKI KRZYSZTOF  / POZNAŃ 1988 2018-04-13 20:06:00
379 2270 Kozal Julia FTI RACING TEAM / Poznań 1990 POZNAŃ 2018-04-04 23:39:00 TAK TAK
380 2709 Kozłowski Jakub  / Miękowo 2001 CZERWONAK 2018-04-16 22:41:00
381   KOZŁOWSKI PAWEŁ UDG POLKOWICE / SIERAKÓW 1986 SIERAKÓW 2018-04-23 19:32:00 TAK TAK
382 2271 Krajewski Tomasz EUROCASH / Daszewice 1979 MOSINA 2018-04-02 20:29:00 TAK TAK
383 2272 Krajewski Paweł  / Zalasewo 1972 SWARZĘDZ 2018-04-03 09:41:00 TAK TAK TAK TAK
384 2273 Kramer Krzysztof BRIDGESTONE / Biskupice 1976 BISKUPICE 2018-03-21 12:40:00
385 2475 KRAMER KRZYSZTOF BRIDGESTONE / BISKUPICE 1976 POBIEDZISKA TAK
386 2558 Krankowski Marek GRUPA KROTOSKI-CICHY / Poznań 1982 2018-04-08 09:29:00
387 2740 Krauze Konrad  / Wysoka 1994 WYSOKA 2018-05-17 15:38:00
388 2588 KRAUZE ROBERT  / SUCHY LAS 1975 SUCHY LAS 2018-05-22 20:16:00 TAK TAK TAK
389 2274 Krol Maciej FOGTBIKES / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-03-06 20:59:00
390 2543 Król Maciej FOGT BIKE TEAM / Poznań 1979 2018-04-08 09:29:00
391 2086 KRÓLCZYK JAKUB  / ROŻNOWO 2001 OBORNIKI 2018-03-06 19:34:00 TAK TAK TAK TAK
392 2633 KRÓLCZYK MAREK  / ROŻNOWO 1975 OBORNIKI 2018-05-23 22:44:00 TAK TAK TAK TAK
393 2113 Krukowski Joachim FTI RACING TEAM / Poznań 1970 POZNAŃ 2018-02-27 12:38:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
394 2096 Kruszewski Daniel  /  1999 2018-04-06 22:13:00
395 2683 Kruszniewicz Patryk  / Poznań 1994 POZNAŃ 2018-05-31 18:45:24 TAK TAK
396 2275 KRZEWINA MACIEJ JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1981 CZERWONAK 2018-04-05 09:32:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
397   KRZYŚ GRZEGORZ  / SWARZĘDZ 1982 SWARZĘDZ 2018-04-24 14:52:00 TAK
398 2037 KRZYŻANIAK GRZEGORZ  /  1979 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
399   KRZYŻANIAK PAULINA THERMOEXPRESS24.PL / ROSKO 1980 ROSKO 2018-04-24 16:23:00 TAK TAK
400 2278 Krzyżyński Patryk REAL 64-STO / Rydzyna 2003 RYDZYNA 2018-04-05 14:08:00 TAK TAK TAK TAK
401 2276 Krzyżyński Patryk REAL 64-STO / Rydzyna 2003 Rydzyna
402 2114 Książek Marcin REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-04-04 21:01:00 TAK TAK TAK TAK TAK
403 2115 Książek Katarzyna REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1985 POZNAŃ 2018-04-04 21:02:00 TAK TAK TAK TAK TAK
404 2081 Kucharczak Oskar  /  2001 2018-04-06 22:13:00
405   KUCHARZEWSKI RADOSŁAW  / STĘSZEW 1976 STĘSZEW 2018-04-25 16:43:00 TAK TAK
406 2277 Kuczuba Remigiusz ALUNA® MTB RACING TEAM - ZADASZENIA BASENOWE / Poznań 1977 POZNAŃ-JERZYCE 2018-03-30 12:25:00 TAK TAK TAK
407 2562 Kujawski Tomasz GAMIVO TEAM / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-05 09:57:00 TAK TAK
408 2562 KUJAWSKI TOMASZ GAMIVO TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
409   KUKAWSKI RAFAŁ MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1998 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 21:01:09 TAK TAK
410 2116 Kulczyński Rafał ROWEROWNIA.COM / Przeźmierowo 1960 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 12:37:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
411   KULECZKA KRZYSZTOF  / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-04-25 07:02:00 TAK
412   KULEWICZ SŁAWOMIR BOTTONI / GNIEZNO 1963 GNIEZNO 2018-06-13 16:45:40
413 2279 KULIBERDA PIOTR  / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-06 23:38:00 TAK TAK TAK
414 2280 Kurek Arkadiusz  / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-03-27 12:07:00
415 2117 KURKIEWICZ AGATA  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-04 22:28:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
416 2118 KURKIEWICZ JAROSŁAW  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 22:30:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
417 2281 Kurowski Piotr YANOSIK TEAM / Poznań 1986 POZNAŃ 2018-04-05 11:06:00 TAK TAK
418 2282 KURZAWSKI ADAM GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-05 20:26:00 TAK TAK
419 2283 Kuśmierczak Jakub MOGILNO TEAM / Mogilno 1980 MOGILNO 2018-03-09 13:09:00 TAK TAK TAK
420 2972 Kuśmierczak Paweł KMP KALISZ / Kalisz 1981 2018-05-27 09:08:00
421 2517 Kuźlak Michał  / Buk 1990 2018-04-08 09:29:00
422 2085 Kwiatkowski Kacper UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2003 PIŁA 2018-04-03 14:18:00 TAK TAK
423 2716 Lachur Mateusz  / Piła 2001 PIŁA 2018-05-18 11:11:00
424 2542 Landowski Grzegorz  / Jedrzykowo 1975 2018-04-08 09:29:00
425 2284 Laszczak Michał  / Poznań 1987 POZNAŃ 2018-03-27 23:03:00 TAK TAK
426 2285 LECIEJEWSKI PIOTR GRUPA KROTOSKI-CICHY / GŁĘBOCKO 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-29 14:24:00
427 2265 Leciejewski Piotr GRUPA KROTOSKI-CICHY / Głębocko 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-05-27 09:08:00
428   LECIEJEWSKI MATEUSZ NDF TEAM CZŁUCHÓW / CZŁUCHÓW 1991 CZŁUCHÓW 2018-06-19 15:56:59 TAK TAK
429   LEDZION EWELINA VELOVERS  / CZERWONAK 1993 CZERWONAK 2018-04-24 12:07:00
430 2286 LEKTARSKI KRZYSZTOF POMARAŃCZARNIA / POZNAŃ 1957 POZNŃ 2018-04-04 21:55:00 TAK TAK TAK TAK
431 2973 Lenkiewicz Paweł 15 GIŻYCKA BRYGADA / Wydminy 1990 WYDMINY 2018-05-22 14:55:00
432 2287 Lesisz Maciej FTI RACING TEAM / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-05 09:14:00 TAK TAK TAK
433 2739 Leszczynski Tomasz  / Zbrudzewo 1978 ŚREM 2018-06-01 13:41:50 TAK TAK
434 2288 LESZCZYŃSKI MACIEJ PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1977 GNIEZNO 2018-04-03 20:12:00 TAK TAK TAK TAK
435 2574 Lewandowki Marcin PIEROŻEK / Osiek Nad Notecią 1980 WYRZYSK 2018-05-12 14:00:00 TAK TAK
436 2289 Lewandowski Łukasz MORO TEAM / Leszno 1979 LESZNO 2018-03-09 21:50:00 TAK TAK
437 2065 LEWANDOWSKI DARIUSZ MERX TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-04-03 21:10:00 TAK TAK TAK TAK TAK
438 2290 Lewandowski Paweł MOGILNO TEAM / Mogilno 1980 MOGILNO 2018-04-04 21:33:00 TAK TAK TAK
439 2014 Lewandowski Michał  /  1995 2018-04-06 22:13:00
440 2675 Lewandowski Robert MOTO-SPEC TORUŃ / Toruń 1980 TORUŃ 2018-05-23 13:07:00 TAK TAK
441   LEWENDA MARIAN  / PIŁA 1992 PIŁA 2018-06-20 20:43:28 TAK TAK
442   LINETTY DANIEL  / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-25 00:05:00 TAK TAK
443 2291 Linke Marcin FTI RACING TEAM / Lekno 1980 ZANIEMYSL 2018-04-02 16:56:00 TAK TAK TAK TAK
444 2713 LISIECKI ARTUR BRIDGESTONE / GNIEZNO 1974 TAK
445   LISZKA ŁUKASZ SALW LOGISTIC TEAM / PLEWISKA 1984 KOMORNIKI 2018-04-16 08:32:00 TAK TAK
446 2022 Lonka Bartosz  /  1988 2018-04-06 22:13:00
447 2591 LUBAWY RAFAEL  / RATAJE 1973 CHODZIEŻ 2018-05-24 08:32:00 TAK TAK TAK TAK
448 2597 Luc Adam  / Jeziorki 1972 KACZORY 2018-05-23 08:54:00 TAK TAK
449   LUCH NORBERT CELLFAST MTB TEAM / PIŁA 1976 PIŁA 2018-05-21 09:59:00
450 2292 LUDWICZAK KRZYSZTOF BRIDGESTONE / ROKIETNICA 1985 ROKIETNICA 2018-04-03 09:36:00 TAK TAK TAK TAK
451   LUDZKOWSKA KLAUDIA SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1999 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 07:38:29 TAK TAK
452   LUDZKOWSKA EDYTA SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1968 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 07:39:36 TAK TAK
453 2119 Ludzkowski Andrzej SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / Murowana Goślina 1969 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-17 19:24:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
454 2293 Łącka Bożena PHYTOPHARM TEAM / Nowe Miasto Nad Wartą 1976 NOWE MIASTO NAD WARTĄ 2018-03-29 14:14:00 TAK TAK TAK
455 2053 Łącki Piotr  /  1976 2018-04-06 22:13:00
456 2247 Łenc Estera GOGOL MTB TEAM / Rybno Wielkie 1999 KISZKOWO 2018-03-01 13:54:00
457 2061 Łęgowski Adam  /  1970 2018-04-06 22:13:00
458   ŁODYGA ROBERT  / CZERWONAK 1975 CZERWONAK 2018-06-12 10:33:01 TAK TAK
459 2091 Łopatka Maciej  /  2000 2018-04-06 22:13:00
460 2120 Łosiński Piotr  / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-03-05 21:29:00 TAK TAK TAK TAK TAK
461 2974 Łosiński Piotr RCI BYDGOSZCZ / Poznań 1983 2018-05-27 09:08:00
462 2259 Łuczak Dawid  / Wągrowiec 1997 WĄGROWIEC 2018-04-05 13:57:00 TAK TAK
463 2259 ŁUCZAK DAWID  / WĄGROWIEC 1997 WĄGROWIEC 2018-05-27 09:08:00
464 2551 Łukanowski Bartosz  / Poznań 1984 2018-04-08 09:29:00
465 2502 Łysak Przemysław VOLKSWAGEN / Steszew 1977 2018-04-08 09:29:00
466 2296 MACHOWICZ PIOTR CRAZY TEAM  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-06 18:07:00 TAK
467 2297 Maciejewski Michał FTI RACING TEAM / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-03-16 05:28:00 TAK TAK
468 2629 Maćkowiak Paweł FRIENDS OF GLASS / Ujście 1961 UJŚCIE 2018-05-21 22:04:00
469 2775 Maj Karol UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1999 PIŁA 2018-05-27 09:08:00
470 2298 Majchrzak Robert BORANT / Poznań 1968 POZNAŃ 2018-03-15 16:49:00 TAK TAK
471 2300 Majchrzak Janusz RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Luboń 1960 LUBOŃ 2018-03-29 21:47:00
472 2299 MAJCHRZAK DARIUSZ LAK-TECH OBORNIKI / OBORNIKI 1968 OBORNIKI 2018-04-04 13:38:00 TAK TAK TAK
473 2527 Majchrzak Adrian STREFASPORTU.PL MW INVEST / Kąkolewo 1993 2018-04-08 09:29:00
474 2651 Majchrzak Jarosław  / Leszno 1964 Leszno
475 2301 Majchrzak- Dzierzkiewicz Monika LAK- TECH / Oborniki 1991 OBORNIKI 2018-04-05 11:10:00 TAK TAK
476 2712 Makowski Kamil  / Gniezno 1996 GNIEZNO 2018-05-31 22:06:18 TAK TAK
477   MAKSYMIUK AGATA  / GÓRA 1981 POBIEDZISKA 2018-04-24 17:49:00 TAK TAK
478 2152 Malak Bartosz  / Śrem 1984 ŚREM 2018-04-05 12:59:00 TAK TAK
479   MALICKI DAMIAN OLX TEAM / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-04-23 11:08:00 TAK TAK
480 2302 Malik Juliusz NIKOŚBIKE / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-04-03 09:46:00 TAK TAK TAK
481 2057 Małecki Adam  /  1976 2018-04-06 22:13:00
482 2074 Małecki Michał  /  1963 2018-04-06 22:13:00
483 2975 Małecki Adam KP PSP W RADZIEJOWIE / Dobre 1976 2018-05-27 09:08:00
484 2976 Małecki Michał WITD BYDGOSZCZ / Radziejów 1963 2018-05-27 09:08:00
485   MAŁKOWSKI ZBIGNIEW KOMORNIKI MTB TEAM / SZRENIAWA 1973 KOMORNIKI 2018-05-31 18:37:30
486 2303 Manc Kamińska Karolina  / Gniezno 1979 GNIEZNO 2018-03-30 22:20:00
