Skoki


MINI | Zgłoszonych: 233

L.p. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rocznik Gmina Data zgłoszenia Numer Skoki
1 2135 ADAMCZAK ARTUR  / STĘSZEW 1973 STĘSZEW 2018-04-03 21:04:00 TAK TAK
2 2032 ANDRYSZAK VANESSA ROWEROWA BRZOZA / NOWA WIEŚ WIELKA 2001 NOWA WIEŚ WIELKA 2018-06-12 21:41:50 TAK TAK
3 2138 ANDRZEJEWSKA BARBARA AF MOSINA TEAM / MOSINA 1974 MOSINA 2018-04-05 08:28:00 TAK TAK
4 2062 ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW ŚREM / ŚREM 1973 ŚREM 2018-04-02 20:27:00 TAK TAK
5   ANDRZEJEWSKI LECH  / SKÓRZEWO 1950 DOPIEWO 2018-04-21 21:42:00 TAK TAK
6 2047 ANDRZEJEWSKI  KAMIL  / PARKOWO 1994 ROGOŹNO 2018-06-14 18:59:05 TAK TAK
7 2049 ANDRZEJEWSKI  DAWID  / PARKOWO 1992 ROGOŹNO 2018-06-14 19:05:11 TAK TAK
8 2141 AUMILLER BARTOSZ  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-24 20:24:00 TAK P/BIN
9 2076 BAKALARSKI KAZIMIERZ  /  1964 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
10 2144 BANASZAK MACIEJ  / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-03-28 11:33:00 TAK TAK
11 2148 BARDZIŃSKI PAWEŁ CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE / CHODZIEŻ 1976 CHODZIEŻ 2018-03-30 11:31:00 TAK
12 2149 BARTKIEWICZ TOMASZ PKO BANK POLSKI S.A.  / KAMIONKI 1971 KÓRNIK 2018-03-28 22:00:00 TAK TAK
13 2054 BĄCZYK SŁAWOMIR VW SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / ŚRODA WLKP 1973 ŚRODA WLKP 2018-03-13 13:07:00 TAK TAK
14 2660 BELL TONY  / KIEKRZ 1963 2018-05-27 09:08:00 TAK
15 2068 BERLIŃSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-06-18 13:33:28 TAK TAK
16 2101 BIADASZ MARCIN  / POZNAŃ 1976 M. POZNAŃ 2018-04-03 07:28:00 TAK TAK
17 2102 BISZOF MIROSŁAW UJŚCIE / UJŚCIE 1973 UJŚCIE 2018-03-24 06:52:00 TAK TAK
18 2169 BONDYRA MIKOŁAJ PYRA TEAM / POZNAN 1981 POZNAN 2018-03-06 12:53:00 TAK TAK
19 2170 BORKOWSKI KRZYSZTOF SZOOKROWER / PRZECŁAW 1983 SZAMOTUŁY 2018-03-21 19:00:00 TAK TAK
20 2172 BRATKOWSKI JACEK  / BYDGOSZCZ 1969 BYDGOSZCZ 2018-03-14 16:49:00 TAK TAK
21 2103 BROMKA PIOTR KOSOX BIKE TEAM / POZNAŃ 1982 POZNAŃ 2018-03-26 17:42:00 TAK TAK
22 2046 BRYCKI ŁUKASZ SUPERSPORTOWY TEAM  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-03-06 21:51:00 TAK TAK
23 2104 BRZEZIŃSKI MICHAŁ  / JELONEK 1976 SUCHY LAS 2018-03-07 22:43:00 TAK P/BIN
24 2042 BURSZEWSKI MICHAŁ  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-06 17:40:00 TAK TAK
25 2180 BZDĘGA MACIEJ  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-01 21:48:00 TAK TAK
26 2182 CHEŁMINIAK TOMASZ BARCIN / BARCIN 1977 BARCIN 2018-03-23 11:27:00 TAK P/BIN
27 2186 CHUDZIŃSKI JAKUB  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-03-27 12:26:00 TAK TAK
28 2647 CHUDZYŃSKI KAROL SISU-OWB TEAM / SZUBIN 1971 SZUBIN 2018-05-15 06:41:00 TAK TAK
29 2190 CIEŚLIK JAKUB  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-29 12:25:00 TAK TAK
30 2191 CUKIERSKI DAWID BRIDGESTONE / LUBON 1982 WIELKOPOLSKA 2018-03-19 20:03:00 TAK TAK
31 2105 CYRANIK TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-21 15:17:00 TAK MEGA
32 2060 CZARNECKI ARKADIUSZ WRC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-03-28 14:05:00 TAK TAK
33 2767 CZECHOWSKI DAWID N-BIKEACADEMI / BYDGOSZCZ 2003 BYDGOSZCZ 2018-05-27 09:08:00 TAK
34 2515 DUDZIŃSKA-GÓRKA AGNIESZKA FTI RACING TEAM / ŚREM 1985 2018-04-08 09:29:00 TAK
35   FARULEWSKI ŁUKASZ  / KOMORNIKI 1979 KOMORNIKI 2018-06-12 22:55:22 TAK P/SUC
