Dolsk


MINI | Zgłoszonych: 336

L.p. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rocznik Gmina Data zgłoszenia Numer Dolsk
1 2135 ADAMCZAK ARTUR  / STĘSZEW 1973 STĘSZEW 2018-04-03 21:04:00 TAK TAK
2 2136 AMBORSKI TOMASZ EUROCASH / DACHOWA 1985 KÓRNIK 2018-04-04 09:58:00 TAK TAK
3 2138 ANDRZEJEWSKA BARBARA AF MOSINA TEAM / MOSINA 1974 MOSINA 2018-04-05 08:28:00 TAK TAK
4 2062 ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW ŚREM / ŚREM 1973 ŚREM 2018-04-02 20:27:00 TAK TAK
5 2139 ANDRZEJEWSKI MARCIN  / MOSINA 1978 MOSINA 2018-04-05 08:30:00 TAK TAK
6 2140 ARNING MARIUSZ  / MOSINA 1979 MOSINA 2018-04-05 12:38:00 TAK TAK
7 2141 AUMILLER BARTOSZ  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-24 20:24:00 TAK TAK
8 2142 BALCERKIEWICZ ŁUKASZ MTB BALMA TEAM / TARNOWO PODGÓRNE 1979 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 11:38:00 TAK TAK
9 2144 BANASZAK MACIEJ  / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-03-28 11:33:00 TAK TAK
10 2146 BARANIAK PRZEMYSŁAW SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / BOLECHOWO-OSIEDLE 1975 CZERWONAK 2018-04-04 23:04:00 TAK TAK
11 2147 BARANOWSKI MARCIN  / LUBOŃ 1979 LUBOŃ 2018-04-05 10:51:00 TAK TAK
12 2149 BARTKIEWICZ TOMASZ PKO BANK POLSKI S.A.  / KAMIONKI 1971 KÓRNIK 2018-03-28 22:00:00 TAK TAK
13 2150 BARTKOWIAK KACPER REAL 64-STO / KĄKOLEWO 2003 OSIECZNA 2018-04-03 23:01:00 B 80
14 2151 BARTOSIK PAWEŁ  / TARNOWO PODGÓRNE 1976 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-05 14:04:00 TAK TAK
15 2054 BĄCZYK SŁAWOMIR VW SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / ŚRODA WLKP 1973 ŚRODA WLKP 2018-03-13 13:07:00 TAK TAK
16 2153 BEJM BARTOSZ BEJM TEAM / KOŁO 1992 KOŁO 2018-03-25 17:09:00 TAK TAK
17 2154 BEJM DARIUSZ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM / KOŁO 1967 KOŁO 2018-03-30 09:57:00 TAK TAK
18 2157 BERENT ROMAN  / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-03-28 19:53:00 TAK TAK
19 2158 BERŁOWSKA KAROLINA KOMORNIKI MTB TEAM / SZRENIAWA 1981 KOMORNIKI 2018-04-04 23:50:00 TAK TAK
20 2159 BERŁOWSKI GRZEGORZ KOMORNIKI MTB TEAM / SZRENIAWA 1980 KOMORNIKI 2018-04-05 00:01:00 TAK TAK
21 2101 BIADASZ MARCIN  / POZNAŃ 1976 M. POZNAŃ 2018-04-03 07:28:00 TAK TAK
22 2160 BIAŁAS MACIEJ GRUPA KROTOSKI-CICHY / STĘSZEW 1981 STĘSZEW 2018-03-07 13:49:00 B KROTO
23 2161 BIAŁEK ADAM  / SKÓRZEWO 1975 DOPIEWO 2018-03-29 10:57:00 TAK TAK
24 2162 BIEDERMANN KAMIL  / LUBOŃ 1998 LUBOŃ 2018-03-26 21:41:00 TAK TAK
25 2012 BIESIADA JONASZ AGROCHEST TEAM / KOCIAŁKOWA GÓRKA 1989 POBIEDZISKA 2018-03-29 23:18:00 TAK TAK
26 2102 BISZOF MIROSŁAW UJŚCIE / UJŚCIE 1973 UJŚCIE 2018-03-24 06:52:00 TAK TAK
27 2165 BŁASZCZAK KRYSTIAN MTB BALMA TEAM  / TARNOWO PODGÓRNE 1983 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 11:49:00 TAK TAK
28 2166 BŁAŻEJOWICZ RAFAŁ  / POZNAŃ 1992 POZNAŃ 2018-04-05 17:25:00 TAK TAK
29 2167 BOCIAN ZBIGNIEW 2. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / POZNAŃ 1967 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-02 09:49:00 TAK TAK