487 2304 Maniszewska Agnieszka  / Chodzież-Rataje 1979 CHODZIEŻ-RATAJE 2018-04-04 09:22:00
488 2305 Marciniak Romuald BRENDERUP TEAM / Drawsko 1974 DRAWSKO 2018-04-03 17:03:00 TAK TAK
489   MARCINIAK  ROMAN  / CZERWONAK 1976 CZERWONAK 2018-04-12 19:03:00 TAK TAK
490 2630 Marciniak Piotr EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Poznań 1993 2018-04-08 09:29:00
491   MARCINIAK MACIEJ  / ZŁOTORYJA 1984 ZŁOTORYJA 2018-06-15 11:51:18 TAK TAK
492 2977 Marcinkowski Marcin DT4YOU MTB TEAM / KPP OBORNIKI / Oborniki 1979 2018-05-27 09:08:00
493 2306 MARIAŃSKA EMILIA SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1974 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:03:00 TAK TAK TAK TAK
494 2080 Markiewicz Marek  /  1961 2018-04-06 22:13:00
495 2482 Markiewicz Radosław RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1990 POZNAŃ 2018-06-01 11:51:34 TAK
496 2978 Markowski Jarosław NSZZP ZŁOTÓW / Złotów 1968 2018-05-27 09:08:00
497 2017 Martenka Jakub  /  1990 2018-04-06 22:13:00
498 2734 Maruszczak Marcin REHAU CYCLING TEAM / Tarnowo Podgórne 1973 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-25 14:49:00 TAK TAK TAK
499   MATECKI  TOMASZ CZERWONAK BIEGA  / KOZIEGŁOWY 1976 CZERWONAK 2018-04-23 22:52:00
500   MATŁOKA  JAROSŁAW KOMORNIKI MTB TEAM  / KOMORNIKI 1961 KOMORNIKI 2018-06-19 21:03:09 TAK TAK
501   MATUŁA BARTŁOMIEJ DCT / BANINO 1980 ŻUKOWO 2018-05-08 20:28:00 TAK TAK
502 2711 Matuła Bartłomiej DCT / Banino 1980
503 2535 Matuszak Szymon RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Konin 1984 2018-04-08 09:29:00
504 2693 Matuszczak Michał  / Mosina 1983 Mosina
505   MAZUREK MARCIN FOGTBIKES TEAM / KLINY 1978 CZERWONAK 2018-04-26 19:34:00
506 2702 Mazurkiewicz Marcin BGR TEAM / Poznań 1975 POZNAŃ 2018-05-30 19:07:00
507 2307 Mądry Jakub REAL 64-STO / Kąkolewo 2001 OSIECZNA 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK
508 2979 Mądzielewski Sławek  / Świecie 1970 2018-05-27 09:08:00
509 2308 Menclewicz Krzysztof  / Rybno Wielkie 1979 KISZKOWO 2018-03-08 21:15:00 TAK TAK TAK
510 2309 Merda Paula  / Kicin 1992 CZERWONAK 2018-03-06 18:33:00
511 2310 Miazga Mateusz  / Poznań 1992 POZNAŃ 2018-03-26 12:29:00
512 2617 Michalik Konrad KOMENDA POWIATOWA POLICJI W NOWYM TOMYŚLU / Nowy Tomyśl 1985 NOWY TOMYŚL 2018-05-11 14:57:00 TAK TAK
513 2697 Michalik Jarosław MTB KWIDZYN TEAM / Kwdzyn 1974 KWIDZYN
514 2980 Michalski Michał OTR INTERKOL / Ostrów Wlkp 1993 OSTRÓW WLKP 2018-05-18 08:17:00
515 2311 Miechowiecki Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2001 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK
516 2621 Mielnik Monika  / Poznań 1968 POZNAŃ 2018-04-25 14:21:00 TAK TAK TAK
517   MIERZWICZAK MAREK ROOWEROMANIA OBORNIKI / OBORNIKI 1956 OBORNIKI 2018-06-01 12:09:41
518 2312 Migdałek Piotr GRANOWO / Granowo 1986 GRANOWO 2018-03-19 11:06:00
519 2313 Miklas Konrad BRAK / Janikowo 1968 JANIKOWO 2018-03-31 22:39:00
520 2756 Mikulska Małgorzata Nbikeacademy / Niemcz 2003 OSIELSKO 2018-05-27 09:08:00
521   MIKULSKA MALGORZATA N-BIKE ACADEMY / NIEMCZ 2002 OSIELSKO 2018-06-20 09:59:45 TAK
522 2567 Milewski Wojciech GRUPA KROTOSKI-CICHY / Rogoźno 1975 2018-04-08 09:29:00
523   MIRKA RAFAL  / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-12 07:17:00 TAK TAK
524 2314 Misiaczyk Natalia REMMERS POLSKA / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK TAK
525 2679 Misiołek Jakub ODJECHANI-TEAM.PL / Chrzypsko Wielkie 2002 Chrzypsko Wielkie
526   MISIORNY RADOSŁAW SKOKI TEAM / SKOKI 1988 SKOKI 2018-06-12 19:05:14 TAK TAK
527   MIZERKA KRZYSZTOF KROSS POZNAŃ / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-06-21 11:51:39 TAK TAK
528 2528 Mleczak Michał  / Międzychód 1985 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
529 2315 Młynarczak Dariusz PYRA TEAM / Puszczykowo 1978 PUSZCZYKOWO 2018-04-04 10:28:00 TAK TAK TAK
530   MOLIK MICHAŁ  / KOZIEGŁOWY 1998 CZERWONAK 2018-04-22 20:53:00 TAK TAK
531   MOLIK MARIA  / KOZIEGŁOWY 1998 CZERWONAK 2018-04-22 20:55:00
532 2316 MOŁDA KRYSTIAN  / PSARY MAŁE 1987 WRZEŚNIA 2018-03-09 12:17:00 TAK TAK TAK TAK TAK
533 2317 MORTEK NORBERT PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-27 22:51:00 TAK TAK TAK TAK
534 2733 MOSKALIK KRZYSZTOF ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-05-28 22:02:00 TAK TAK TAK
535 2318 Mrowińska Marta FTI RACING TEAM / Mosina 1974 MOSINA 2018-04-04 13:27:00 TAK TAK
536 2319 Mrugas Mariusz WIKTOROWO / Kostrzyn 1976 KOSTRZYN 2018-03-06 06:14:00 TAK TAK TAK TAK
537 2587 Mrugas Mikołaj WIKTOROWO / Kostrzyn 2002 KOSTRZYN 2018-05-22 08:05:00 TAK TAK TAK
538 2518 Mucha Mariusz  / Kalisz 1973 2018-04-08 09:29:00
539 2706 Nadolna Katarzyna  / Rogoźno 1989 ROGOŹNO 2018-05-10 21:56:00 TAK TAK
540 2087 Nagłowski Kacper  /  2001 2018-04-06 22:13:00
541 2628 Najda Sebastian FRIENDS OF GLASS / Piła 1970 PIŁA 2018-05-23 18:34:00
542 2576 Nawrock Dariusz VAUPE TEAM / Bydgoszcz 1966 BYDGOSZCZ 2018-04-10 23:34:00 TAK TAK
543 2575 Nawrocka Joanna VAUPE TEAM / Bydgoszcz 1980 BYDGOSZCZ 2018-04-10 23:36:00 TAK TAK
544 2703 Neumann Jerzy EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Swarzędz 1955 SWARZĘDZ 2018-04-23 17:00:00 TAK
545 2320 Niedzielski Eugeniusz EUROBIKEKACZMAREKELECTRIC / Poznań 1953 POZNAŃ 2018-04-02 19:27:00
546 2321 Nita Małgorzata LEWA WOLNA / Poznań 1971 POZNAŃ 2018-04-05 10:21:00 TAK TAK
547 2030 Noszczyński Janusz  /  1983 2018-04-06 22:13:00
548 2326 NOWAK RAFAL BRIDGESGONE / GNIEZNO 1985 GNIEZNO 2018-03-19 22:10:00 TAK TAK TAK
549 2322 NOWAK HENRYK MEBLE NOWAK / POZNAŃ 1956 POZNAŃ 2018-03-22 09:30:00 TAK TAK TAK TAK
550 2327 Nowak Łukasz ABRO SYSTEM TEAM POZNAŃ / Poznań 1985 POZNAŃ 2018-03-25 20:16:00
551 2323 Nowak Rafał  / Poznań 1977 WIELKOPOLSKA 2018-03-25 21:21:00 TAK TAK
552 2324 Nowak Maciej  / Śrem 1980 ŚREM 2018-04-02 20:53:00 TAK TAK
553 2325 Nowak Daniel  / Poznań 1986 POZNAŃ 2018-04-02 21:09:00 TAK TAK
554 2541 Nowak Janusz BORANT TEAM / Poznań 1965 2018-04-08 09:29:00 TAK
555   NOWAK MACIEJ  / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-05-10 22:14:00
556 2328 Nowakowski Robert GRUPA KROTOSKI-CICHY / Poznań 1973 POZNAŃ 2018-04-03 15:47:00
557 2005 Nowakowski Michał  /  1989 2018-04-06 22:13:00
558 2067 Nowakowski Karol  /  1976 2018-04-06 22:13:00
559 2546 Nowakowski Michał GOLD CYCLING / Złotkowo 1997 2018-04-08 09:29:00
560 2067 NOWAKOWSKI KAROL GOLD CYCLING / ZŁOTKOWO 1976 SUCHY LAS 2018-05-27 09:08:00
561 2331 Nowicki Krzysztof ZGRUPKA LUBOŃ / Poznań 1986 POZNAŃ 2018-03-06 11:00:00
562 2329 Nowicki Paweł FAST BIKE GNIEZNO / Gniezno 1985 GNIEZNO 2018-04-04 19:55:00 TAK TAK
563 2332 Nowicki Michał REHAU / Kościan 1969 KOŚCIAN 2018-04-04 20:45:00 TAK TAK
564 2741 NOWICKI DARIUSZ BRIDGESTONE / STĘSZEWKO 1982 POBIEDZISKA 2018-04-25 15:48:00 TAK TAK TAK TAK
565 2981 Nowicki Bartosz OPP BYDGOSZCZ / Inowrocław 1988 KUJAWSKO POMORSKIE 2018-05-17 12:30:00 TAK TAK
566   NOWICKI MICHAŁ ROOWEROMANIA OBORNIKI / OBORNIKI 1999 OBORNIKI 2018-06-19 11:23:13 TAK TAK
567 2704 Nowinka Paweł MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznan 1971
568 2982 Nowosielski Paweł BEKO / Czarna Białostocka 1982 2018-05-27 09:08:00
569 2047 Ober Rafał  /  1980 2018-04-06 22:13:00
570 2333 Obst Szymon  / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-03-06 08:53:00 TAK TAK TAK
571 2334 Ochotny Tomasz BRIDGESTONE / Poznań 1990 POZNAŃ 2018-03-30 20:23:00 TAK TAK TAK
572 2600 Odor Tomasz  / Piła 1984 PIŁA 2018-05-24 06:41:00 TAK TAK
573 2550 Ograbek Mariusz OSTEO-MED / Koło 1989 2018-04-08 09:29:00
574 2335 Olejniczak Jakub GRUPA KROTOSKI-CICHY / Rosnowo 1988 KOMORNIKI 2018-04-03 18:50:00
575 2720 OLEJNIK PRZEMYSŁAW BRIDGESTONE / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-19 11:12:00 TAK TAK TAK
576 2337 Oleksy Jarosław  / Kiekrz 1978 ROKIETNICA 2018-04-04 21:14:00 TAK TAK
577 2338 Olenko Bartosz PZL SEDZISZOW MTB TEAM GNIEZNO / Gniezno 1986 GNIEZNO 2018-03-31 18:12:00 TAK TAK TAK
578 2339 Olszak Jakub LHASA LIMITED RACING TEAM / Gruszczyn 1986 SWARZĘDZ 2018-04-05 11:14:00 TAK TAK
579 2340 Olszański Krzysztof OFIX.PL BIKE TEAM / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-03-06 16:52:00 TAK TAK TAK
580 2341 Olszewski Daniel BRIDGESTONE / Swarzędz 1980 SWARZĘDZ 2018-03-19 11:29:00 TAK TAK TAK
581 2721 OLSZEWSKI DANIEL BRIDGESTONE / SWARZĘDZ 1980 TAK
582 2983 Osmański Bartłomiej PLACÓWKA STRAŻY GRANICZNEJ W ELBLĄGU /MOSG / Elbląg 1986 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK
583 2342 Osses Michał BRIDGESTONE / Mosina 1983 MOSINA 2018-03-19 12:56:00 TAK TAK TAK TAK
584 2343 Ostraszewski Zbigniew SISU-OWB TEAM / Potulice 1965 NAKŁO NAD NOTECIĄ 2018-04-04 18:16:00 TAK TAK TAK
585 2051 Ostrowski Marek BORANT / Poznań 1971 POZNAŃ 2018-04-02 19:28:00 TAK TAK TAK TAK
586 2344 Ostrowski Paweł  / Poznań 1990 POZNAŃ 2018-04-05 17:03:00 TAK TAK
587 2018 Ostrowski Martynian  /  1988 2018-04-06 22:13:00
588 2589 OSTRZASZEWSKI ZBIGNIEW SISU OWB TEAM / POTULICE 1965 NAKŁO 2018-05-27 09:08:00 TAK
589 2345 OSUCH ZBIGNIEW REHAU / KOBYLNICA 1962 KOBYLNICA 2018-04-04 07:09:00 TAK
590 2346 Otto Rafał MTB BALMA TEAM / Tarnowo Podgórne 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 10:15:00 TAK TAK TAK TAK
591 2347 OWCZARZ DAMIAN ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-03 15:10:00 TAK TAK TAK TAK TAK
592   PAC  ANDRZEJ  / STAWIANY 1975 SKOKI 2018-06-16 12:42:56 TAK TAK
593 2730 Paczkowska Małgorzata BIKE BOARD TEAM / Wyrzysk 1972 WYRZYSK 2018-04-25 08:44:00 TAK
594 2596 Pałgan Mateusz BIKE EKIPA OPOLE / Opole 1986 OPOLE 2018-05-15 12:59:00 TAK TAK
595 2984 Pałys Mateusz 4RUN TEAM PIŁA / Piła 1979 2018-05-27 09:08:00
596 2710 Panejko Jarek  /  1982
597 2634 Pankiewicz Olga ZŁOTKOWO / Złotkowo 1993 SUCHY LAS 2018-05-23 22:27:00 TAK TAK
598 2034 PAPIEŻ RADOSŁAW CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-05 08:59:00 TAK TAK
599 2348 Paszek Rafał  / Leszno 1972 LESZNO 2018-04-04 08:35:00 TAK TAK
600 2670 Paszke Tomasz  / Gorzno 1966 GORZNO 2018-05-24 07:48:00 TAK
601 2559 Paszkiewicz Maciej  /  1979 2018-04-08 09:29:00
602 2349 Paszkowska Martyna RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1987 POZNAŃ 2018-04-05 14:44:00 TAK TAK