36 2803 FARULEWSKI ŁUKASZ  / KOMORNIKI 1979 KOMORNIKI BIURO SUCHY LAS TAK P/SUC
37 2106 FRĄCKOWIAK MAGDALENA  / GNIEZNO 1974 GNIEZNO 2018-04-02 20:13:00 TAK TAK
38 2671 FRĄCKOWIAK TOMASZ PKO BANK POLSKI / GNIEZNO 1974 GNIEZNO 2018-04-25 22:57:00 TAK TAK
39 2009 GABRYEL MARIUSZ  / PLEWISKA 1976 PLEWISKA 2018-04-18 22:39:00 TAK P/BIN
40 2796 GAJEK JAKUB  / GNIEZNO 1980 GNIEZNO 2018-06-20 11:53:59 TAK TAK
41 2080 GAJEWSKI BARTOSZ KOSOX BIKE TEAM / WIERZENICA 1988 SWARZĘDZ 2018-06-19 15:45:09 TAK TAK
42 2205 GALUBA ALEKSANDRA  / STRZAŁKOWO 2002 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:34:00 TAK TAK
43 2206 GALUBA PRZEMYSŁAW  / STRZAŁKOWO 1973 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:35:00 TAK TAK
44 2611 GOGOLWSKI KAZIMIERZ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / POZNAŃ 1949 POZNAŃ 2018-04-26 14:52:00 TAK TAK
45 2213 GONDEK TOMASZ  / GÓRSK 1973 ZŁAWIEŚ WIELKA 2018-04-05 10:00:00 TAK TAK
46 2171 GÓRAL NATALIA PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1994 GNIEZNO 2018-06-21 06:28:14 TAK TAK
47 2056 GÓRNY ROBERT BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-17 09:51:00 TAK TAK
48 2726 GRAJEK-KACZMAREK MONIKA MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / KICIN 1974 CZERWONAK 2018-05-24 17:42:00 TAK TAK
49 2516 GRANOWSKI PAWEŁ SISU-OWB TEAM / NAKŁO 1970 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
50   GRELA PIOTR  / WĄGROWIEC 1989 WĄGROWIEC 2018-04-18 17:17:00 TAK TAK
51 2143 GRYGIELSKA AGNIESZKA MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 2000 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 20:58:20 TAK TAK
52 2024 GRYSKA NATALIA  / SKOKI 1988 SKOKI 2018-06-12 18:30:13 TAK TAK
53 2107 GRZEGORZEK MACIEJ OTC OBORNIKI / MUROWANA GOŚLINA 1972 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-11 20:10:00 TAK TAK
54 2220 GRZELA KRZYSZTOF  / WALERIANOWO 1980 KOMORNIKI 2018-03-11 08:09:00 TAK TAK
55 2174 GRZEŚKOWIAK PAWEŁ FOGTBIKES TEAM / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-06-21 08:52:49 TAK TAK
56 2108 GUMNY GRZEGORZ GUMIJAGODY MULTISPORT / POZNAŃ / OBORNIKI 1984 POZNAN 2018-04-04 10:41:00 TAK TAK
57 2222 GURSZTYN ARKADIUSZ  / JANKOWICE 1979 JANKOWICE 2018-04-04 18:12:00 TAK TAK
58 2003 HARĘŹLAK PIOTR WRZEŚNIA / WRZEŚNIA 1960 WRZEŚNIA 2018-04-25 18:34:00 TAK TAK
59 2226 HEINRICH PAWEŁ  / BYDGOSZCZ 1980 BYDGOSZCZ 2018-04-04 19:41:00 TAK TAK
60 2227 HOŁENKO MATEUSZ REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-03 21:54:00 TAK TAK
61 2229 INCZEWSKI SEBASTIAN KOMORNIKI MTB TEAM / PLEWISKA 1970 KOMORNIKI 2018-04-03 19:56:00 TAK TAK
62 2722 IWANKIEWICZ HUBERT ZGRUPKA TEAM / SWARZĘDZ 2003 SWARZĘDZ 2018-05-29 03:08:00 TAK
63   IWAŃSKA PATRYCJA BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1999 POZNAŃ 2018-05-22 22:07:00 TAK TAK
64 2676 IWAŃSKI BŁAŻEJ BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-05-22 22:09:00 TAK TAK
65 2231 JAKS RYSZARD JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1964 POZNAN 2018-04-05 15:54:00 TAK TAK
66 2096 JAKUBOWSKI ŁUKASZ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-06-20 10:35:13 TAK
67 2673 JANICKI RAFAŁ  / BYDGOSZCZ 1982 BYDGOSZCZ 2018-04-22 21:29:00 TAK TAK
68 2233 JANIŃSKI MARCIN  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-22 16:41:00 TAK TAK
69 2235 JANKOWSKI KRZYSZTOF BRIDGESTONE / KOZIEGŁOWY 1982 CZERWONAK 2018-03-19 21:48:00 TAK TAK