30 2168 BOCIAN MARIUSZ 2. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO / POZNAŃ 1989 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-02 09:54:00 TAK TAK
31 2169 BONDYRA MIKOŁAJ PYRA TEAM / POZNAN 1981 POZNAN 2018-03-06 12:53:00 TAK TAK
32 2170 BORKOWSKI KRZYSZTOF SZOOKROWER / PRZECŁAW 1983 SZAMOTUŁY 2018-03-21 19:00:00 TAK TAK
33 2103 BROMKA PIOTR KOSOX BIKE TEAM / POZNAŃ 1982 POZNAŃ 2018-03-26 17:42:00 TAK P/BIN
34 2175 BROWARCZYK BARTOSZ  / ŚREM 1973 ŚREM 2018-04-04 08:18:00 TAK TAK
35 2046 BRYCKI ŁUKASZ SUPERSPORTOWY TEAM  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-03-06 21:51:00 TAK TAK
36 2104 BRZEZIŃSKI MICHAŁ  / JELONEK 1976 SUCHY LAS 2018-03-07 22:43:00 TAK TAK
37 2097 BURCHACKI MARCIN WALKA KOSTRZYN / GOWARZEWO 1999 KLESZCZEWO 2018-03-25 22:13:00 TAK TAK
38 2042 BURSZEWSKI MICHAŁ  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-06 17:40:00 TAK TAK
39 2180 BZDĘGA MACIEJ  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-01 21:48:00 TAK TAK
40 2181 BŹDZIUCH DAWID  / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-05 11:28:00 TAK TAK
41 2182 CHEŁMINIAK TOMASZ BARCIN / BARCIN 1977 BARCIN 2018-03-23 11:27:00 TAK TAK
42 2183 CHOCHOLSKI PIOTR SFERAPLATINUM.PL / SUCHY LAS 1976 SUCHY LAS 2018-03-28 20:49:00 TAK TAK
43 2185 CHRZĄSZCZ MICHAŁ SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1989 BYDGOSZCZ 2018-04-05 16:04:00 TAK TAK
44 2186 CHUDZIŃSKI JAKUB  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-03-27 12:26:00 TAK TAK
45 2187 CIACIUCH HUBERT ITAM RACING TEAM / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-21 20:34:00 TAK TAK
46 2188 CICHOCKI MICHAŁ  / ŚREM 1975 ŚREM 2018-04-03 14:15:00 TAK TAK
47 2189 CIEKAŃSKA JOANNA 35 PLUS / LESZNO 1978 LESZNO 2018-04-04 12:56:00 TAK TAK
48 2190 CIEŚLIK JAKUB  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-29 12:25:00 TAK TAK
49 2105 CYRANIK TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-21 15:17:00 TAK TAK
50 2060 CZARNECKI ARKADIUSZ WRC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-03-28 14:05:00 TAK TAK
51 2001 CZECHOWICZ MIŁOSZ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 1993 PIŁA 2018-04-03 14:13:00 TAK TAK
52 2084 CZECHOWICZ MIKOŁAJ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2003 PIŁA 2018-04-03 14:18:00 TAK TAK
53 2192 CZETERBOK WOJCIECH GREEN BIKE MTB TEAM / ŚREM 1985 ŚREM 2018-04-04 20:01:00 PRZEL PRZEL/OK
54 2194 DEREŃ MARCIN OFIX.PL BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1983 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-10 09:06:00 TAK TAK
55 2195 DERUCKI SZYMON SID BIKE TEAM / LUBOŃ 1982 LUBOŃ 2018-04-04 22:48:00 TAK TAK
56 2196 DROST MAREK  / GNIEZNO 1982 GNIEZNO 2018-03-12 13:01:00 TAK TAK
57 2198 DUKARSKI DARIUSZ  / ZWOLA 1971 ZANIEMYŚL 2018-04-04 21:57:00 TAK TAK
58 2199 DYMEK ALICJA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-04 16:04:00 TAK TAK