603 2350 Paulik Robert  / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-03-31 21:27:00 TAK TAK
604 2351 PAWLAK ARTUR  / KOMORNIKI 1976 KOMORNIKI 2018-03-18 18:31:00 TAK TAK TAK TAK
605   PEKSA MICHAŁ POŁAPOŁA / BOGDANOWO 1987 OBORNIKI 2018-05-22 12:49:00
606 2352 Pelczyński Jacek BRIDGESTONE / Jasin 1966 SWARZĘDZ 2018-03-26 12:47:00 TAK TAK TAK TAK
607   PENDRAK  FILIP TEAM BEROTU  / ZBĄSZYNEK 1988 ZBĄSZYNEK 2018-05-12 00:52:00
608 2019 Perlicjan Jakub OTC OBORNIKI / Oborniki 1987 OBORNIKI 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
609 2564 Pers Szymon PYRA TEAM / Poznań 1976 2018-04-08 09:29:00 TAK
610 2121 Perz Paweł KOMORNIKI MTB TEAM / Wiry 1973 KOMORNIKI 2018-03-07 07:29:00 TAK TAK TAK TAK TAK
611 2122 Petruczynik Barbara  / Plewiska 1961 KOMORNIKI 2018-04-04 07:36:00 TAK TAK TAK TAK TAK
612 2479 Piasecki Piotr  / Budzyń 1979
613   PIĄTEK MARCIN  / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-24 16:54:00 TAK TAK
614 2123 Piątkowski Bartosz FTI RACING TEAM  / Dębogóra 1980 CZERWONAK 2018-03-21 08:48:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
615 2353 Piechocki Mateusz UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2003 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK
616 2657 Piechowski Piotr PROTYM REACING TEAM / Luboń 1972 2018-05-27 09:08:00
617 2537 Piekitowska Natalia  / Skórzewo 1976 2018-04-08 09:29:00
618 2124 Piekutowski Jacek  / Skórzewo 1974 SKÓRZEWO 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
619 2354 Pietek Robert OFIX.PL BIKE TEAM / Murowana Goślina 1972 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-06 21:32:00 TAK TAK
620 2064 Pietrzak Leszek  /  1975 2018-04-06 22:13:00
621 2520 Pięta Zbigniew EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Poznań 1957 2018-04-08 09:29:00
622 2355 Pisarski Łukasz  / Piła 1980 PIŁA 2018-03-28 14:05:00 TAK TAK
623 2045 Pisarski Łukasz  /  1980 2018-04-06 22:13:00 TAK
624 2356 Plaskaty Szymon KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN / Żnin 1980 ŻNIN 2018-04-04 20:05:00 TAK TAK
625 2357 Plaskaty Emilia KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN / Żnin 1985 ŻNIN 2018-04-04 20:06:00
626 2125 Plesiewicz Janusz  / Wałcz 1951 WAŁCZ 2018-03-07 15:29:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
627 2985 Plesiewicz Janusz EMERYT / Wałcz 1951 2018-05-27 09:08:00
628 2358 Pluciński Sebastian  / Gniezno 1975 GNIEZNO 2018-03-30 22:21:00
629 2088 Pluciński Wiktor  /  2002 2018-04-06 22:13:00
630 2484 Pluciński Wiktor KONIŃSKA GRUPA MTB / Gocina 2003
631 2485 Pluciński Sławomir KONIŃSKA GRUPA MTB / Gocina 1959
632 2004 Pochylski Bartosz  /  1990 2018-04-06 22:13:00
633 2024 Podgórski Jacek  /  1987 2018-04-06 22:13:00
634 2026 Podgórski Grzegorz  /  1984 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
635 2359 Podwójci Bogumiła  / Dąbrówka 1984 DOPIEWO 2018-04-05 11:38:00 TAK TAK
636 2514 Polewski Jędrzej  / Poznań 1989 2018-04-08 09:29:00
637 2505 Polewski Dawid REHAU CYCLING TEAM / Śrem 1977 2018-04-08 09:29:00
638 2048 Połczyński Tomasz  / Swarzędz 1977 SWARZĘDZ 2018-03-24 07:20:00 TAK TAK
639 2089 Połomski Jacek  /  2001 2018-04-06 22:13:00
640 2089 POŁOMSKI JACEK RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 2001 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
641 2526 Połomski Jacek RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 2001 POZNAŃ 2018-05-27 09:08:00
642 2360 POŁUCH JOANNA JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1983 POZNAŃ 2018-03-15 06:49:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
643 2028 Połuch Artur  /  1984 2018-04-06 22:13:00
644 2361 POMIETLAK JUSTYNA  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-03 23:32:00 TAK TAK TAK
645 2362 PORZUCZEK TOMASZ  / POZNAŃ 1974 POZNAŃ 2018-03-30 14:22:00 TAK TAK TAK TAK TAK
646 2363 Potrawiak Stanisław AKTYWNY STĘSZEW / Stęszew 1951 STĘSZEW 2018-04-04 11:27:00
647 2364 Potrzebowski Michał  / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-04-05 10:58:00 TAK TAK
648 2365 PRUS-GŁOWACKA MAGDALENA OLX TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-30 15:36:00 TAK TAK TAK TAK
649   PRUSINOWSKI DAREK  / NOWY TOMYŚL 1973 NOWY TOMYŚL 2018-04-24 12:47:00 TAK TAK
650 2366 Pryciński Krzysztof JAKŚBUD BIEDRUSKO / Suchy Las 1974 SUCHY LAS 2018-03-10 16:26:00 TAK TAK
651 2006 PRYMOWICZ ADRIAN CONSDATE SUPERSPORTOWY TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1988 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-20 13:29:00 TAK TAK TAK TAK
652 2586 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA BROWEROWY / BYDGOSZCZ 1981 BYDGOSZCZ 2018-04-17 21:20:00 TAK TAK TAK TAK
653 2367 Przybylska Agnieszka BRIDGESTONE / Jarocin 1990 JAROCIN 2018-03-19 10:39:00
654 2368 Przybylski Rafał  / Kalisz 1983 KALISZ 2018-03-23 14:06:00 TAK TAK TAK
655 2025 Przybył Mateusz  / Plewiska 1988 KOMORNIKI 2018-04-04 23:38:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
656   PRZYBYŁ JAROSŁAW NIEZRZESZONY  / KÓRNIK 1976 KÓRNIK 2018-06-11 20:50:28 TAK TAK
657 2986 Przybyła Patryk AKUMAR TEAM / Plewiska 1982 2018-05-27 09:08:00
658 2369 Pszczółkowski Tomasz  / Poznań 1983 POZNAN 2018-03-06 12:24:00
659 2126 Ptaszek Jarosław GRASS MANIA MTB TEAM / Biedrusko 1981 SUCHY LAS 2018-04-04 23:46:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
660 2370 Puchała Łukasz STRZESZYN MTB / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-04-05 13:27:00 TAK TAK
661 2371 Pustkowiak Michał OFIX BIKE TEAM / Góra /Tarnowo Podgóne 1981 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-15 11:26:00 TAK TAK TAK
662 2627 Puszcz Paweł ANANAS TEAM / Skórzewo 1981 DOPIEWO 2018-05-13 09:59:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
663 2656 PYSSA ROBERT DT4YOU MTB TEAM / OBORNIKI 1973 OBORNIKI 2018-05-24 11:20:00 TAK TAK TAK TAK
664   PYTEL ANDRZEJ  / PROMNICE 1973 PROMNICE 2018-04-22 20:50:00
665   PYTEL ANNA  / PROMNICE 1979 PROMNICE 2018-04-22 20:51:00
666   PYTLAK SŁAWOMIR  / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-04-26 08:08:00 TAK TAK
667 2708 Pytlak Damian  / Chodzież 1974 CHODZIEŻ 2018-05-30 06:47:00 TAK TAK
668 2511 Pytlas Dariusz  / Mosina 1977 2018-04-08 09:29:00
669   RACZYK MARIANNA SUPERSPORTOWY / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-06-20 23:02:04 TAK TAK
670 2372 RADECKI BARTOSZ BIKETOP TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1986 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-04 10:30:00 TAK TAK TAK
671 2641 Radtke Piotr  / Stronno 1979 STRONNO 2018-04-23 21:35:00 TAK TAK
672 2635 RADTKE PAWEŁ SISU-OWB TEAM / WTELNO 1983 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK TAK TAK
673 2373 Radzi Błażej ROOWEROMANIA / POZNAŃ / Poznań 1996 POZNAŃ 2018-03-31 16:40:00 TAK TAK
674 2374 RAJCZAK MARIUSZ SCANIA POZNAŃ / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-21 22:49:00 TAK TAK TAK TAK TAK
675   RAKOWSKI DARIUSZ  / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-04-24 11:11:00 TAK TAK
676 2500 Rapke Andrzej ZASAPANI - HYDRO TRZCIANKA  / Trzcianka 1966 TRZCIANKA 2018-05-10 21:00:00 TAK TAK
677 2375 Ratajczak Mariusz EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-04-03 18:32:00
678 2534 Ratajczak Jacek EAGLEFRIENDS / Jarocin 1957 2018-04-08 09:29:00
679 2735 Ratajczak Jonasz  / Oborniki 1995 OBORNIKI 2018-05-31 22:02:11 TAK TAK
680 2376 Raźny Lidia PKO BANK POLSKI / Nekla 1975 NEKLA 2018-04-04 09:25:00 TAK TAK
681 2377 Raźny Dariusz PKO BANK POLSKI / Nekla 1975 NEKLA 2018-04-04 10:44:00 TAK TAK
682 2378 Reck Maciej  / Złotniki 2004 SUCHY LAS 2018-04-05 16:24:00 TAK
683 2525 Reck Michał RYB RAMMIS TPLU / Złotniki 1975 2018-04-08 09:29:00
684 2624 Reinholz Marian  / Świecie Terespol Pomorski 1970 ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI 2018-05-17 20:10:00 TAK TAK
685 2625 Reinholz Tomasz  / Świecie Terespol Pomorski 2000 ŚWIECIE TERESPOL POMORSKI 2018-05-17 20:15:00 TAK TAK
686 2584 Rerek Monika BIKEBOARD / Wyrzysk 1983 WYRZYSK 2018-05-24 15:56:00 TAK TAK
687 2070 RETZLAFF MIROSŁAW  / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-03 09:58:00 TAK TAK TAK
688 2476 Roguszka Sebastian SOLLUX-LIGHTING / Chodzież 1975 Chodzież
689 2477 Roguszka Maciej CHODZIEŻ / Chodzież 1976
690 2759 Rojewski Szymon WIELEŃ TEAM KAMEX / Wieleń 1974 WIELEŃ 2018-05-27 09:08:00
691 2379 Rokicki Tomasz  / Zalasewo 1974 SWARZĘDZ 2018-03-05 22:51:00 TAK
692 2380 Rokicki Paweł 5XM4 / Poznań 2001 POZNAŃ 2018-04-05 16:59:00 TAK
693 2381 Rokicki Piotr 5XM4 / Poznań 1971 POZNAŃ 2018-04-05 17:00:00
694   ROMPALSKI DARIUSZ KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE / ŚWIECIE 1974 ŚWIECIE 2018-05-24 09:48:00
695 2382 Rosenau Sebastian MTB DĄB POTULICE TEAM / Występ 1976 NAKŁO NAD NOTECIĄ 2018-03-20 16:57:00
696 2561 Rossochacka Agnieszka  / Murowana Goślina 1980 2018-04-08 09:29:00
697 2383 Roszkowiak Marcin VWP / Iwno 1980 KOSTRZYN 2018-03-08 08:39:00 TAK TAK TAK
698   ROSZYK  PRZEMEK PARKRUN POZNAŃ  / KOZIEGŁOWY 1974 CZERWONAK 2018-04-16 07:58:00 TAK
699 2607 Rozits Sandis BRENDERUP TEAM / Krzyż Wielkopolski 1986 KRZYŻ WIELKOPOLSKI 2018-05-17 11:17:00 TAK TAK
700 2127 Rożak Piotr REHAU CYCLING TEAM / Kobylnica 1963 SWARZĘDZ 2018-04-04 21:19:00 TAK TAK TAK TAK TAK
701 2750 Rusin Marek BEMBNISTA TRANSPORT / Osiek Nad Notecią 1983 WYRZYSK 2018-05-27 09:08:00
702 2385 Rutkowska Kararzyna  / Trzcianka 1973 TRZCIANKA 2018-03-28 18:25:00
703 2384 Rutkowska Katarzyna UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1973 PIŁA 2018-04-03 14:20:00 TAK TAK
704 2387 Rutkowski Piotr  / Trzcianka 1976 TRZCIANKA 2018-03-28 18:22:00
705 2386 Rutkowski Piotr UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1986 PIŁA 2018-04-03 14:20:00 TAK TAK
706 2078 Rutkowski Roman  /  1960 2018-04-06 22:13:00
707 2078 RUTKOWSKI ROMAN EURO-BIKE / PUSZCZYKOWO 1960 PUSZCZYKOWO 2018-05-27 09:08:00
708 2658 Rybacki Andrzej  / Poznań 1985 POZNAŃ 2018-05-22 09:05:00 TAK TAK
709 2388 Rybarczyk Tomasz AGROCHEST TEAM / Kostrzyn Wlkp. 1961 KOSTRZYN WLKP. 2018-03-31 12:27:00 TAK TAK
710   RYBIŃSKI MARCIN  / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-06-18 08:53:29