70 2050 JANUCHOWSKI HUBERT PZL SĘDZISZÓW TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1986 GNIEZNO 2018-04-06 22:13:00 TAK TAK
71 2592 JARZYNA ATRUR ALU-CONST MTB / PRZECŁAW 1977 SZAMOTUŁY 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK
72 2240 JASEK ROMAN PKO BANK POLSKI / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-04 21:24:00 TAK TAK
73 2692 JASKULSKI BARTOSZ  / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-26 08:19:00 TAK P/SUC
74 2241 JAŚKOWIAK MARTA MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1986 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:48:00 TAK TAK
75 2242 JAŚKOWIAK PAWEŁ MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1983 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:51:00 TAK TAK
76 2061 JERZAK DAMIAN HART SKOKI / SKOKI 1986 SKOKI 2018-06-16 22:10:33 TAK TAK
77 2109 KACZMARCZYK SEBASTIAN KOSOX BIKE TEAM / OWIŃSKA 1975 CZERWONAK 2018-03-26 16:17:00 TAK TAK
78 2110 KACZMARCZYK TOMASZ KOSOX BIKE TEAM  / OWIŃSKA 1980 CZERWONAK 2018-03-26 20:40:00 TAK TAK
79 2612 KACZMAREK ANDRZEJ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / POZNAŃ 1947 2018-05-27 09:08:00 TAK
80 2079 KALUPA MATEUSZ HPE CYCLING / WARGOWO 1978 OBORNIKI 2018-06-19 11:37:03 TAK TAK
81 2778 KALWAS PAWEŁ  / POZNAŃ 1974 NOWE MIASTO 2018-04-17 10:51:00 TAK
82 2023 KAMIŃSKI PAWEŁ  / MOSINA 1975 MOSINA 2018-06-12 12:33:04 TAK TAK
83 2246 KANIA IWONA JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1980 CZERWONAK 2018-04-05 09:34:00 TAK TAK
84 2580 KARMELITA ZDZISŁAW BIKE BOARD / WYRZYSK 1951 WYRZYSK 2018-04-22 20:21:00 TAK TAK
85 2028 KERGER ZBYSZEK SKOKI TEAM / SKOKI 1984 SKOKI 2018-06-12 19:04:00 TAK TAK
86 2193 KIEDROWICZ JOANNA BIKE'OWE WYPRAWY / BOLECHÓWKO 1989 CZERWONAK 2018-06-21 13:04:00 TAK TAK
87 2090 KINA PRZEMYSŁAW  / SWARZĘDZ 1986 SWARZĘDZ 2018-06-19 23:03:39 TAK TAK
88 2059 KŁOSOWSKI ŁUKASZ  / SKOKI 1983 SKOKI 2018-06-16 21:07:42 TAK TAK
89 2256 KOBUS BOGDAN EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1943 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 18:35:00 EUROB TAK
90 2257 KOŁOTUSZA JAKUB PKO BANK POLSKI / OBORNIKI 1970 OBORNIKI 2018-04-04 10:10:00 TAK TAK
91 2082 KOŃCZAK SŁAWOMIR MS BIKE OSTRÓW WIELKOPOLSKI / OSTRÓW WLKP. 1974 OSTRÓW WLKP 2018-06-19 19:56:24 TAK TAK
92 2111 KOPCZYŃSKI KAMIL HAWE TELEKOM / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-17 00:26:00 TAK TAK
93 2262 KORBANEK WITOLD PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-29 22:12:00 TAK TAK
94 2610 KORBAS SŁAWOMIR ROAD BIKERS POZNAŃ / LUBOŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-18 10:39:00 TAK TAK
95 2264 KORNACKA CYRANIK KAROLINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOSLINA 1983 MUROWANA GOSLINA 2018-03-21 16:07:00 TAK TAK
96 2623 KOSMOWSKI MATEUSZ KOSOX BIKE TEAM / BOLECHÓWKO 1990 CZERWONAK 2018-04-12 19:33:00 TAK TAK
97 2112 KOSTECKI PATRYK KOMORNIKI MTB TEAM / KOMORNIKI 1983 KOMORNIKI 2018-03-07 08:39:00 TAK P/CZER22
98 2583 KOWALEWSKI WOJCIECH BROWEROWY / BYDGOSZCZ 1968 BYDGOSZCZ 2018-04-17 21:21:00 TAK TAK
99 2095 KOWALSKI DOMINIK BR KOWALSKI / POZNAŃ 2000 POZNAŃ 2018-04-03 21:18:00 TAK TAK
100 2475 KRAMER KRZYSZTOF BRIDGESTONE / BISKUPICE 1976 POBIEDZISKA TAK
101 2588 KRAUZE ROBERT  / SUCHY LAS 1975 SUCHY LAS 2018-05-22 20:16:00 TAK TAK
102 2086 KRÓLCZYK JAKUB  / ROŻNOWO 2001 OBORNIKI 2018-03-06 19:34:00 TAK TAK
103 2633 KRÓLCZYK MAREK  / ROŻNOWO 1975 OBORNIKI 2018-05-23 22:44:00 TAK TAK