59 2200 FARMONOW NODIRŻON KOMORNIKI MTB TEAM / KOMORNIKI 1981 KOMORNIKI 2018-04-05 09:34:00 TAK TAK
60 2201 FISZER KACPER REAL 64-STO / ŁONIEWO 2001 OSIECZNA 2018-04-03 23:52:00 B 80
61 2106 FRĄCKOWIAK MAGDALENA  / GNIEZNO 1974 GNIEZNO 2018-04-02 20:13:00 TAK TAK
62 2202 GABRYSZAK TOMASZ MTB GT STRZELNO / STRZELNO 1976 STRZELNO 2018-04-04 10:05:00 TAK TAK
63 2027 GACIOCH ROBERT  / WĄGROWIEC 1977 WĄGROWIEC 2018-03-26 12:15:00 TAK TAK
64 2203 GAFFLING ŁUKASZ  / LUSOWO 1979 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-03 12:29:00 TAK TAK
65 2204 GAJ ARTUR UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 1976 PIŁA 2018-04-03 14:21:00 TAK TAK
66 2205 GALUBA ALEKSANDRA  / STRZAŁKOWO 2002 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:34:00 TAK TAK
67 2206 GALUBA PRZEMYSŁAW  / STRZAŁKOWO 1973 STRZAŁKOWO 2018-04-03 18:35:00 TAK TAK
68 2208 GARBAREK ADAM  / WRZEŚNIA 1991 WRZEŚNIA 2018-04-04 17:26:00 TAK TAK
69 2209 GAWĘCKI MARCIN SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1977 BYDGOSZCZ 2018-04-05 15:37:00 TAK TAK
70 2210 GIBASZEK TOMASZ  / KOLO 1977 KOLO 2018-03-11 07:42:00 TAK TAK
71 2213 GONDEK TOMASZ  / GÓRSK 1973 ZŁAWIEŚ WIELKA 2018-04-05 10:00:00 TAK TAK
72 2214 GORZECHOWSKI PRZEMEK 666 / BYDGOSZCZ 1976 BYDGOSZCZ 2018-03-12 11:53:00 TAK TAK
73 2215 GÓRALCZYK TOMASZ  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-05 08:57:00 TAK TAK
74 2056 GÓRNY ROBERT BIKETOP TEAM / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-17 09:51:00 TAK TAK
75 2216 GÓRNY PIOTR LHASA LIMITED RACING TEAM / POZNAŃ 1981 POZNAŃ GRUNWALD 2018-04-05 10:53:00 TAK TAK
76 2516 GRANOWSKI PAWEŁ SISU-OWB TEAM / NAKŁO 1970 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
77 2218 GRASEWICZ ARTUR EUROCASH / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-03-26 12:52:00 TAK TAK
78 2107 GRZEGORZEK MACIEJ OTC OBORNIKI / MUROWANA GOŚLINA 1972 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-11 20:10:00 TAK TAK
79 2220 GRZELA KRZYSZTOF  / WALERIANOWO 1980 KOMORNIKI 2018-03-11 08:09:00 TAK TAK
80 2221 GRZELCZAK WŁODZIMIERZ REHAU CYCLING TEAM / STĘSZEW 1968 STĘSZEW 2018-04-05 13:48:00 TAK TAK
81 2108 GUMNY GRZEGORZ GUMIJAGODY MULTISPORT / POZNAŃ / OBORNIKI 1984 POZNAN 2018-04-04 10:41:00 TAK TAK
82 2222 GURSZTYN ARKADIUSZ  / JANKOWICE 1979 JANKOWICE 2018-04-04 18:12:00 TAK TAK
83 2226 HEINRICH PAWEŁ  / BYDGOSZCZ 1980 BYDGOSZCZ 2018-04-04 19:41:00 TAK TAK
84 2227 HOŁENKO MATEUSZ REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-03 21:54:00 TAK TAK
85 2228 IGIELSKI WOJCIECH HOŁDA TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-23 13:53:00 TAK TAK
86 2229 INCZEWSKI SEBASTIAN KOMORNIKI MTB TEAM / PLEWISKA 1970 KOMORNIKI 2018-04-03 19:56:00 TAK TAK
87 2230 JACEJKO HALINA  / POZNAŃ 1993 POZNAŃ 2018-04-04 21:46:00 TAK TAK
88 2231 JAKS RYSZARD JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1964 POZNAN 2018-04-05 15:54:00 TAK TAK
89 2232 JANICKI PIOTR  / GNIEZNO 1984 GNIEZNO 2018-03-24 12:43:00 TAK TAK