711 2680 Rycerz Zbigniew  / Chodzież 1966 Chodzież
712   RYCHLEWSKI BARTOSZ POLMED / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-04-25 15:46:00
713 2987 Rycombel Łukasz SENGAM RACING TEAM / Dąbrowa Górnicza 1976 DĄBROWA GÓRNICZA 2018-05-17 20:19:00 TAK TAK
714 2715 Ryczaj Filip  / Suchy Las 2001 SUCHY LAS 2018-05-16 11:30:00
715 2389 Ryczek Anna BIKECITY POZNAŃ / Poznań 1975 POZNAŃ 2018-03-26 17:48:00
716 2603 Ryłko Ernest BULL W NOGACH / Bydgoszcz 1974 M. BYDGOSZCZ 2018-04-25 16:13:00 TAK TAK TAK
717 2988 Rypiński Maciej 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ / Olsztyn 1980 2018-05-27 09:08:00
718 2557 Rzepecki Wiktor 64-STO / Rydzyna 2003 2018-04-08 09:29:00
719 2581 Rzepiński Leszek  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-05-21 13:23:00 TAK TAK
720   RZEPKA PATRYK KS M40 POZNAŃ / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-04-25 19:03:00
721 2682 Rzymiański Paweł AGMAR SERWIS ROWEROWY / Cerekwica 1977 CEREKWICA 2018-05-28 19:35:00 TAK TAK
722 2128 RZYMSKA IZABELA MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-03-25 21:23:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
723 2632 Rzymska Alicja MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznań 2002 POZNAŃ 2018-04-15 19:41:00
724 2390 Sarna Paweł RUUKKI / Suchy Las 1974 SUCHY LAS 2018-03-27 14:27:00 TAK TAK
725 2391 Schabel Robert CIESIÓŁKA TEAM / Leszno 1976 LESZNO 2018-04-02 20:59:00 TAK TAK
726 2393 SCHACHT ARTUR  / DĄBRÓWKA 1973 DOPIEWO 2018-04-01 08:40:00 TAK TAK TAK TAK
727 2055 SCHAEFER ARTUR BORANT TEAM / POZNAŃ 1969 POZNAŃ 2018-03-29 09:35:00 TAK TAK TAK TAK TAK
728 2538 SCHAEFER MAŁGORZATA BORANT TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-03-29 09:36:00 TAK TAK TAK TAK TAK
729 2077 SCHONDELMEYER PIOTR ROWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1965 POZNAŃ 2018-04-03 21:34:00 TAK TAK TAK TAK
730 2100 Schreiber Krystian  /  1999 2018-04-06 22:13:00
731 2394 Schroeder Jacek CITYZEN POZNAŃ / Poznań 1972 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-03 22:43:00 TAK TAK TAK
732 2395 Scott David LHASA LIMITED RACING TEAM / Poznań 1991 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-05 11:25:00 TAK TAK
733 2392 Scott David  / Poznań 1991 Poznań
734 2129 Serafin Adam  / Oborniki 1952 OBORNIKI 2018-03-16 15:08:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
735 2066 Sergiel Damian SISU-OWB TEAM / Bydgoszcz 1976 BYDGOSZCZ 2018-03-28 00:27:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
736 2066 SERGIEL DAMIAN SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1976 2018-05-27 09:08:00
737 2736 SIDOR MAGDALENA  /  1989
738 2396 Siejak Tomasz  / Kiekrz 1970 KIEKRZ 2018-04-03 19:56:00 TAK TAK
739   SIEJAK MATEUSZ  / KIEKRZ 1998 ROKIETNICA 2018-05-20 20:37:00
740 2397 Siejek Tomasz  / Rogalin 1997 MOSINA 2018-04-03 15:21:00 TAK TAK
741   SIELSKI MICHAŁ ZADROGA RACING TEAM / GRUDZIĄDZ 1979 GRUDZIĄDZ 2018-05-28 21:41:00
742   SIKORSKI MICHAŁ - / WIERUSZÓW 1993 WIERUSZÓW 2018-06-14 14:42:39
743   SILBERNAGEL PRZEMYSŁAW MRÓZ ROWERY TEAM / LUCINY 1984 LUCINY 2018-04-24 07:45:00 TAK TAK
744 2398 Sipura Mateusz KOSOX BIKE TEAM / Poznań 1993 POZNAŃ 2018-03-28 18:07:00
745 2989 Skłodowski Kamil  / Łomża 1995 2018-05-27 09:08:00
746 2399 Skowroński Łukasz PNPT / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-03-24 19:15:00 TAK TAK
747 2400 Skupin Sławomir SECO/WARWICK MTB TEAM / Tarnowo Podgórne 1972 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-22 12:47:00 TAK TAK
748 2401 SŁOCIŃSKI ADAM BRIDGESTONE / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 15:05:00 TAK TAK TAK TAK
749   SŁOMSKI  MICHAŁ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-15 11:38:16 TAK TAK
750 2330 Smogór Joanna GOGOL MTB TEAM / Wągrowiec 1995 WĄGROWIEC 2018-02-20 15:24:00 TAK TAK TAK TAK
751 2582 SMOLIŃSKI ARTUR N-BIKE ACADEMY / BYDGOSZCZ 1976 BYDGOSZCZ 2018-05-24 11:17:00 TAK TAK TAK TAK
752 2402 Smorawski Marcin NEKLA / Nekla 1979 NEKLA 2018-03-06 12:38:00 TAK TAK
753   SMORĄG ZBIGNIEW LEWA WOLNA / POZNAŃ 1966 POZNAŃ 2018-06-18 11:52:21 TAK TAK
754 2403 SMYKOWSKI MAKSYMILIAN SKOKI TEAM / SKOKI 1998 SKOKI 2018-04-03 12:30:00 TAK TAK TAK
755   SMYKOWSKI DARIUSZ  / DĄBRÓWKA 1979 DOPIEWO 2018-04-24 09:07:00 TAK TAK
756 2404 Sobczak Marcin WALKA KOSTRZYN  / Kostrzyn 1991 KOSTRZYN 2018-03-17 21:29:00 TAK TAK
757 2405 Sobczyński Grzegorz AGROCHEST TEAM / Kostrzyn 1977 KOSTRZYN 2018-03-31 12:28:00 TAK TAK
758 2754 Sobiech Wojciech BIKEBOARD / Wyrzysk 1971 WYRZYSK 2018-05-27 09:08:00
759 2766 Sobos Przemysław CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL / Piła 1981 2018-05-27 09:08:00
760 2406 Sochacki Marcin  / Koło 1981 KOŁO 2018-03-30 11:13:00 TAK TAK
761   SOCZKA PATRYCJUSZ POŁAPOŁA / POŁAJEWO 1984 POŁAJEWO 2018-05-22 22:57:00
762 2571 Sokalski Sławomir SOKOWIRÓWKA TEAM / Wągrowiec 1967 WĄGROWIEC 2018-05-09 20:35:00 TAK TAK
763 2407 Sołenczew Patrycjusz FTI RACING TEAM / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-04-05 14:06:00
764 2737 SOŁTYS WOJCIECH UNIT MARTOMBIKE TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-17 15:54:00 TAK TAK TAK
765 2718 Sopoliński Wojciech  / Bydgoszcz 1967 BYDGOSZCZ 2018-05-30 21:53:24 TAK TAK
766 2408 Sosnowska Kamila KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1974 KOMORNIKI 2018-04-05 09:53:00 TAK TAK
767 2409 SOSZYŃSKI JANUSZ KOLARSKI CZERWONAK / KICIN 1975 CZERWONAK 2018-03-17 23:37:00 TAK TAK TAK
768 2598 Sowa Sławomir SOWA MTB TEAM / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-05-19 22:28:00
769 2410 SPYCHALSKI PAWEŁ  / ROKIETNICA 1977 ROKIETNICA 2018-03-09 12:44:00 TAK TAK TAK TAK TAK
770 2090 Sroczyński Maciej  /  2002 2018-04-06 22:13:00
771 2705 Sroka Paweł BTS BUDZYŃ / Chodzież 1997 CHODZIEŻ 2018-05-30 10:36:00 TAK TAK
772 2411 STACHOWIAK PIOTR  / SUCHY LAS 1983 SUCHY LAS 2018-03-23 20:25:00 TAK TAK TAK TAK TAK
773 2990 Stachowska Magdalena 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / Poznan 1985 POZNAN 2018-04-25 10:13:00 TAK TAK
774 2008 Stankowiak Łukasz  /  1987 2018-04-06 22:13:00
775 2036 Starczyński Tomasz TEAM AKTYWNY STĘSZEW / Gowarzewo 1979 GOWARZEWO 2018-03-22 09:29:00 TAK TAK
776 2412 Starzyńska Anna GOGOL MTB TEAM / Wągrowiec 1984 WĄGROWIEC 2018-03-28 12:43:00
777 2991 Starzyńska Anna KPP PIŁA / Wągrowiec 1984 2018-05-27 09:08:00
778 2732 Starzyński Damian  /  1976
779 2038 STAŚKIEWICZ JAKUB JAKŚBUB BIEDRUSKO / STĘSZEW 1986 STĘSZEW 2018-03-17 08:40:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
780 2413 Stawarz Maciej  / Łubianka 1977 ŁUBIANKA 2018-04-05 09:57:00 TAK TAK TAK
781 2052 Stawicki Paweł  / Wągrowiec 1976 WĄGROWIEC 2018-03-26 12:12:00 TAK TAK TAK TAK
782 2414 STEFANIAK KAROLINA SKOKI TEAM / SKOKI 1977 SKOKI 2018-04-03 12:24:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
783 2415 Stefaniak Krzysztof ŚRODA WLKP. / Środa Wielkopolska 1977 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-04-04 18:45:00 TAK TAK
784 2678 Stefaniak Przemysław ODJECHANI-TEAM.PL / Pniewy 1988
785 2020 Stefański Arkadiusz  /  1998 2018-04-06 22:13:00
786 2770 Stefański Arkadiusz OTC OBORNIKI / Oborniki 1998 OBORNIKI 2018-05-27 09:08:00
787 2416 STENCEL MIROSŁAW JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO 1952 SUCHY LAS 2018-03-07 14:06:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
788 2417 Stokłosa Jacek OLX TEAM / Poznań 1973 POZNAŃ 2018-04-04 09:40:00 TAK TAK
789   STOLP WOYTEK TEAM MTB CHOJNICE / CHOJNICE 1977 CHOJNICE 2018-06-19 22:51:29 TAK TAK
790 2556 Strażyński Maciej ENDUMUB / Poznań 1965 2018-04-08 09:29:00
791 2638 Stronias Paweł HUROM TEAM MASTERS / Opoczno 1981 OPOCZNO 2018-05-20 20:54:00 TAK TAK
792 2418 Stróżyk Sebastian  / Śrem 1981 ŚREM 2018-04-04 09:58:00 TAK TAK
793 2419 Studnicki Rafał  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-06 21:17:00 TAK TAK
794 2420 Suchorski Robert MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM  / Miłosław 1976 MIŁOSŁAW 2018-04-04 08:43:00
795 2421 Sućko Piotr SFERAPLATINUM.PL / Poznań 1976 POZNAŃ 2018-03-12 16:03:00 TAK TAK TAK TAK
796 2073 Sudoł Robert BORANT TEAM / Poznań 1965 POZNAŃ 2018-04-03 20:36:00 TAK TAK TAK TAK
797   SUŁKOWSKA ANNA NIKOŚBIKE / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-06-19 18:35:44
798 2422 Sułkowski Jędrzej NIKOŚBIKE / Koziegłowy 1984 CZERWONAK 2018-03-05 16:40:00
799 2758 Surowiec Krzysztof  /  1972 2018-05-27 09:08:00 TAK
800 2652 Suszyński Borys PKO BANK POLSKI  / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-05-24 15:43:00 TAK TAK
801 2594 SUŚ CYPRIAN N-BIKEACADEMI / BYDGOSZCZ 2003 OSIELKSO 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK TAK
802 2423 Szabelska Jagoda  / Rogalin 1995 MOSINA 2018-04-03 15:18:00 TAK TAK TAK
803   SZCZYGIEŁ ŁUKASZ OLX TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-23 11:11:00 TAK TAK
804 2992 Szczyrba Tomasz KWP POZNAŃ / Koziegłowy 1970 2018-05-27 09:08:00
805 2504 Szewczyk Robert MRÓZ ROWERY TEAM / Śrem 1986 2018-04-08 09:29:00 TAK
806 2041 Szperlik Wojciech  /  1978 2018-04-06 22:13:00
807   SZPOT ŁUKASZ PKO BP S.A / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-26 12:41:00
808 2424 Szpulewska-Larek Sylwia DT4YOU TEAM/OBORNIKI / Oborniki 1980 OBORNIKI 2018-03-18 19:33:00 TAK TAK
809 2425 Szramski Szymon GRUPA KROTOSKI-CICHY  / Rogoźno 1977 OBORNIKI 2018-04-03 13:36:00
810   SZUDRA MARTYNA LKS SZAWER LESZNO / LESZNO 2001 LESZNO 2018-04-17 21:09:00 TAK TAK
811   SZULC JACEK  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-23 09:02:00 TAK TAK
812 2519 Szulda Waldemar  / Poznań 1963 2018-04-08 09:29:00
813 2613 Szumski Krzysztof WALKA KOSTRZYN / Siekierki Wielkie 1981 KOSTRZYN WIELKOPOLSKI 2018-05-23 14:59:00 TAK TAK
814   SZYDŁOWSKI BARTOSZ  / TARNOWO PODGÓRNE 1982 TARNOWO PODGÓRNE 2018-05-29 08:16:00
815 2426 Szymański Jakub GREENBIKE TEAM / Szamotuły 1992 SZAMOTUŁY 2018-03-06 12:26:00
816 2993 Szymaś Łukasz OPP POZNAŃ / Szczytniki 1986 2018-05-27 09:08:00
817 2714 Szymborski Robert BTS / Budzyń 1976 BUDZYŃ 2018-05-28 21:12:00
818   SZYMCZAK PAWEŁ  / CHYBY 1974 TARNOWO PODG 2018-06-18 20:23:15 TAK TAK