104 2282 KRUKOWSKI JOACHIM FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-02-27 12:38:00 TAK TAK
105 2275 KRZEWINA MACIEJ JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1981 CZERWONAK 2018-04-05 09:32:00 TAK TAK
106 2297 KRZYŻANIAK GRZEGORZ  /  1979 2018-04-06 22:13:00 TAK P/BIN
107 2305 KRZYŻANIAK PAULINA THERMOEXPRESS24.PL / ROSKO 1980 ROSKO 2018-04-24 16:23:00 TAK P/BIN
108 2114 KSIĄŻEK MARCIN REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 21:01:00 P/POBI
109 2115 KSIĄŻEK KATARZYNA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-04 21:02:00 TAK
110 2277 KUCZUBA REMIGIUSZ ALUNA® MTB RACING TEAM - ZADASZENIA BASENOWE / POZNAŃ 1977 POZNAŃ-JERZYCE 2018-03-30 12:25:00 TAK TAK
111 2145 KUKAWSKI RAFAŁ MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1998 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 21:01:09 TAK TAK
112 2116 KULCZYŃSKI RAFAŁ ROWEROWNIA.COM / PRZEŹMIEROWO 1960 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 12:37:00 TAK TAK
113 2279 KULIBERDA PIOTR  / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-06 23:38:00 TAK TAK
114 2117 KURKIEWICZ AGATA  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-04 22:28:00 TAK TAK
115 2118 KURKIEWICZ JAROSŁAW  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 22:30:00 TAK TAK
116 2081 LECIEJEWSKI MATEUSZ NDF TEAM CZŁUCHÓW / CZŁUCHÓW 1991 CZŁUCHÓW 2018-06-19 15:56:59 TAK TAK
117 2286 LEKTARSKI KRZYSZTOF POMARAŃCZARNIA / POZNAŃ 1957 POZNŃ 2018-04-04 21:55:00 TAK TAK
118 2288 LESZCZYŃSKI MACIEJ PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1977 GNIEZNO 2018-04-03 20:12:00 TAK TAK
119 2065 LEWANDOWSKI DARIUSZ MERX TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-04-03 21:10:00 TAK TAK
120 2137 LEWENDA MARIAN  / PIŁA 1992 PIŁA 2018-06-20 20:43:28 TAK TAK
121 2713 LISIECKI ARTUR BRIDGESTONE / GNIEZNO 1974 TAK
122 2591 LUBAWY RAFAEL  / RATAJE 1973 CHODZIEŻ 2018-05-24 08:32:00 TAK TAK
123 2292 LUDWICZAK KRZYSZTOF BRIDGESTONE / ROKIETNICA 1985 ROKIETNICA 2018-04-03 09:36:00 TAK TAK
124 2091 LUDZKOWSKA KLAUDIA SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1999 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 07:38:29 TAK TAK
125 2092 LUDZKOWSKA EDYTA SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1968 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-20 07:39:36 TAK TAK
126 2119 LUDZKOWSKI ANDRZEJ SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1969 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-17 19:24:00 TAK TAK
127 2020 ŁODYGA ROBERT  / CZERWONAK 1975 CZERWONAK 2018-06-12 10:33:01 TAK TAK
128 2120 ŁOSIŃSKI PIOTR  / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-05 21:29:00 TAK TAK
129 2296 MACHOWICZ PIOTR CRAZY TEAM  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-06 18:07:00 TAK
130 2299 MAJCHRZAK DARIUSZ LAK-TECH OBORNIKI / OBORNIKI 1968 OBORNIKI 2018-04-04 13:38:00 TAK TAK
131 2306 MARIAŃSKA EMILIA SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1974 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:03:00 TAK TAK
132 2087 MATŁOKA  JAROSŁAW KOMORNIKI MTB TEAM  / KOMORNIKI 1961 KOMORNIKI 2018-06-19 21:03:09 TAK TAK
133 2756 MIKULSKA MAŁGORZATA NBIKEACADEMY / NIEMCZ 2003 OSIELSKO 2018-05-27 09:08:00 TAK
134 2030 MISIORNY RADOSŁAW SKOKI TEAM / SKOKI 1988 SKOKI 2018-06-12 19:05:14 TAK TAK
135 2184 MIZERKA KRZYSZTOF KROSS POZNAŃ / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-06-21 11:51:39 TAK TAK