90 2673 JANICKI RAFAŁ  / BYDGOSZCZ 1982 BYDGOSZCZ 2018-04-22 21:29:00 TAK TAK
91 2233 JANIŃSKI MARCIN  / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-22 16:41:00 TAK TAK
92 2234 JANKOWSKI TOMASZ BEZSPINY / POZNAŃ 1974 WIELKOPOLSKIE 2018-03-28 19:25:00 B TAK
93 2236 JANOWSKI JAROSŁAW AZS AWF POZNAŃ/BORÓWIEC / BORÓWIC 1967 KÓRNIK 2018-03-06 11:03:00 TAK TAK
94 2237 JANYSKA JACEK PKO BANK POLSKI S.A.  / SUCHY LAS 1965 SUCHY LAS 2018-04-04 17:49:00 TAK TAK
95 2238 JARCZYŃSKI RADOSŁAW AF MOSINA TEAM  / MOSINA 1978 MOSINA 2018-04-04 16:14:00 TAK TAK
96 2239 JAREMCZUK MICHAŁ  / BIEDRUSKO 1980 SUCHY LAS 2018-03-13 21:10:00 TAK TAK
97 2240 JASEK ROMAN PKO BANK POLSKI / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-04 21:24:00 TAK TAK
98 2241 JAŚKOWIAK MARTA MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1986 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:48:00 TAK TAK
99 2242 JAŚKOWIAK PAWEŁ MERX TEAM WĄGROWIEC  / KROSNO 1983 WĄGROWIEC 2018-04-03 19:51:00 TAK TAK
100 2243 KABAT KRZYSZTOF  / OBORNIKI 1981 OBORNIKI 2018-03-19 12:28:00 TAK TAK
101 2109 KACZMARCZYK SEBASTIAN KOSOX BIKE TEAM / OWIŃSKA 1975 CZERWONAK 2018-03-26 16:17:00 TAK TAK
102 2110 KACZMARCZYK TOMASZ KOSOX BIKE TEAM  / OWIŃSKA 1980 CZERWONAK 2018-03-26 20:40:00 TAK TAK
103 2244 KACZMAREK ROBERT OFIX.PL BIKE TEAM / SKÓRZEWO 1976 DOPIEWO 2018-03-28 10:33:00 TAK TAK
104 2245 KACZMAREK BLAZEJ WRZESINCKA BRYGADA KOLARSKA / WRZEŚNIA 1972 WRZEŚNIA 2018-04-05 13:33:00 B 80
105 2246 KANIA IWONA JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1980 CZERWONAK 2018-04-05 09:34:00 TAK TAK
106 2530 KARPIEWSKI MARIUSZ  / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-04-05 12:37:00 TAK TAK
107 2248 KAWA  PIOTR MASTERS ZŁOTÓW  / ZŁOTÓW 1962 ZŁOTÓW 2018-04-05 14:05:00 PRZEL PRZEL
108 2249 KAŹMIEROWSKI PIOTR  / LESZNO 2002 LESZNO 2018-04-04 13:25:00 TAK TAK
109 2250 KAŹMIEROWSKI KRZYSZTOF ASTROMAL / LESZNO 1973 LESZNO 2018-04-04 14:29:00 TAK TAK
110 2251 KĄKOL LESZEK RUUKKI / OBORNIKI 1980 OBORNIKI 2018-03-05 19:29:00 TAK TAK
111 2253 KĄKOL KATARZYNA  / DUSZNIKI 1977 DUSZNIKI 2018-04-04 20:50:00 PRZEL PRZEL
112 2252 KĄKOL ARTUR  / DUSZNIKI 1974 DUSZNIKI 2018-04-04 20:53:00 TAK TAK
113 2040 KIEDROWSKI PIOTR EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / PODSTOLICE 1984 NEKLA 2018-04-02 22:05:00 TAK TAK
114 2255 KLAUZA MAGDALENA RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-26 20:41:00 PRZEL PRZEL
115 2256 KOBUS BOGDAN EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1943 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 18:35:00 EUROB EUROB
116 2069 KOCIAŁKOWSKI ROBERT GREEN BIKE MTB TEAM / ŚREM 1968 ŚREM 2018-04-05 10:11:00 PRZEL PRZEL/OK
117 2257 KOŁOTUSZA JAKUB PKO BANK POLSKI / OBORNIKI 1970 OBORNIKI 2018-04-04 10:10:00 TAK TAK
118 2258 KOMORNICKI KRZYSZTOF ITGAS / LUBOCHNIA 1962 GNIEZNO 2018-04-04 22:06:00 TAK TAK
119 2111 KOPCZYŃSKI KAMIL HAWE TELEKOM / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-03-17 00:26:00 TAK TAK