819 2549 Szymkowiak Piotr CZERWONAK / Czerwonak 1972 2018-04-08 09:29:00
820 2427 Ślatała Marcin  / Mosina 1974 MOSINA 2018-04-04 11:13:00
821 2428 Ślęzak Angelika GAMIVO TEAM / Poznań 1994 POZNAŃ 2018-04-05 09:45:00 TAK TAK
822 2130 Śliwiński Grzegorz OFIX.PL BIKE TEAM  / Murowana Goślina 1983 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-12 14:31:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
823 2429 Świadek Rafał OFIX.PL BIKE TEAM / Tarnowo Podgórne 1982 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-19 20:10:00 TAK TAK TAK
824 2430 Świętek Agnieszka REHAU CYCLING TEAM / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-04-05 11:12:00
825 2431 TAJSNER KAROL  / ŻABINKO 1987 MOSINA 2018-03-27 18:17:00 TAK TAK TAK TAK
826 2039 Tarczyński Dariusz LEWA WOLNA / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-03-29 22:05:00 TAK TAK TAK
827   TARNOWSKI  PAWEŁ TRZY SMAKI POBIEDZISKA  / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-06-21 10:43:02 TAK TAK
828 2131 Terlecki Adam  / Poznań 1951 POZNAŃ 2018-03-05 20:07:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
829 2432 TOKARSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-03-23 08:31:00 TAK TAK TAK
830   TOMASZEWSKA ALEKSANDRA  / BOLECHOWO-OSIEDLE 1990 CZERWONAK 2018-06-20 23:10:17 TAK TAK
831 2433 Tomaszewski Dawid IT EVO COMPUTER SOLUTIONS / Śmigiel 1984 ŚMIGIEL 2018-04-02 15:07:00 TAK TAK
832 2435 Tomicki Paweł  / Kostrzyn 1981 KOSTRZYN 2018-04-03 21:35:00 TAK TAK
833 2435 TOMICKI PAWEŁ  / KOSTRZYN 1981 KOSTRZYN WLKP. 2018-05-27 09:08:00
834 2132 Trzaska Sebastian 310. KOMPANIA RADIOTECHNICZNA / Dąbrówka 1977 DOPIEWO 2018-03-24 18:13:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
835 2570 Trzciński Arkadiusz BIKEBOARD / Wyrzysk 1974 WYRZYSK 2018-05-16 08:21:00 TAK TAK
836 2614 TRZEPIZUR LIDIA EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / SWARZĘDZ 1964 SWARZĘDZ 2018-04-26 14:42:00 TAK TAK TAK TAK
837 2565 Twardowski Maciej RUSAŁKA TEAM / Złotniki 1986 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
838 2563 Tylski Paweł SUCHY MTB / Suchy Las 1981 SUCHY LAS 2018-04-05 14:01:00 TAK TAK
839 2563 TYLSKI PAWEŁ SUCHY MTB / SUCHY LAS 1981 SUCHY LAS 2018-05-27 09:08:00
840   URBAN MAREK BRIDGESTONE / SKOKI 1986 SKOKI 2018-04-25 16:56:00 TAK TAK
841 2436 Urbanowicz Monika GOGOL MTB TEAM / Czerwonak 1986 CZERWONAK 2018-03-12 16:33:00
842   WACHOWIAK SEBASTIAN SĄSIAD TEAM / KOZIEGŁOWY 1984 CZERWONAK 2018-04-16 17:29:00
843 2094 Walczak Mateusz  /  1999 2018-04-06 22:13:00
844 2609 Walentyn Łukasz BYDZIA POWER BIKE TEAM/KMP Bydgoszc /  1983 2018-05-27 09:08:00
845 2437 Waligórski Łukasz  / Krosno 1978 MOSINA 2018-03-07 15:09:00 TAK TAK TAK
846 2438 Walkowiak Sebastian  / Łękno 1977 ZANIEMYŚL 2018-03-06 10:50:00
847   WALKOWIAK MARCIN CZERWONAK BIEGA / BOLECHÓWKO 1995 CZERWONAK 2018-04-24 15:42:00
848   WALKOWIAK MATEUSZ NBIKEACADEMY / BYDGOSZCZ 2002 BYDGOSZCZ 2018-06-14 12:37:59
849 2098 Wargin Tomasz  /  1999 2018-04-06 22:13:00
850 2488 Warzybok Mirosław GOGOL MTB / Wągrowiec 1982
851 2439 WASIAK DARIUSZ BRIDGESTONE / KOZIEGŁOWY 1980 CZERWONAK 2018-03-22 08:06:00 TAK TAK TAK
852   WASILEWSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1992 POZNAŃ 2018-05-29 11:42:00 TAK
853 2440 Wasiński Piotr PGR DOLSK / Dolsk 1985 DOLSK 2018-04-03 22:06:00 TAK TAK
854 2544 Waszewski Rafał MOGILNO TEAM / Mogilno 1980 2018-04-08 09:29:00 TAK
855 2093 Wawer Michał WALKA KOSTRZYN / Kostrzyn 1999 KOSTRZYN 2018-04-05 13:36:00 TAK TAK
856 2441 Wawrzyniak Dariusz  / Popówko 1980 OBORNIKI 2018-04-01 08:46:00 TAK TAK
857 2442 Wawrzyniak Robert WAWRZYN TEAM / Kornik 1968 KORNIK 2018-04-03 23:35:00 TAK TAK TAK
858 2994 Wawrzyniak Karol MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec 1980 2018-05-27 09:08:00
859   WAWRZYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW KRUSZEWNIA.PL / CZERWONAK 1980 CZERWONAK 2018-05-28 20:49:00 TAK TAK TAK
860 2443 Wąsiel Joanna ROWEROWNIA.COM  / Plewiska 1981 KOMORNIKI 2018-04-04 19:18:00
861 2512 Weber Marek GREEN BIKE MTB TEAM / Śrem 1986 2018-04-08 09:29:00
862 2513 Weber Jarosław GREEN BIKE MTB TEAM / Śrem 1986 2018-04-08 09:29:00
863 2444 Weinstok Robert  / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-04-04 08:47:00 TAK TAK TAK
864 2769 Welzandt Dariusz  / Sicienko 1991 2018-05-27 09:08:00
865 2510 Wencel Artur MTB TEAM / Oborniki 1976 2018-04-08 09:29:00 TAK
866 2445 WENSKI ANDRZEJ JAKŚ-BUD BIEDRUSKO / POZNAŃ 1964 POZNAŃ 2018-04-03 19:45:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
867 2523 Wesierski Marcin  / Swarzędz 1977 2018-04-08 09:29:00
868 2995 Wesołowski Łukasz KPP GŁOGÓW / Glogów 1980 2018-05-27 09:08:00
869 2446 Wiąz Tomasz  / Dąbrówka 1976 DOPIEWO 2018-03-20 20:00:00 TAK TAK
870 2653 Wieczorek Anna  / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-05-22 18:40:00 TAK TAK
871 2622 Wierzbicki Jędrzej  / Poznań 1970 POZNAŃ 2018-04-25 07:44:00 TAK TAK TAK
872 2601 Wieszczeczyński Marek  / Czerwonak 1960 CZERWONAK 2018-05-24 12:30:00 TAK TAK TAK
873 2602 Wieszczeczyński Krzysztof  / Czerwonak 1986 CZERWONAK 2018-05-24 12:31:00 TAK TAK TAK
874 2099 Wilkosz Patryk  /  2000 2018-04-06 22:13:00
875 2447 Winkel Gracjan CHRUSTOWO / Oborniki 1995 OBORNIKI 2018-03-29 21:47:00 TAK TAK
876 2483 Wiśniewski Filip PYRA TEAM / Rybowo 1982 Gołańcz
877   WITAN ANDRZEJ GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1962 WĄGROWIEC 2018-06-12 09:49:34
878 2619 WITEK RAFAŁ OTC OBORNIKI / DĄBRÓWKA LEŚNA 1985 OBORNIKI 2018-05-23 00:24:00 TAK TAK TAK
879 2448 WITUŁA IWO REHAU CYCLING TEAM / SKÓRZEWO 1974 DOPIEWO 2018-03-25 20:13:00 TAK TAK TAK
880 2547 Włodarczak Łukasz FOGT BIKE TEAM / Poznań 1980 2018-04-08 09:29:00
881 2548 Włodarczak Zbigniew FOGT BIKE TEAM / Poznań 1956 2018-04-08 09:29:00
882   WŁODARCZYK RADOSŁAW  / POZNAŃ 1969 POZNAŃ 2018-05-30 10:05:00
883 2590 Włodarek Paweł BIKEBOARD / Wyrzysk 1978 WYRZYSK 2018-04-26 13:54:00 TAK TAK
884 2450 Wojciechowski Marcin OFIX.PL BIKE TEAM / Poznań 2001 POZNAŃ 2018-03-27 09:16:00 TAK TAK
885 2449 Wojciechowski Tomasz  / Tulce 1971 KLESZCZEWO 2018-04-04 14:15:00 TAK TAK
886 2506 Wojciechowski Radosław  /  1974 2018-04-08 09:29:00
887 2507 Wojciechowski Krzysztof  / Dolsk 1973 2018-04-08 09:29:00
888 2508 Wojciechowski Radosław  / Dolsk 2003 DOLSK 2018-05-27 09:08:00
889   WOJEWODA  BARTŁOMIEJ KOSOX BIKE TEAM / POZNAŃ 1980 WLKP 2018-06-18 22:19:10 TAK TAK TAK TAK TAK
890 2451 Wojna Grzegorz  / Mosina 1974 MOSINA 2018-03-30 10:37:00 TAK TAK
891 2452 Wojnar Tomasz  / Poznań 1970 POZNAŃ 2018-04-03 21:32:00 TAK TAK TAK
892   WOJTALIK JAROSŁAW BODYSMILE KOZIEGŁOWY / KOZIEGŁOWY 1980 CZERWONAK 2018-04-16 07:25:00
893 2023 Wojtczak Paweł  /  1988 2018-04-06 22:13:00
894   WOJTCZAK BERNARD  / KLONY 1973 KOSTRZYN WLKP. 2018-04-24 21:17:00 TAK TAK
895   WOJTCZAK MAGDALENA  / KLONY 1977 KOSTRZYN WLKP 2018-04-24 21:19:00 TAK TAK
896 2453 Wojtkowiak Janusz  / Poznań 1963 POZNAŃ 2018-04-04 14:22:00 TAK
897 2454 Wojtkowiak Emilia RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-04 22:46:00
898 2455 Wojtkowiak Maciej RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-04 22:49:00
899 2478 Wojtkowiak Wojciech  / Wieleń 1982 Wieleń
900   WOLNIEWI MICHAL BRICTONE / MUROWANA GOSLINA 1992 MUROWANA GOSLINA 2018-04-25 19:54:00
901 2015 Wolniewicz Jakub WALKA KOSTRZYN /  1990 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
902 2654 Wolniewicz Michał BRIDGESTONE POZNAŃ / Murowana Goślina 1992 2018-05-27 09:08:00
903   WOLNIEWICZ KRZYSZTOF  / SKOKI 1973 SKOKI 2018-06-11 23:02:21 TAK TAK
904 2456 Wolska Ewa  / Czerwonak 1968 CZERWONAK 2018-03-07 07:32:00 TAK TAK TAK TAK
905 2457 Wolska Aleksandra  / Czerwonak 1997 CZERWONAK 2018-04-05 14:47:00 TAK TAK TAK TAK
906 2458 WOLSKI JACEK  / CZERWONAK 1967 CZERWONAK 2018-03-07 08:39:00 TAK TAK TAK TAK TAK
907 2560 Wolski Michał  / Czerwonak 1997 2018-04-08 09:29:00
908   WOLSKI MAREK  / OPALENICA 1989 OPALENICA 2018-04-24 19:32:00 TAK TAK
909   WOŁUJEWICZ CZESŁAW POLART NUTRAXX TEAM / POZNAŃ 1958 POZNAŃ 2018-06-20 16:38:48
910 2459 Woroch Szymon PGR DOLSK / Dolsk 1985 DOLSK 2018-04-02 20:05:00 TAK TAK
911 2460 Woroch Wojciech PGR DOLSK / Dolsk 1991 DOLSK 2018-04-04 08:29:00 TAK TAK
912 2461 Woźniak Tomasz  / Kicin 1976 CZERWONAK 2018-03-07 13:42:00 TAK TAK
913   WOŹNIAK ROBERT  / GOŚLINOWO 1980 GNIEZNO 2018-06-20 11:40:22 TAK TAK
914   WÓJCIK MARCIN  / WRONKI 1986 WRONKI 2018-06-21 10:57:10 TAK TAK
915 2996 Wrona Maciej 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / Kamionki 1982 2018-05-27 09:08:00
916 2462 Wróbel Tomasz KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1979 KOMORNIKI 2018-04-04 23:28:00 TAK TAK
917 2133 Wróblewski Dariusz CCB / Poznań 1966 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
918 2463 WYLEŻAŁA MARZENA TEAM SKOKI / PAWŁOWO SKOCKIE 1974 SKOKI 2018-04-04 08:28:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
919 2464 Wysokińska Anna RESTIVE TEAM / Plewiska 1978 KOMORNIKI 2018-04-04 20:57:00 TAK TAK TAK
920   ZACZEK JAN  / POZNAŃ 1958 POZNAŃ 2018-04-24 09:47:00 TAK TAK
921 2465 ZAJĄC BEATA  / ROKIETNICA 1978 ROKIETNICA 2018-04-01 17:52:00 TAK TAK TAK TAK TAK
922 2615 Zajder Marcin  / Poznań 1983 MIASTO POZNAŃ 2018-05-20 20:05:00 TAK TAK
923 2466 ZAKROCKI RONALD SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1977 BYDGOSZCZ 2018-04-03 23:02:00 TAK TAK TAK TAK
924 2566 Zakrzewski Adam  / Kiekrz 1987 2018-04-08 09:29:00
925 2467 ZALASZEWSKA PAULINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / WĄGROWIEC 1988 WĄGROWIEC 2018-04-04 10:23:00 TAK TAK TAK TAK
926 2468 Zalewska Jozefina BIKECITY POZNAŃ / Poznań 1967 POZNAŃ 2018-03-27 21:40:00
927 2681 Zatt Marek  / Chodzież 1974 CHODZIEŻ 2018-05-30 23:45:36 TAK TAK
928 2469 ZAWORSKI ANDRZEJ WRZEŚNIA / PSARY MAŁE 1962 WRZEŚNIA 2018-03-28 19:19:00 TAK TAK TAK TAK
929 2021 ZAWORSKI TOMASZ GOLD CYCLING / ZŁOTKOWO 1989 SUCHY LAS 2018-03-31 17:28:00 TAK TAK TAK
930 2659 ZBIERAJEWSKI MICHAŁ TORPEDA SZYDŁOWO / SZYDŁOWO 1980 SZYDŁOWO 2018-05-21 13:04:00 TAK TAK TAK TAK
931 2997 Zborała Bartłomiej OPP POZNAŃ / Poznań 1978 2018-05-27 09:08:00