136 2316 MOŁDA KRYSTIAN  / PSARY MAŁE 1987 WRZEŚNIA 2018-03-09 12:17:00 TAK TAK
137 2317 MORTEK NORBERT PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-27 22:51:00 TAK TAK
138 2733 MOSKALIK KRZYSZTOF ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-05-28 22:02:00 TAK TAK
139 2326 NOWAK RAFAL BRIDGESGONE / GNIEZNO 1985 GNIEZNO 2018-03-19 22:10:00 TAK TAK
140 2322 NOWAK HENRYK MEBLE NOWAK / POZNAŃ 1956 POZNAŃ 2018-03-22 09:30:00 TAK TAK
141 2741 NOWICKI DARIUSZ BRIDGESTONE / STĘSZEWKO 1982 POBIEDZISKA 2018-04-25 15:48:00 TAK TAK
142 2074 NOWICKI MICHAŁ ROOWEROMANIA OBORNIKI / OBORNIKI 1999 OBORNIKI 2018-06-19 11:23:13 TAK TAK
143 2720 OLEJNIK PRZEMYSŁAW BRIDGESTONE / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-19 11:12:00 TAK TAK
144 2721 OLSZEWSKI DANIEL BRIDGESTONE / SWARZĘDZ 1980 TAK
145 2589 OSTRZASZEWSKI ZBIGNIEW SISU OWB TEAM / POTULICE 1965 NAKŁO 2018-05-27 09:08:00 TAK
146 2345 OSUCH ZBIGNIEW REHAU / KOBYLNICA 1962 KOBYLNICA 2018-04-04 07:09:00 PRZEL TAK
147 2346 OTTO RAFAŁ MTB BALMA TEAM / TARNOWO PODGÓRNE 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 10:15:00 TAK TAK
148 2347 OWCZARZ DAMIAN ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-03 15:10:00 TAK TAK
149 2057 PAC  ANDRZEJ  / STAWIANY 1975 SKOKI 2018-06-16 12:42:56 TAK TAK
150 2034 PAPIEŻ RADOSŁAW CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-05 08:59:00 TAK TAK
151 2351 PAWLAK ARTUR  / KOMORNIKI 1976 KOMORNIKI 2018-03-18 18:31:00 TAK TAK
152 2121 PERZ PAWEŁ KOMORNIKI MTB TEAM / WIRY 1973 KOMORNIKI 2018-03-07 07:29:00 TAK TAK
153 2122 PETRUCZYNIK BARBARA  / PLEWISKA 1961 KOMORNIKI 2018-04-04 07:36:00 TAK TAK
154   PIĄTEK MARCIN  / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-24 16:54:00 TAK TAK
155 2123 PIĄTKOWSKI BARTOSZ FTI RACING TEAM  / DĘBOGÓRA 1980 CZERWONAK 2018-03-21 08:48:00 TAK TAK
156 2064 PIETRZAK LESZEK  /  1975 2018-04-06 22:13:00 TAK
157 2125 PLESIEWICZ JANUSZ  / WAŁCZ 1951 WAŁCZ 2018-03-07 15:29:00 TAK TAK
158 2360 POŁUCH JOANNA JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1983 POZNAŃ 2018-03-15 06:49:00 TAK TAK
159 2361 POMIETLAK JUSTYNA  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-03 23:32:00 TAK TAK
160 2362 PORZUCZEK TOMASZ  / POZNAŃ 1974 POZNAŃ 2018-03-30 14:22:00 TAK TAK
161 2365 PRUS-GŁOWACKA MAGDALENA OLX TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-30 15:36:00 TAK TAK
162 2006 PRYMOWICZ ADRIAN CONSDATE SUPERSPORTOWY TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1988 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-20 13:29:00 TAK TAK
163 2586 PRZEKWASIŃSKA AGNIESZKA BROWEROWY / BYDGOSZCZ 1981 BYDGOSZCZ 2018-04-17 21:20:00 TAK TAK
164 2025 PRZYBYŁ MATEUSZ  / PLEWISKA 1988 KOMORNIKI 2018-04-04 23:38:00 TAK TAK
165   PRZYBYŁ JAROSŁAW NIEZRZESZONY  / KÓRNIK 1976 KÓRNIK 2018-06-11 20:50:28 TAK TAK
166 2627 PUSZCZ PAWEŁ ANANAS TEAM / SKÓRZEWO 1981 DOPIEWO 2018-05-13 09:59:00 TAK TAK
167 2656 PYSSA ROBERT DT4YOU MTB TEAM / OBORNIKI 1973 OBORNIKI 2018-05-24 11:20:00 TAK P/BIN
168 2155 RACZYK MARIANNA SUPERSPORTOWY / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-06-20 23:02:04 TAK TAK
169 2372 RADECKI BARTOSZ BIKETOP TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1986 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-04 10:30:00 TAK P/BIN
170 2635 RADTKE PAWEŁ SISU-OWB TEAM / WTELNO 1983 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK
171 2374 RAJCZAK MARIUSZ SCANIA POZNAŃ / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-21 22:49:00 TAK TAK
172 2376 RAŹNY LIDIA PKO BANK POLSKI / NEKLA 1975 NEKLA 2018-04-04 09:25:00 TAK TAK
173 2377 RAŹNY DARIUSZ PKO BANK POLSKI / NEKLA 1975 NEKLA 2018-04-04 10:44:00 TAK TAK
174 2070 RETZLAFF MIROSŁAW  / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-03 09:58:00 TAK TAK
175 2127 ROŻAK PIOTR REHAU CYCLING TEAM / KOBYLNICA 1963 SWARZĘDZ 2018-04-04 21:19:00 REHAU TAK
176 2128 RZYMSKA IZABELA MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-03-25 21:23:00 TAK P/BIN
177 2393 SCHACHT ARTUR  / DĄBRÓWKA 1973 DOPIEWO 2018-04-01 08:40:00 TAK TAK
178 2055 SCHAEFER ARTUR BORANT TEAM / POZNAŃ 1969 POZNAŃ 2018-03-29 09:35:00 TAK TAK
179 2538 SCHAEFER MAŁGORZATA BORANT TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-03-29 09:36:00 TAK TAK
180 2077 SCHONDELMEYER PIOTR ROWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1965 POZNAŃ 2018-04-03 21:34:00 TAK TAK
181 2129 SERAFIN ADAM  / OBORNIKI 1952 OBORNIKI 2018-03-16 15:08:00 TAK TAK
182 2066 SERGIEL DAMIAN SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1976 BYDGOSZCZ 2018-03-28 00:27:00 TAK TAK
183 2736 SIDOR MAGDALENA  /  1989 TAK
184 2013 SIEJAK MATEUSZ  / KIEKRZ 1998 ROKIETNICA 2018-05-20 20:37:00 TAK TAK
185 2401 SŁOCIŃSKI ADAM BRIDGESTONE / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 15:05:00 TAK TAK
186 2053 SŁOMSKI  MICHAŁ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-06-15 11:38:16 TAK TAK
187 2582 SMOLIŃSKI ARTUR N-BIKE ACADEMY / BYDGOSZCZ 1976 BYDGOSZCZ 2018-05-24 11:17:00 TAK TAK
188 2063 SMORĄG ZBIGNIEW LEWA WOLNA / POZNAŃ 1966 POZNAŃ 2018-06-18 11:52:21 TAK TAK
189   SMYKOWSKI MAKSYMILIAN SKOKI TEAM / SKOKI 1998 SKOKI 2018-04-03 12:30:00 TAK TAK
190 2737 SOŁTYS WOJCIECH UNIT MARTOMBIKE TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-17 15:54:00 TAK TAK
191 2409 SOSZYŃSKI JANUSZ KOLARSKI CZERWONAK / KICIN 1975 CZERWONAK 2018-03-17 23:37:00 TAK TAK
192 2410 SPYCHALSKI PAWEŁ  / ROKIETNICA 1977 ROKIETNICA 2018-03-09 12:44:00 TAK TAK
193 2411 STACHOWIAK PIOTR  / SUCHY LAS 1983 SUCHY LAS 2018-03-23 20:25:00 TAK TAK
194 2038 STAŚKIEWICZ JAKUB JAKŚBUB BIEDRUSKO / STĘSZEW 1986 STĘSZEW 2018-03-17 08:40:00 TAK TAK
195 2413 STAWARZ MACIEJ  / ŁUBIANKA 1977 ŁUBIANKA 2018-04-05 09:57:00 B TAK
196 2414 STEFANIAK KAROLINA SKOKI TEAM / SKOKI 1977 SKOKI 2018-04-03 12:24:00 TAK TAK
197 2416 STENCEL MIROSŁAW JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO 1952 SUCHY LAS 2018-03-07 14:06:00 TAK TAK
198 2088 STOLP WOYTEK TEAM MTB CHOJNICE / CHOJNICE 1977 CHOJNICE 2018-06-19 22:51:29 TAK TAK
199 2419 STUDNICKI RAFAŁ  / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-03-06 21:17:00 TAK TAK
200 2594 SUŚ CYPRIAN N-BIKEACADEMI / BYDGOSZCZ 2003 OSIELKSO 2018-05-27 09:08:00 TAK TAK
201 2071 SZYMCZAK PAWEŁ  / CHYBY 1974 TARNOWO PODG 2018-06-18 20:23:15 TAK TAK
202 2431 TAJSNER KAROL  / ŻABINKO 1987 MOSINA 2018-03-12 16:40:00 TAK TAK
203 2177 TARNOWSKI  PAWEŁ TRZY SMAKI POBIEDZISKA  / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-06-21 10:43:02 TAK TAK
204 2131 TERLECKI ADAM  / POZNAŃ 1951 POZNAŃ 2018-03-05 20:07:00 TAK TAK
205 2432 TOKARSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-03-13 16:40:00 TAK TAK
206 2164 TOMASZEWSKA ALEKSANDRA  / BOLECHOWO-OSIEDLE 1990 CZERWONAK 2018-06-20 23:10:17 TAK TAK