120 2261 KOPRUCKI PIOTR OFIX.PL / MUROWANA GOŚLINA 1968 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-30 13:39:00 TAK TAK
121 2262 KORBANEK WITOLD PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-29 22:12:00 TAK TAK
122 2263 KOREK MARCIN VGP - TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-11 08:41:00 TAK P/WYR
123 2112 KOSTECKI PATRYK KOMORNIKI MTB TEAM / KOMORNIKI 1983 KOMORNIKI 2018-03-07 08:39:00 TAK TAK
124 2266 KOSZEK JACEK WKK WIERUSZÓW  / ŻNIN 1967 ŻNIN 2018-04-03 15:50:00 TAK TAK
125 2267 KOŚLA PRZEMYSŁAW  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 13:44:00 TAK TAK
126 2268 KOWALCZYK DAWID REAL 64-STO / LESZNO 2001 LESZNO 2018-04-05 13:50:00 B TAK
127 2269 KOWALSKI PIOTR BR KOWALSKI / POZNAŃ 1969 POZNAŃ 2018-04-03 15:59:00 TAK TAK
128 2095 KOWALSKI DOMINIK BR KOWALSKI / POZNAŃ 2000 POZNAŃ 2018-04-03 21:18:00 TAK TAK
129 2035 KOWALSKI KAROL FTI RACING TEAM / LUBOŃ 1981 LUBOŃ 2018-04-04 23:31:00 TAK TAK
130 2270 KOZAL JULIA FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1990 POZNAŃ 2018-04-04 23:39:00 TAK TAK
131 2271 KRAJEWSKI TOMASZ EUROCASH / DASZEWICE 1979 MOSINA 2018-04-02 20:29:00 TAK TAK
132 2272 KRAJEWSKI PAWEŁ  / ZALASEWO 1972 SWARZĘDZ 2018-04-03 09:41:00 TAK TAK
133 2086 KRÓLCZYK JAKUB  / ROŻNOWO 2001 OBORNIKI 2018-03-06 19:34:00 TAK ?
134 2282 KRUKOWSKI JOACHIM FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-02-27 12:38:00 TAK P/SUC
135 2275 KRZEWINA MACIEJ JAKŚBUD BIEDRUSKO / KICIN 1981 CZERWONAK 2018-04-05 09:32:00 TAK TAK
136 2278 KRZYŻYŃSKI PATRYK REAL 64-STO / RYDZYNA 2003 RYDZYNA 2018-04-05 14:08:00 TAK TAK
137 2114 KSIĄŻEK MARCIN REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 21:01:00 TAK
138 2115 KSIĄŻEK KATARZYNA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-04 21:02:00 TAK
139 2277 KUCZUBA REMIGIUSZ ALUNA® MTB RACING TEAM - ZADASZENIA BASENOWE / POZNAŃ 1977 POZNAŃ-JERZYCE 2018-03-30 12:25:00 TAK TAK
140 2562 KUJAWSKI TOMASZ GAMIVO TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-05 09:57:00 TAK TAK
141 2116 KULCZYŃSKI RAFAŁ ROWEROWNIA.COM / PRZEŹMIEROWO 1960 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 12:37:00 TAK TAK
142 2117 KURKIEWICZ AGATA  / POZNAŃ 1985 POZNAŃ 2018-04-04 22:28:00 TAK TAK
143 2118 KURKIEWICZ JAROSŁAW  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-04 22:30:00 TAK TAK
144 2281 KUROWSKI PIOTR YANOSIK TEAM / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-04-05 11:06:00 TAK TAK
145 2283 KUŚMIERCZAK JAKUB MOGILNO TEAM / MOGILNO 1980 MOGILNO 2018-03-09 13:09:00 TAK TAK
146 2085 KWIATKOWSKI KACPER UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2003 PIŁA 2018-04-03 14:18:00 TAK TAK
147 2284 LASZCZAK MICHAŁ  / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-03-27 23:03:00 TAK TAK
148 2285 LECIEJEWSKI PIOTR GRUPA KROTOSKI-CICHY / GŁĘBOCKO 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-29 14:24:00 KROTO KROTO
149 2286 LEKTARSKI KRZYSZTOF POMARAŃCZARNIA / POZNAŃ 1957 POZNŃ 2018-04-04 21:55:00 TAK TAK