932 2533 Zdrojewski Marcin  / Bydgoszcz 1981 2018-04-08 09:29:00
933 2470 Zielińska Weronika STREFAROWERY SUPERIOR TEAM / Koziegłowy 2001 CZERWONAK 2018-03-20 18:20:00
934 2998 Zielińska Marta  / Czerwonak 1987 2018-05-27 09:08:00
935 2471 Zieliński Krystian  / Dolsk 1988 DOLSK 2018-03-18 19:12:00 TAK TAK
936   ZIELIŃSKI MICHAŁ  / KOZIEGŁOWY 1974 CZERWONAK 2018-04-11 18:20:00
937 2521 Zięba Izabela  / Kaźmierz 1970 2018-04-08 09:29:00
938   ZIMNY TOMASZ  / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-26 15:45:00 TAK TAK
939 2472 Zoga Paweł OLX GROUP /  Puszczykowo 1983 PUSZCZYKOWO 2018-03-30 11:21:00 TAK TAK TAK
940 2134 Zozulińska Weronika  / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-05 10:45:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
941 2473 Zubrzycki Marek GOGOL TEAM WĄGROWIEC / ŻU3RY / Poznań 1965 POZNAŃ 2018-03-23 16:40:00
942 2568 Zubrzycki Marek GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Poznań 1965 2018-04-08 09:29:00
943 2631 Zupa Wojciech SISU-OWB TEAM / Bydgoszcz 1962 BYDGOSZCZ 2018-05-17 13:37:00 TAK
944 2083 Zwierski Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2001 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK
945 2474 Zwolinski Sylwester  / Poznań 1981 POZNAŃ 2018-04-05 10:32:00
946   ZYCH ALBERT  / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-04-26 14:57:00 TAK TAK
947 2999 Żak Piotr OPP POZNAŃ / Poznań 1975 2018-05-27 09:08:00
948 2585 Żakowski Marcin BIKEBOARD / Wyrzysk 1987 WYRZYSK 2018-05-24 00:23:00 TAK
949 2606 ŻMUDA MARCIN  / PILA 1969 PILA 2018-05-15 15:04:00 TAK TAK TAK TAK
950   ŻURAWICZ DANIEL  / OBORNIKI 1979 OBORNIKI 2018-05-22 11:51:00 TAK TAK
951 2608 Żurawicz Daniel  / Oborniki 1979 OBORNIKI 2018-05-27 09:08:00

MEGA | Zgłoszonych: 282

Lp. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rok Gmina Data zgłoszenia Numer Dolsk Czerwonak Wyrzysk Chodzież Skoki Binduga Suchy Las Pobiedziska Łopuchowo
1 1271 Adamczyk Adrian BE3 CITYZEN POZNAŃ / Poznań 1984 2018-04-08 09:29:00
2   ADRYAN TOMASZ VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / ZALASEWO 1971 SWARZĘDZ 2018-04-25 14:50:00
3 1119 Antoniewicz Robert AF MOSINA TEAM / Mosina 1970 MOSINA 2018-04-05 06:48:00 TAK TAK
4 1169 BADOWSKI MICHAŁ MOTIV HOME TEAM / WRZEŚNIA 1976 WRZEŚNIA 2018-04-04 09:39:00 TAK TAK TAK TAK
5 1343 Balcer Remigiusz BIAŁY MIŚ / Mrocza 1975 MROCZA 2018-05-19 12:28:00 TAK TAK TAK
6 1101 BARANOWSKI KRZYSZTOF CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-06-01 11:45:52 TAK TAK TAK
7 1347 Barczyński Tomasz RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ / Suchy Las 1977 SUCHY LAS 2018-05-22 22:34:00
8   BARTOSIK KATARZYNA  / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-06-20 15:30:24
9 1495 Baumgart Adam ROWEROWABRZOZA / Bydgoszcz 1970 BYDGOSZCZ 2018-05-15 10:17:00 TAK TAK TAK
10 1082 Bednarek Michał SEZUP MTB TEAM / Piła 1984 PIŁA 2018-03-12 20:22:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
11 1170 Bednarek Jakub SEZUP MTB TEAM / Kaczory 1979 KACZORY 2018-03-16 18:25:00 TAK TAK TAK TAK
12 1082 BEDNAREK MICHAŁ SEZUP MTBTEAM / PIŁA 1984 PIŁA 2018-05-27 09:08:00
13 1488 Berg Iwona BRENDERUP TEAM / Krzyż Wlkp. 1985 KRZYŻ WLKP. 2018-05-08 22:02:00 TAK TAK
14 1171 Bernaciak Adam CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / Piła 1952 PIŁA 2018-03-27 13:27:00
15 1014 Bernaciak Adam MTB CELEFAST TEAM / Piła 1952 PIŁA 2018-05-27 09:08:00
16 1334 Biedrzyński Sebastian GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Swarzędz 1981 SWARZĘDZ 2018-04-08 00:23:00 TAK TAK
17 1334 BIEDRZYŃSKI SEBASTIAN GOGOLMTBTEAM / SWARZĘDZ 1981 SWARZĘDZ 2018-05-27 09:08:00
18   BIELIŃSKA BOGUMIŁ  / WILCZE 1980 OSIELSKO 2018-05-23 08:26:00
19 1489 Bieliński Bogumił  / Wilcze 1980 OSIELSKO 2018-05-23 08:29:00
20 1161 BIENERT JACEK CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / BIEDRUSKO 1982 BIEDRUSKO 2018-04-03 12:00:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
21 1251 Binkowski Zdzisław GREEN BIKE MTB TEAM / Śrem 1956 2018-04-08 09:29:00
22 1172 Biskup Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Komorniki 1979 KOMORNIKI 2018-04-04 20:51:00
23 1015 Bocian Bernard BORANT TEAM / Sady 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-26 11:07:00 TAK TAK
24 1117 Borowicz Maciej LEWA WOLNA / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-06 18:38:00
25 1173 Brychcy Adrian RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Kargowa 1988 KARGOWA 2018-04-04 10:34:00 TAK TAK
26 1348 Brycki Łukasz CONSDATA SUPERSPORTOWY / Poznań 1985 2018-05-27 09:08:00
27 1498 Brzuchalski Krzysztof ERKATEAM MTB KALISZ / Kalisz 1978 KALISZ 2018-05-22 16:06:00
28 1096 Buras Karol THULE TEAM / Czarnków 1973 CZARNKÓW 2018-06-01 09:00:42 TAK TAK
29 1174 Chyła Mariusz REAL 64 -STO / Kąkolewo 1969 KĄKOLEWO 2018-04-01 21:39:00
30 1098 CISILINO MAURO  / PUSZCZYKOWO 1979 MOSINA 2018-05-15 19:14:00 TAK TAK TAK
31 1032 Curul Daniel PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / Gniezno 1979 GNIEZNO 2018-04-03 10:34:00 TAK TAK
32   CYRANIK TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOSLINA 1982 MUROWANA GOSLINA 2018-06-20 20:24:13 TAK TAK
33 1007 Czajka Wojciech AGROCHEST TEAM / Poznań 1975 POZNAŃ 2018-03-29 21:09:00 TAK TAK
34 1260 Czajka Wojciech AGROCHEST TEAM / Poznań 1975 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK TAK
35 1175 Czarnota Mariusz  / Poznan 1977 X 2018-04-05 12:55:00 TAK TAK
36 1095 Czuwał Sebastian  / Mierzyn 1975 DOBRA SZCZECIŃSKA 2018-05-31 23:23:57 TAK TAK
37 1069 Dehmel Aleksander GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / Złotoryjsko 1948 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-05 09:56:00
38   DEHMEL ROMAN GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1951 POZNAŃ 2018-04-13 13:50:00
39 1491 Deliński Sławek BYDZIA POWER BIKE TEAM  / Niemcz 1990 OSIELSKO 2018-05-22 07:14:00
40   DIRECTFLOOR PIOTR  / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-05-23 11:04:00
41 1027 Drobniak Dariusz STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno 1965 LESZNO 2018-03-30 17:37:00
42 1500 Dymecki Jan EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRYK TEAM / Czaplinek 1948 CZAPLINEK 2018-04-19 17:00:00 TAK TAK
43 1057 Dymek Michał REHAU CYCLING TEAM / Komorniki 1977 KOMORNIKI 2018-04-04 08:28:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
44 1350 Farion Paweł ORŁÓW RACING TEAM / Bydgoszcz 1987 2018-05-27 09:08:00
45 1006 Fausek Marcin TTCBERETTA / Toruń 1976 TORUŃ 2018-05-27 09:08:00
46 1034 Fiebich Witold GALIBIERBIKEFUN / Leszno 1973 Leszno
47 1037 Foltyn Bartosz MRÓZROWERY TEAM / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-03-26 15:40:00 TAK TAK
48 1263 Franczak Rafał HAPPY RENT / Bydgoszcz 1975 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK TAK
49 1107 Frąckowiak Tomasz PKO BANK POLSKI / Gniezno 1974 GNIEZNO 2018-04-02 20:21:00 TAK TAK
50 1176 Frąckowiak Przemysław STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno 1980 LESZNO 2018-04-05 15:31:00 TAK TAK
51 1022 Gaj Artur UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1976 PIŁA 2018-05-27 09:08:00
52 1162 Gawinski Michal FITSERWIS MTB TEAM / Bydgoszcz 1975 BYDGOSZCZ 2018-04-04 21:44:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
53 1340 Głowacka Carmem LEWA WOLNA / Poznan 1994 POZNAN 2018-05-24 10:12:00 TAK
54 1177 Głód Renata STREFASPORTU.PL MW INVEST  / Leszno 1974 LESZNO 2018-03-27 10:12:00
55 1333 Gogolewska Małgorzata GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec 1966 WĄGROWIEC 2018-02-27 12:21:00 TAK TAK TAK
56 1178 Gogolewska Marta MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec 1986 WĄGROWIEC 2018-04-05 11:20:00 TAK TAK TAK
57 1965 GOGOLEWSKI WOJCIECH GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1965 WĄGROWIEC 2018-02-27 11:47:00 TAK TAK
58 1179 Gołata Piotr  / Bydgoszcz 1982 BYDGOSZCZ 2018-04-01 17:32:00
59 1252 Gościańska Izabela DTNYOU UTB TEAM / Gostyń 1989 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
60 1099 Góral Borys KAMELEONTEAM / Piła 1990 PIŁA 2018-05-30 23:07:37 TAK
61 1005 Górniak Michał RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1991 POZNAŃ 2018-04-05 00:11:00
62 1180 Grala Łukasz TIDK / Borówiec 1975 KÓRNIK 2018-03-14 19:11:00 TAK TAK
63 1093 Grześkowiak Paweł THULE TEAM / Krzyz Wielkopolski 1976 KRZYZ WIELKOPOLSKI 2018-05-29 20:34:00
64 1100 Hajdenrajch Klaudiusz PKO BANK POLSKI S.A. / Plewiska 1975 KOMORNIKI 2018-04-05 16:06:00 TAK TAK TAK
65 1280 Hanmatowski Mateusz CHODZIEWSKIE TOW.ROWEROWE / Chodzież 1985 2018-04-08 09:29:00
66 1011 Hemperek Marcin SRS SZCZECINEK / Szczecinek 1973 2018-05-27 09:08:00
67 1181 Hliwa Damian FTI RACING TEAM / Poznań 1992 POZNAŃ 2018-04-02 10:59:00 TAK TAK TAK
68 1018 Hoffmann Grzegorz UNIT MARTOMBIKE TEAM / Biskupice 1982 POBIEDZISKA 2018-03-30 14:49:00 TAK TAK
69 1183 Hypki Krzysztof  / Książ Wlkp 1975 KSIĄŻ WLKP 2018-04-04 22:33:00 TAK TAK
70 1016 Idzikowski Mariusz BIKEBOYSCADMARIO TEAM / Bydgoszcz 1974 2018-05-27 09:08:00
71 1115 Jackowski Andrzej CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / Stara Łubianka 1964 STARA ŁUBIANKA 2018-03-27 13:25:00 TAK TAK TAK
72 1033 Jakubowski Maciej  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-07 20:17:00 TAK TAK
73 1496 Janik Przemysław 2X3 RACING TEAM / Szczecin 1978 SZCZECIN 2018-05-24 10:55:00
74 1184 Jaworski Mariusz  / Komorniki 1965 KOMORNIKI 2018-03-26 14:15:00 TAK TAK TAK
75 1001 Jeleniewski Filip RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM.  / Chodzież 1997 CHODZIEŻ 2018-04-04 15:10:00
76   JJJ JJ  / NN 1997 KK 2018-06-11 20:59:28
77   JURCZAK PIOTR ZADROGA RACING TEAM / BYDGOSZCZ 1987 BYDGOSZCZ 2018-05-30 08:04:00
78 1185 Kaczor Rafał REAL 64-STO / Gostyń 1975 GOSTYŃ 2018-04-04 15:31:00
79   KALBARCZYK JACEK KS M40 POZNAŃ / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-25 19:11:00 TAK TAK
80 1186 Kamiński Krzysztof  / Poznań 1987 POZNAŃ 2018-04-03 23:02:00 TAK TAK
81   KANONICZAK MATEUSZ AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-23 14:17:00 TAK TAK