207 2132 TRZASKA SEBASTIAN 310. KOMPANIA RADIOTECHNICZNA / DĄBRÓWKA 1977 DOPIEWO 2018-03-24 18:13:00 TAK TAK
208 2614 TRZEPIZUR LIDIA EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / SWARZĘDZ 1964 SWARZĘDZ 2018-04-26 14:42:00 TAK TAK
209 2565 TWARDOWSKI MACIEJ RUSAŁKA TEAM / ZŁOTNIKI 1986 2018-04-08 09:29:00 TAK 2566
210   URBAN MAREK BRIDGESTONE / SKOKI 1986 SKOKI 2018-04-25 16:56:00 TAK TAK
211 2439 WASIAK DARIUSZ BRIDGESTONE / KOZIEGŁOWY 1980 CZERWONAK 2018-03-20 16:40:00 TAK TAK
212   WAWRZYNIAK ROBERT WAWRZYN TEAM / KORNIK 1968 KORNIK 2018-04-03 23:35:00 TAK TAK
213 2014 WAWRZYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW KRUSZEWNIA.PL / CZERWONAK 1980 CZERWONAK 2018-05-28 20:49:00 TAK TAK
214 2445 WENSKI ANDRZEJ JAKŚ-BUD BIEDRUSKO / POZNAŃ 1964 POZNAŃ 2018-03-24 16:40:00 TAK TAK
215 2619 WITEK RAFAŁ OTC OBORNIKI / DĄBRÓWKA LEŚNA 1985 OBORNIKI 2018-05-23 00:24:00 TAK TAK
216 2448 WITUŁA IWO REHAU CYCLING TEAM / SKÓRZEWO 1974 DOPIEWO 2018-03-27 16:40:00 B TAK
217 2072 WOJEWODA  BARTŁOMIEJ KOSOX BIKE TEAM / POZNAŃ 1980 WLKP 2018-06-18 22:19:10 TAK
218 2017 WOLNIEWICZ KRZYSZTOF  / SKOKI 1973 SKOKI 2018-06-11 23:02:21 TAK TAK
219 2458 WOLSKI JACEK  / CZERWONAK 1967 CZERWONAK 2018-04-06 16:40:00 TAK TAK
220 2100 WOŁUJEWICZ CZESŁAW POLART NUTRAXX TEAM / POZNAŃ 1958 POZNAŃ 2018-06-20 16:38:48 TAK TAK
221 2098 WOŹNIAK ROBERT  / GOŚLINOWO 1980 GNIEZNO 2018-06-20 11:40:22 TAK TAK
222   WÓJCIK MARCIN  / WRONKI 1986 WRONKI 2018-06-21 10:57:10 TAK TAK
223 2133 WRÓBLEWSKI DARIUSZ CCB / POZNAŃ 1966 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK
224 2463 WYLEŻAŁA MARZENA TEAM SKOKI / PAWŁOWO SKOCKIE 1974 SKOKI 2018-04-11 16:40:00 TAK TAK
225 2465 ZAJĄC BEATA  / ROKIETNICA 1978 ROKIETNICA 2018-04-13 16:40:00 TAK TAK
226 2466 ZAKROCKI RONALD SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1977 BYDGOSZCZ 2018-04-14 16:40:00 TAK TAK
227 2566 ZAKRZEWSKI ADAM  / KIEKRZ 1987 2018-04-08 09:29:00 P/2565
228 2467 ZALASZEWSKA PAULINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / WĄGROWIEC 1988 WĄGROWIEC 2018-04-15 16:40:00 TAK TAK
229 2469 ZAWORSKI ANDRZEJ WRZEŚNIA / PSARY MAŁE 1962 WRZEŚNIA 2018-04-17 16:40:00 TAK TAK
230 2021 ZAWORSKI TOMASZ GOLD CYCLING / ZŁOTKOWO 1989 SUCHY LAS 2018-03-31 17:28:00 TAK TAK
231 2659 ZBIERAJEWSKI MICHAŁ TORPEDA SZYDŁOWO / SZYDŁOWO 1980 SZYDŁOWO 2018-05-21 13:04:00 TAK TAK
232 2134 ZOZULIŃSKA WERONIKA  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-05 10:45:00 TAK TAK
233 2606 ŻMUDA MARCIN  / PILA 1969 PILA 2018-05-15 15:04:00 TAK TAK

MEGA | Zgłoszonych: 37

Lp. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rocznik Gmina Data zgłoszenia Numer Skoki
1 1169 BADOWSKI MICHAŁ MOTIV HOME TEAM / WRZEŚNIA 1976 WRZEŚNIA 2018-04-04 09:39:00 TAK TAK
2 1101 BARANOWSKI KRZYSZTOF CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-06-01 11:45:52 TAK TAK
3 1161 BIENERT JACEK CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / BIEDRUSKO 1982 BIEDRUSKO 2018-04-03 12:00:00 TAK TAK
4 1098 CISILINO MAURO  / PUSZCZYKOWO 1979 MOSINA 2018-05-15 19:14:00 TAK TAK
5 1103 CYRANIK TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / MUROWANA GOSLINA 1982 MUROWANA GOSLINA 2018-06-20 20:24:13 TAK TAK
6 1057 DYMEK MICHAŁ REHAU CYCLING TEAM / KOMORNIKI 1977 KOMORNIKI 2018-04-04 08:28:00 TAK TAK
7 1162 GAWINSKI MICHAL FITSERWIS MTB TEAM / BYDGOSZCZ 1975 BYDGOSZCZ 2018-04-04 21:44:00 TAK TAK