150 2287 LESISZ MACIEJ FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-05 09:14:00 TAK TAK
151 2288 LESZCZYŃSKI MACIEJ PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1977 GNIEZNO 2018-04-03 20:12:00 TAK TAK
152 2289 LEWANDOWSKI ŁUKASZ MORO TEAM / LESZNO 1979 LESZNO 2018-03-09 21:50:00 TAK TAK
153 2065 LEWANDOWSKI DARIUSZ MERX TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1975 WĄGROWIEC 2018-04-03 21:10:00 TAK TAK
154 2290 LEWANDOWSKI PAWEŁ MOGILNO TEAM / MOGILNO 1980 MOGILNO 2018-04-04 21:33:00 TAK TAK
155 2291 LINKE MARCIN FTI RACING TEAM / LEKNO 1980 ZANIEMYSL 2018-04-02 16:56:00 TAK TAK
156 2119 LUDZKOWSKI ANDRZEJ SR KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA / MUROWANA GOŚLINA 1969 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-17 19:24:00 TAK TAK
157 2293 ŁĄCKA BOŻENA PHYTOPHARM TEAM / NOWE MIASTO NAD WARTĄ 1976 NOWE MIASTO NAD WARTĄ 2018-03-29 14:14:00 TAK TAK
158 2120 ŁOSIŃSKI PIOTR  / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-05 21:29:00 TAK TAK
159 2259 ŁUCZAK DAWID  / WĄGROWIEC 1997 WĄGROWIEC 2018-04-05 13:57:00 TAK TAK
160   MACIEJEWSKI MICHAŁ FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1982 POZNAŃ 2018-03-16 05:28:00 TAK TAK
161 2298 MAJCHRZAK ROBERT BORANT / POZNAŃ 1968 POZNAŃ 2018-03-15 16:49:00 TAK TAK
162 2300 MAJCHRZAK JANUSZ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / LUBOŃ 1960 LUBOŃ 2018-03-29 21:47:00 PRZEL PRZEL
163 2299 MAJCHRZAK DARIUSZ LAK-TECH OBORNIKI / OBORNIKI 1968 OBORNIKI 2018-04-04 13:38:00 TAK TAK
164 2301 MAJCHRZAK- DZIERZKIEWICZ MONIKA LAK- TECH / OBORNIKI 1991 OBORNIKI 2018-04-05 11:10:00 TAK TAK
165 2152 MALAK BARTOSZ  / ŚREM 1984 ŚREM 2018-04-05 12:59:00 TAK TAK
166 2302 MALIK JULIUSZ NIKOŚBIKE / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-04-03 09:46:00 TAK TAK
167 2303 MANC KAMIŃSKA KAROLINA  / GNIEZNO 1979 GNIEZNO 2018-03-30 22:20:00 B 80
168 2306 MARIAŃSKA EMILIA SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1974 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:03:00 TAK TAK
169 2307 MĄDRY JAKUB REAL 64-STO / KĄKOLEWO 2001 OSIECZNA 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK
170 2308 MENCLEWICZ KRZYSZTOF  / RYBNO WIELKIE 1979 KISZKOWO 2018-03-08 21:15:00 TAK TAK
171 2311 MIECHOWIECKI MIŁOSZ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2001 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK
172 2314 MISIACZYK NATALIA REMMERS POLSKA / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK
173 2315 MŁYNARCZAK DARIUSZ PYRA TEAM / PUSZCZYKOWO 1978 PUSZCZYKOWO 2018-04-04 10:28:00 TAK TAK
174 2316 MOŁDA KRYSTIAN  / PSARY MAŁE 1987 WRZEŚNIA 2018-03-09 12:17:00 TAK TAK
175 2317 MORTEK NORBERT PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO  / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-27 22:51:00 TAK TAK
176 2318 MROWIŃSKA MARTA FTI RACING TEAM / MOSINA 1974 MOSINA 2018-04-04 13:27:00 TAK TAK
177 2319 MRUGAS MARIUSZ WIKTOROWO / KOSTRZYN 1976 KOSTRZYN 2018-03-06 06:14:00 TAK TAK