82 1163 Kardach Andrzej  / Pleiwska 1972 KOMORNIKI 2018-03-25 18:57:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
83   KARMOWSKI TOMASZ  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-20 12:03:00 TAK TAK
84 1129 Kasprzak Maciej CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-04-25 14:53:00 TAK TAK TAK
85 1114 Kasztarynda Daria CELLFAST MTB TEAM  / Chodzież 1988 CHODZIEŻ 2018-05-29 15:43:00 TAK TAK
86 1046 Kazulek Przemysław  / Piła 1979 PIŁA 2018-05-23 09:58:00 TAK TAK
87 1187 Kaźmierowski Grzegorz  / Środa Wielkopolska 1972 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-03-25 10:27:00 TAK TAK
88   KILKOWSKA PAULINA AF MOSINA TEAM  / MOSINA 1979 MOSINA 2018-04-26 08:35:00
89 1145 Klauza Krzysztof RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / Poznań 1971 POZNAŃ 2018-03-26 20:21:00
90 1262 Klauza Krzysztof RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1971 2018-04-08 09:29:00
91 1090 Kołodziejczyk Roman EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Chodzież 1967 CHODZIEŻ 2018-05-23 21:57:00
92 1091 Kołodziejczyk Bartosz EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / Chodzież 1993 Chodzież
93 1188 Koralewski Waldemar  / Mosina 1973 MOSINA 2018-03-06 12:46:00 TAK TAK
94 1189 KOTOWICZ KRZYSZTOF CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-04-04 21:30:00 TAK TAK TAK TAK TAK
95 1344 Kowalczyk Zbigniew GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM / Poznań 1982 GRUNWALD 2018-05-22 20:13:00 TAK TAK
96   KOWALSKI RAFAŁ ERKA SOLO / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-06-18 10:30:32
97 1190 Kozal Radosław FTI RACING TEAM / Krotoszyn 1992 KROTOSZYN 2018-04-02 15:16:00 TAK TAK
98 1346 Krawczyński Tomasz OMIDA CYCLO TEAM / Plewiska 1968 KOMORNIKI 2018-04-23 21:11:00 TAK TAK
99 1191 Królik Filip FTI RACING TEAM / Poznań 1982 POZNAŃ 2018-04-05 12:40:00 TAK TAK
100 1264 Kruś Paweł  / Poznań 1979 2018-04-08 09:29:00
101 1351 Krzemkowski Wojciech  / Bydgoszcz 1985 BYDGOSZCZ 2018-05-23 18:28:00 TAK TAK
102 1265 Krzyżanowski Igor  / Poznań 2001 2018-04-08 09:29:00
103 1335 KUCZEWSKI MATEUSZ LUXTORPEDY / KRUSZYN KRAJEŃSKI 1978 BIAŁE BŁOTA 2018-05-22 06:37:00 TAK TAK TAK
104 1118 Kuczyński Robert CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / Piła 1975 PIŁA 2018-04-22 20:24:00 TAK TAK
105 1192 Kupka Piotr DIRECT FLOOR  / Poznań 1983 POZNAŃ 2018-04-05 16:54:00 TAK TAK
106 1048 Kurasiński Krzysztof ŚRODA RACING TEAM / Środa Wielkopolska 1979 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-04-04 19:21:00 TAK TAK TAK
107 1112 Kurek Michał THERMOEXPRESS24.PL / Czarnków 1998 CZARNKÓW 2018-05-31 20:48:30 TAK TAK
108 1193 Kwiatkowski Hubert IMAGE CYCLING TEAM / Szczepidło 1972 KRZYMÓW 2018-04-04 08:10:00
109 1272 Kwiatkowski Krzysztof MOGILNO TEAM / Mogilno 1980 2018-04-08 09:29:00
110 1044 Kycler Witold MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Łopuchowo 1971 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-29 21:36:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
111 1009 Kycler Maciej MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznań 1998 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
112 1194 LEWANDOWICZ WALDEMAR ENOVA TEAM / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-04 20:12:00 TAK TAK TAK
113 1195 Lewandowski Michał OFIX.PL BIKE TEAM / Murowana Goślina 1995 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-12 12:28:00 TAK TAK
114 1270 Lewandowski Michał OFIX.PL BIKE TEAM / Murowana Goślina 1995 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK TAK TAK
115   LEWANDOWSKI ANDRZEJ MTB DĄB POTULICE TEAM / POTULICE 1961 NAKŁO NAD NOTECIĄ 2018-06-13 17:44:10 TAK TAK
116 1261 Lewicki Maurycy STREFASPORTU.PL MW INVEST / Ocieczna 2000 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
117 1164 Lutoborski Adam SISU OWB TEAM / Bydgoszcz 1969 BYDGOSZCZ 2018-03-27 22:14:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
118 1196 Łącki Piotr PHYTOPHARM TEAM / Nowe Miasto Nad Wartą 1976 NOWE MIASTO NAD WARTĄ 2018-03-29 14:13:00 TAK TAK TAK
119 1124 Łomnicki Michał PURELIFE MTB TEAM / Kwidzyn 1979 KWIDZYN 2018-05-17 23:21:00 TAK TAK
120 1051 ŁONTKA SEBASTIAN JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO K/ POZNANIA 1977 SUCHY LAS 2018-03-15 23:09:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
121 1197 Łuczak Krzysztof STREFASPORTU.PL MW INVEST / Leszno 1971 LESZNO 2018-04-03 10:50:00
122   ŁUCZAK DAWID  / WĄGROWIEC 1997 WĄGROWIEC 2018-06-01 12:35:39
123 1002 Łysiak Norbert N-BIKEACADEMI / Niemcz 1974 OSIELSKO 2018-05-27 09:08:00
124 1267 Maciejewski Michał FTI RACING TEAM / Poznań 1982 2018-04-08 09:29:00
125 1128 Maćkowiak Artur GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM / Poznań 1978 POZNAŃ 2018-04-03 12:36:00 TAK TAK TAK TAK
126 1198 Majchszak Karol RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1980 POZNAŃ 2018-04-04 21:49:00
127 1199 Mania Maciej KROSS EURO-ROWER.PL / Leszno 1981 LESZNO 2018-03-25 16:45:00
128 1349 Manuszewski Bartosz SISU OWB TEAM / Brzoza 1980 NOWA WIEŚ WIELKA 2018-05-27 09:08:00
129   MAŃCZAK FILIP CZERWONAK BIEGA / KICIN 1979 CZERWONAK 2018-04-22 22:50:00
130 1200 MARIAŃSKI LESZEK SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1971 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:04:00 TAK TAK TAK TAK
131 1050 Markowski Jarosław NSZZP ZŁOTÓW / Złotów 1968 ZŁOTÓW 2018-04-03 21:55:00 TAK TAK
132 1110 Markowski Jakub  / Podstolice 1991 BUDZYŃ 2018-05-10 18:22:00 TAK TAK
133 1111 Markowski Marcin PODSTOLICE / Budzyń 1994 BUDZYŃ 2018-05-28 20:05:00 TAK TAK
134 1201 Matłoka Jarosław KOMORNIKI MTB TEAM / Komorniki 1961 KOMORNIKI 2018-04-04 20:05:00 TAK TAK
135 1123 Mermela Piotr MRÓZROWERY TEAM / Plewiska 1981 KOMORNIKI 2018-05-29 19:04:00 TAK TAK
136 1202 Michalak Krystian CENTRUM TEAM - OPALENICA / Kozłowo 1981 OPALENICA 2018-04-02 20:32:00
137 1275 Michalski Adam IDMAR RACING TEAM / Poznań 1981 2018-04-08 09:29:00
138 1047 MICOREK DAWID PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1991 GNIEZNO 2018-04-03 21:09:00 TAK TAK TAK TAK
139 1108 Mielczarek Krzysztof SRS SZCZECINEK / Szczecinek 1971 SZCZECINEK 2018-05-22 22:02:00 TAK TAK
140 1013 Miężał Krzysztof UNIT MARTOMBIKE TEAM / Tulce 1986 KLESZCZEWO 2018-03-31 15:59:00 TAK TAK
141 1203 Mikołajczyk Przemysław AGROCHEST TEAM  / Konin 1971 KONIN 2018-04-03 15:00:00 TAK TAK
142 1204 Milewski Wojciech VW KROTOSKI CICHY / Rogoźno 1975 OBORNIKI 2018-04-03 17:44:00
143 1258 Mizuro Wojciech REAL 64-STO / Leszno 1978 2018-04-08 09:29:00
144 1205 Mocek Przemysław BIKE SERWIS SCOTT TEAM / Ostrów Wielkopolski 1992 OSTRÓW WIELKOPOLSKI 2018-03-07 21:39:00
145 1003 Mróz Mateusz MRÓZ ROWERY TEAM / Poznań 1980 2018-04-08 09:29:00
146 1023 Muller Jos  / Bydgoszcz 1964 BYDGOSZ 2018-05-27 09:08:00
147   NAMYŚLAK JAKUB  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-23 21:08:00 TAK TAK
148 1043 Napiereła Grzegorz RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Bolechówko 1952 CZERWONAK 2018-03-26 22:02:00
149 1028 Naszko Michał Zgrupka Team / Poznan 1993 Poznan
150 1206 NAWROCKI JACEK  / CERADZ KOŚCIELNY 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-28 12:50:00 TAK TAK TAK
151 1207 Niewiada Piotr ŚRODA RACING TEAM / Poznań 1972 POZNAŃ 2018-03-19 23:21:00
152 1208 Noszczyński Janusz OFIX.PL BIKE TEAM / Murowana Goślina 1983 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-08 22:32:00 TAK TAK
153 1209 Nowak Konrad  / Dobieżyn 1983 BUK 2018-03-25 21:32:00
154 1021 Nowicki Mateusz ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / Dachowa 1988 KÓRNIK 2018-04-03 20:28:00 TAK TAK TAK
155   OCHMAŃSKI  PAWEŁ CELFAST MTB TEAM / BYDGOSZCZ 1979 BYDGOSZCZ 2018-04-25 20:32:00
156 1081 Oleszczuk Bartłomiej RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / Białogard 1992 BIAŁOGARD 2018-04-04 20:02:00
157 1345 Opielewicz Tomasz  / Swarzędz 1973 SWARZĘDZ 2018-05-21 20:30:00 TAK TAK
158 1004 ORLIK KRZYSZTOF AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-25 07:18:00 TAK TAK TAK TAK
159 1266 Ostrowski Radosław RYBCZYNSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Puszczykowo 1980 2018-04-08 09:29:00
160 1210 Otulakowska Monika RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-04 10:40:00
161 1259 Pajzert Emilian REAL 64-STO / Leszno 2000 2018-04-08 09:29:00
162 1494 Panejko Jarek CUBICA RACING TEAM / Pilchowo 1982 POLICE 2018-05-22 11:19:00 TAK
163 1211 Pastwa Michał  / Kobylnica 1972 SWARZĘDZ 2018-04-04 00:17:00
164 1212 Paterka Krzysztof LKK TEAM / Leszno 1975 LESZNO 2018-04-05 10:38:00
165 1499 Pawlak Radosław SPORT SERWIS TEAM / Bydgoszcz 1977 BYDGOSZCZ 2018-05-23 13:04:00 TAK TAK TAK
166 1213 Piątkowski Robert GAMIVO TEAM / Poznań 1994 POZNAŃ 2018-04-05 09:43:00 TAK TAK
167 1214 Pinkowski Artur SP PIŁA - 4RUN TEAM PIŁA / Piła 1978 PIŁA 2018-04-01 20:11:00
168   PŁOŃCZAK JAREK VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-04-25 13:15:00 TAK TAK
169 1215 Polcyn Wojciech  / Poznań 1994 POZNAŃ 2018-04-04 13:24:00 TAK TAK TAK TAK
170 1255 Polcyn Piotr BTS BUDZYŃ / Budzyń 1980 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
171 1160 Poloch Mikołaj KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE / Bukówiec Górny 1993 WŁOSZAKOWICE 2018-03-27 18:28:00 TAK TAK
172 1216 POŁUCH ARTUR JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1984 POZNAŃ 2018-03-15 06:51:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK
173 1134 Pomietlak Tomasz  / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-03 23:43:00 TAK TAK TAK
174 1031 Przybył Piotr JAKŚBUD BIEDRUSKO / Poznan 1991 Poznan
175 1144 Przybyła Marcin KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1974 KOMORNIKI 2018-06-01 08:07:41 TAK TAK
176 1030 Przybysz Janusz THULE TEAM  / Kolo 1959 KOLO 2018-03-06 22:01:00
177 1020 Ptaszek Jarosław GRASS MANIA MTB TEAM / Biedrusko 1981 SUCHY LAS 2018-05-27 09:08:00
178 1217 Radomski Wojciech RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1984 POZNAŃ 2018-03-26 21:44:00
179 1080 Reck Michal RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Zlotniki 1975 ZLOTNIKI 2018-04-05 16:25:00