8 1189 KOTOWICZ KRZYSZTOF CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-04-04 21:30:00 TAK TAK
9 1335 KUCZEWSKI MATEUSZ LUXTORPEDY / KRUSZYN KRAJEŃSKI 1978 BIAŁE BŁOTA 2018-05-22 06:37:00 TAK TAK
10 1044 KYCLER WITOLD MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / ŁOPUCHOWO 1971 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-29 21:36:00 TAK TAK
11 1009 KYCLER MACIEJ MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1998 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK
12 1194 LEWANDOWICZ WALDEMAR ENOVA TEAM / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-04 20:12:00 TAK TAK
13 1080 LEWANDOWSKI ANDRZEJ MTB DĄB POTULICE TEAM / POTULICE 1961 NAKŁO NAD NOTECIĄ 2018-06-13 17:44:10 TAK TAK
14 1164 LUTOBORSKI ADAM SISU OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1969 BYDGOSZCZ 2018-03-27 22:14:00 TAK TAK
15 1051 ŁONTKA SEBASTIAN JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO K/ POZNANIA 1977 SUCHY LAS 2018-03-15 23:09:00 TAK TAK
16 1200 MARIAŃSKI LESZEK SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1971 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:04:00 TAK TAK
17 1047 MICOREK DAWID PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1991 GNIEZNO 2018-04-03 21:09:00 TAK TAK
18 1004 ORLIK KRZYSZTOF AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-25 07:18:00 TAK TAK
19 1160 POLOCH MIKOŁAJ KOŁOWNIK WŁOSZAKOWICE / BUKÓWIEC GÓRNY 1993 WŁOSZAKOWICE 2018-03-27 18:28:00 TAK TAK
20 1216 POŁUCH ARTUR JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1984 POZNAŃ 2018-03-15 06:51:00 TAK TAK
21 1026 RZYMSKI PAWEŁ MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-03-25 21:22:00 TAK TAK
22 1165 SIDOR MAGDALENA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 08:08:00 TAK TAK
23 1338 SIENKIEWICZ PIOTR  / GORZÓW WIELKOPOLSKI 1993 GORZÓW WIELKOPOLSKI 2018-04-26 11:30:00 TAK TAK
24 1222 SKOTARCZAK JAKUB ZANIEMYŚL / ZANIEMYŚL 1992 ZANIEMYŚL 2018-04-05 00:21:00 TAK TAK
25 1493 SUŚ ARKADIUSZ BYDZIA POWER BIKE TEAM / BYDGOSZCZ 1976 MIASTO BYDGOSZCZ 2018-05-23 22:22:00 TAK
26 1235 ŚWIERCZYŃSKI MAREK PROSEL TEAM / BIEDRUSKO 1979 BIEDRUSKO 2018-04-04 21:59:00 PRZEL TAK
27 1067 ŚWIĘTEK GRZEGORZ ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / SZAMOTUŁY 1963 SZAMOTUŁY 2018-04-04 07:32:00 TAK TAK
28 1063 TOMASZEWSKI KAROL KOSOX BIKE TEAM / BOLECHOWO-OSIEDLE 1984 CZERWONAK 2018-03-26 19:58:00 TAK TAK
29 1167 TYBURSKI PAWEŁ FITSERWIS MTB TEAM / BYDGOSZCZ 1984 BYDGOSZCZ 2018-03-29 15:48:00 TAK TAK
30 1029 WARTEL MACIEJ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 08:43:00 PRZEL TAK
31 1069 WICHŁACZ JACEK GOMOLA TRANS AIRCO / POZNAŃ 1953 POZNAŃ 2018-05-30 10:13:00 TAK TAK
32 1337 WOJCIECHOWSKA JOANNA  / MOSINA 1993 MOSINA 2018-04-26 11:24:00 TAK TAK
33 1024 WOLNIEWICZ MATEUSZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1987 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 09:07:00 B TAK
34 1339 ZAJĄC KRYSTIAN CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-05-23 14:18:00 TAK TAK
35 1087 ZIÓŁKIEWICZ STANISŁAW MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / LUBOŃ 1966 LUBOŃ 2018-04-04 19:57:00 TAK TAK
36 1168 ZOZULIŃSKA-ZIÓŁKIEWICZ DOROTA MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / LUBOŃ 1966 LUBOŃ 2018-04-04 19:56:00 TAK TAK
37 1019 ZOZULIŃSKI JAN VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / POZNAŃ 1958 POZNAŃ 2018-04-05 00:12:00 TAK TAK