180 1055 Reck Michał RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM /  1975
181 1126 Rosiński Przemysław TRISPACE / Zielonka 1977 BIAŁE-BŁOTA 2018-05-29 21:50:00 TAK TAK
182 1218 Rozdolski Paweł HUZAR BIKE ACADEMY / Jelcz-Laskowice 1981 JELCZ-LASKOWICE 2018-03-27 12:19:00
183   ROZMIAREK SZYMON  / ŚREM 1990 ŚREM 2018-04-19 11:21:00
184 1025 Rozumek Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Dąbrówka 1983 DOPIEWO 2018-04-04 09:07:00
185 1051 RUDZKI MATEUSZ  / KCYNIA 1991 KCYNIA 2018-05-10 09:08:00 TAK TAK
186 1052 Rudzki Mateusz  / Kcynia 1991
187 1219 Rybarczyk Łukasz MRÓZROWERY TEAM / Wiórek 1988 MOSINA 2018-04-04 22:44:00
188 1300 Rychlicki Oscar  / Dolsk 2001 2018-04-08 09:29:00
189   RYDLEWSKI PRZEMYSŁAW EURO BIKE KACZMAREK ELEKTRIC TEAM / KOZIEGŁOWY 1979 KOZIEGŁOWY 2018-04-23 10:05:00 TAK
190 1092 Ryszewski Kacper  / Chodzież 2001 Chodzież
191 1026 Rzymski Paweł MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Poznań 1975 POZNAŃ 2018-03-25 21:22:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
192 1273 Sapa Marcin 64 STO LESZNO / Sompolno 1976 2018-04-08 09:29:00
193 1220 Schondelmeyer Piotr ROWEROMANIA TEAM POZNAŃ / Poznań 1965 POZNAŃ 2018-04-03 21:32:00
194 1045 Semczuk Hubert RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / Wyrzysk 1995 WYRZYSK 2018-04-05 11:37:00
195 1121 Sędłak Łukasz CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE / Chodzież 1979 CHODZIEŻ 2018-05-29 15:49:00 TAK TAK
196 1165 SIDOR MAGDALENA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 08:08:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
197 1338 SIENKIEWICZ PIOTR  / GORZÓW WIELKOPOLSKI 1993 GORZÓW WIELKOPOLSKI 2018-04-26 11:30:00 TAK TAK TAK TAK
198 1221 Sitarz Piotr WKK WROCŁAW / Wroclaw 1987 WROCLAW 2018-03-06 20:56:00
199 1257 Skiba Andrzej LKK TEAM / Leszno 1983 2018-04-08 09:29:00
200 1274 Skorupski Michał MTB KOŁO / Koło 1977 2018-04-08 09:29:00
201 1222 SKOTARCZAK JAKUB ZANIEMYŚL / ZANIEMYŚL 1992 ZANIEMYŚL 2018-04-05 00:21:00 TAK TAK TAK
202 1142 Skrzypczak Jarosław MASERATI MARCIECH TEAM / Poznań 1974 POZNAŃ 2018-03-31 19:35:00 TAK TAK
203 1223 Słomiński Jarosław RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-04 17:50:00
204 1224 Słomski Michał CONSDATA SUPERSPORTOWY  / Murowana Goślina 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-30 10:29:00 TAK TAK
205 1332 Smyk Dominika GOGOL MTB TEAM / Wągrowiec 1996 WĄGROWIEC 2018-02-27 12:32:00 TAK TAK TAK
206 1225 Snuszka Łukasz OLX TEAM / Kalisz 1978 KALISZ 2018-03-21 08:50:00
207 1125 Sobkowiak Artur KAMELEON TEAM / Piła 1995
208 1226 Stankiewicz Gracjan DT4YOU MTB TEAM / Oborniki 1992 OBORNIKI 2018-03-16 13:15:00 TAK TAK
209 1227 Starosta Andrzej  / Koziegłowy 1984 CZERWONAK 2018-03-10 22:50:00 TAK TAK
210 1341 Starzyśki Damian  / Piła 1976 PIŁA 2018-04-22 11:43:00
211 1106 Stelmach Paweł  / Luboń 1971 LUBOŃ 2018-05-30 08:09:00 TAK TAK
212   STERCZAŁA MARCIN REHAU CYCLING TEAM / KICIN 1993 KICIN 2018-04-23 19:09:00 TAK TAK
213 1228 Studnicki Rafał  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-06 21:19:00
214 1229 Sudoł Robert BORANT TEAM / Poznań 1965 POZNAŃ 2018-03-06 21:32:00
215 1094 Supoł Robert BORANT TEAM / Poznan 1965
216 1493 Suś Arkadiusz BYDZIA POWER BIKE TEAM / Bydgoszcz 1976 MIASTO BYDGOSZCZ 2018-05-23 22:22:00
217 1278 Swat Sylwester SWAT TEAM / Przeźmierowo 1993 2018-04-08 09:29:00
218 1276 Swat Edyta SWAT TEAM / Przeźmierowo 1965 2018-04-08 09:29:00
219 1277 Swat Jacek SWAT TEAM / Przeźmierowo 1964 2018-04-08 09:29:00
220 1088 Sypniewski Andrzej RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-04-04 09:08:00
221 1256 Szczepaniak Roman LKK TEAM / Leszno 1970 2018-04-08 09:29:00
222 1253 Szczygieł Michał AF MOSINA TEAM / Mosina 1977 2018-04-08 09:29:00
223 1230 Szewczyk Mateusz LO ŚWIEBODZIN TEAM / Chobienice 1990 SIEDLEC 2018-03-06 14:52:00
224 1127 Szkuta Jarek 100% WITAMINY C / Bydgoszcz 1983 BYDGOSZCZ 2018-05-31 16:00:59 TAK TAK
225 1342 Szmoń Mirosław ROWEROWA BRZOZA / Bydgoszcz 1950 BYDGOSZCZ 2018-05-10 11:26:00 TAK TAK
226 1336 Szmyt Artur NBIKE ACADEMY / Bydgoszcz 1982 BYDGOSZCZ 2018-05-21 07:55:00 TAK
227 1231 Szperlik Wojciech AIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM  / Dachowa 1978 GĄDKI 2018-03-07 11:12:00 TAK TAK
228 1268 Szperlik Wojciech AIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM /  1978 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
229 1232 Szpot Łukasz PKO BANK POLSKI S.A. / Poznań 1988 POZNAŃ 2018-04-05 15:53:00 TAK TAK
230 1497 Szturo Rafał SISU-OWB TEAM / Lubicz 1977 LUBICZ 2018-04-23 15:27:00 TAK TAK
231   SZUDRA MARTYNA LKS SZAWER LESZNO / LESZNO 2001 LESZNO 2018-05-30 22:40:27
232 1103 Szulc Dariusz  / Bydgoszcz 1962 BYDGOSZCZ 2018-03-25 18:12:00
233 1233 Szymkowiak Miłosz BRIDGESTONE  / Poznań 1977 POZNAŃ 2018-03-20 19:22:00 TAK TAK TAK
234 1234 Świątkowski Daniel TCCHROBRY GŁOGÓW / Głogów 1976 GŁOGÓW 2018-03-26 20:11:00
235 1235 Świerczyński Marek PROSEL TEAM / Biedrusko 1979 BIEDRUSKO 2018-04-04 21:59:00 TAK TAK TAK TAK
236 1067 Świętek Grzegorz ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / Szamotuły 1963 SZAMOTUŁY 2018-04-04 07:32:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
237 1236 Tęgi Tomasz REAL 64-STO  / Leszno 1979 LESZNO 2018-04-04 07:29:00 TAK TAK
238 1063 TOMASZEWSKI KAROL KOSOX BIKE TEAM / BOLECHOWO-OSIEDLE 1984 CZERWONAK 2018-03-26 19:58:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
239 1492 Tomaszewski Waldemar BYDZIA POWER BIKE TEAM / Bydgoszcz 1974 BYDGOSZCZ 2018-05-10 21:12:00
240 1237 Tomiak Marcin MRÓZROWERY TEAM / POZNAŃ / Szczytniki 1982 KÓRNIK 2018-04-03 21:59:00 TAK TAK
241 1049 Tujdowski Andrzej OMIDA CYCLO TEAM / Poznań 1958 POZNAŃ 2018-04-23 21:13:00 TAK TAK TAK
242 1167 Tyburski Paweł FITSERWIS MTB TEAM / Bydgoszcz 1984 BYDGOSZCZ 2018-03-29 15:48:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
243 1109 Urbaniak Marcin  / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-04-03 09:22:00 TAK TAK TAK
244 1295 Urbanowicz Tomasz MIŁOSŁAW FORTUNA TEAM / Miłosław 1969 2018-04-08 09:29:00
245 1238 Wachowiak Tomasz GKKG GNIEZNO / Poznań 1992 POZNAŃ 2018-04-04 00:17:00 TAK TAK
246 1490 Walentyn Łukasz BYDZIA POWER BIKE TEAM  / Niemcz 1983 OSIELSKO 2018-05-19 20:01:00
247 1254 Walkowiak Hubert  / Komorniki 1977 2018-04-08 09:29:00
248   WARGUŁA WALDEMAR KIBOLSKI KS  / RAKOWNIA 1980 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-25 11:34:00 TAK TAK
249 1029 WARTEL MACIEJ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 08:43:00 TAK TAK
250 1331 Warzybok Mirosław GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC /  1982 2018-05-27 09:08:00
251   WASIELEWSKI MATEUSZ RESTIVE TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-04-23 18:03:00
252 1279 Wawrzyniak Karol MERX TEAM WĄGROWIEC / Wągrowiec 1980 2018-04-08 09:29:00
253 1097 Weber Paweł BMW KODOWANIE TEAM / Tuczno 1984 POBIEDZISKA 2018-03-07 12:55:00 TAK TAK TAK
254   WICHŁACZ JACEK GOMOLA TRANS AIRCO / POZNAŃ 1953 POZNAŃ 2018-05-30 10:13:00
255 1239 Widerska Anna BRIDGESTONE / Łopuchowo 1977 ŁOPUCHOWO 2018-04-04 20:18:00 TAK TAK TAK
256 1042 Wiśniewski Kasjan  / Wągrowiec 1993 WĄGROWIEC 2018-04-18 14:06:00 TAK TAK TAK
257 1240 Włoka Maurycy OFIX.PL BIKE TEAM / Poznań 1989 POZNAŃ 2018-03-06 15:55:00 TAK TAK TAK TAK
258 1017 Wnuk Sławomir CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL / Piła 1976 PIŁA 2018-05-27 09:08:00 TAK
259 1116 Wodziński Piotr UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 1985 PIŁA 2018-04-03 14:17:00 TAK TAK
260 1337 WOJCIECHOWSKA JOANNA  / MOSINA 1993 MOSINA 2018-04-26 11:24:00 TAK TAK TAK TAK
261 1008 Wojciechowski Miłosz UKS SPORTOWIEC PIŁA / Piła 2001 PIŁA 2018-04-03 14:16:00 TAK TAK
262 1241 Wojda Piotr  / Wągrowiec 1992 WĄGROWIEC 2018-03-06 10:56:00
263 1122 Wojtkowiak Piotr BIKETOP / Poznań 1970 POZNAŃ 2018-04-03 13:24:00 TAK TAK TAK
264 1242 Wolniewicz Michał BRIDGESTONE / Murowana Goślina 1992 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-25 19:25:00 TAK TAK
265 1024 Wolniewicz Mateusz CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / Murowana Goślina 1987 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 09:07:00 TAK TAK TAK TAK TAK
266 1269 Wolniewicz Michał BRIDGESTONE / Murowana Goślina 1992 2018-04-08 09:29:00 TAK
267 1012 Wołyński Tomasz CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / Poznań 1988 POZNAŃ 2018-04-05 07:14:00 TAK TAK
268 1243 Wójcikiewicz Kamila RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Korczyna 1991 KORCZYNA 2018-04-04 22:45:00
269 1244 Wróbel Tomasz KOMORNIKI MTB TEAM / Szreniawa 1979 KOMORNIKI 2018-04-04 00:05:00
270 1040 Wróblewski Łukasz RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / Poznań 1966 POZNAŃ 2018-04-04 13:40:00
271   WYLEGAŁA DAMIAN BRIDGESTONE / GNIEZNO 1989 GNIEZNO 2018-04-11 03:56:00 TAK TAK
272 1339 ZAJĄC KRYSTIAN CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-05-23 14:18:00 TAK TAK TAK
273 1120 Zarański Artur CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL / Piła 1978 PIŁA 2018-04-03 22:00:00 TAK TAK
274   ZARZYCKI ARKADIUSZ APTEKI GEMINI / GDAŃSK 1979 GDAŃSK 2018-06-13 10:16:08
275   ZIĘBA MACIEJ SRS SZCZECINEK / SZCZECINEK 1972 SZCZECINEK 2018-05-22 13:19:00
276 1010 Zięba Maciej SRS SZCZECINEK / Szczecinek 1972 SZCZECINEK 2018-05-27 09:08:00 TAK
277 1087 Ziółkiewicz Stanisław MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Luboń 1966 LUBOŃ 2018-04-04 19:57:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
278 1168 Zozulińska-Ziółkiewicz Dorota MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / Luboń 1966 LUBOŃ 2018-04-04 19:56:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
279 1019 Zozuliński Jan VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / Poznań 1958 POZNAŃ 2018-04-05 00:12:00 TAK TAK TAK TAK TAK TAK
280 1113 Żurowski Ryszard RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / Poznań 1979 POZNAŃ 2018-04-04 08:22:00
281 1041 Żwikiewicz Krzysztof ZŁOTÓW / Złotów 1978 ZŁOTÓW 2018-05-27 09:08:00 TAK
282   ŻWIKIEWICZ KRZYSZTOF ZŁOTÓW / ZŁOTÓW 1978 ZŁOTÓW 2018-05-30 22:50:09