178 2320 NIEDZIELSKI EUGENIUSZ EUROBIKEKACZMAREKELECTRIC / POZNAŃ 1953 POZNAŃ 2018-04-02 19:27:00 PRZEL PRZEL/OK
179 2321 NITA MAŁGORZATA LEWA WOLNA / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-05 10:21:00 TAK TAK
180 2322 NOWAK HENRYK MEBLE NOWAK / POZNAŃ 1956 POZNAŃ 2018-03-22 09:30:00 TAK P/CZE
181 2323 NOWAK RAFAŁ  / POZNAŃ 1977 WIELKOPOLSKA 2018-03-25 21:21:00 TAK TAK
182 2324 NOWAK MACIEJ  / ŚREM 1980 ŚREM 2018-04-02 20:53:00 TAK TAK
183 2325 NOWAK DANIEL  / POZNAŃ 1986 POZNAŃ 2018-04-02 21:09:00 TAK TAK
184 2541 NOWAK JANUSZ BORANT TEAM / POZNAŃ 1965 2018-04-08 09:29:00 PRZEL PRZEL/OK
185 2328 NOWAKOWSKI ROBERT GRUPA KROTOSKI-CICHY / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-03 15:47:00 PRZEL PRZEL
186 2329 NOWICKI PAWEŁ FAST BIKE GNIEZNO / GNIEZNO 1985 GNIEZNO 2018-04-04 19:55:00 TAK TAK
187 2332 NOWICKI MICHAŁ REHAU / KOŚCIAN 1969 KOŚCIAN 2018-04-04 20:45:00 TAK TAK
188 2333 OBST SZYMON  / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-06 08:53:00 TAK TAK
189 2334 OCHOTNY TOMASZ BRIDGESTONE / POZNAŃ 1990 POZNAŃ 2018-03-30 20:23:00 TAK TAK
190 2335 OLEJNICZAK JAKUB GRUPA KROTOSKI-CICHY / ROSNOWO 1988 KOMORNIKI 2018-04-03 18:50:00 PRZEL PRZEL
191 2337 OLEKSY JAROSŁAW  / KIEKRZ 1978 ROKIETNICA 2018-04-04 21:14:00 TAK TAK
192 2338 OLENKO BARTOSZ PZL SEDZISZOW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1986 GNIEZNO 2018-03-31 18:12:00 TAK TAK
193 2339 OLSZAK JAKUB LHASA LIMITED RACING TEAM / GRUSZCZYN 1986 SWARZĘDZ 2018-04-05 11:14:00 TAK TAK
194 2340 OLSZAŃSKI KRZYSZTOF OFIX.PL BIKE TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-03-06 16:52:00 TAK TAK
195 2342 OSSES MICHAŁ BRIDGESTONE / MOSINA 1983 MOSINA 2018-03-19 12:56:00 TAK TAK
196 2051 OSTROWSKI MAREK BORANT / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-02 19:28:00 TAK TAK
197 2344 OSTROWSKI PAWEŁ  / POZNAŃ 1990 POZNAŃ 2018-04-05 17:03:00 TAK TAK
198 2345 OSUCH ZBIGNIEW REHAU / KOBYLNICA 1962 KOBYLNICA 2018-04-04 07:09:00 PRZEL PRZEL
199 2346 OTTO RAFAŁ MTB BALMA TEAM / TARNOWO PODGÓRNE 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-04-04 10:15:00 TAK TAK
200 2347 OWCZARZ DAMIAN ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-03 15:10:00 TAK TAK
201 2034 PAPIEŻ RADOSŁAW CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / POZNAŃ 1981 POZNAŃ 2018-04-05 08:59:00 TAK P/WYR
202 2348 PASZEK RAFAŁ  / LESZNO 1972 LESZNO 2018-04-04 08:35:00 TAK TAK
203 2349 PASZKOWSKA MARTYNA RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-05 14:44:00 TAK TAK
204 2350 PAULIK ROBERT  / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-31 21:27:00 TAK TAK
205 2351 PAWLAK ARTUR  / KOMORNIKI 1976 KOMORNIKI 2018-03-18 18:31:00 TAK TAK
206 2352 PELCZYŃSKI JACEK BRIDGESTONE / JASIN 1966 SWARZĘDZ 2018-03-26 12:47:00 TAK TAK
207 2121 PERZ PAWEŁ KOMORNIKI MTB TEAM / WIRY 1973 KOMORNIKI 2018-03-07 07:29:00 TAK TAK
208 2122 PETRUCZYNIK BARBARA  / PLEWISKA 1961 KOMORNIKI 2018-04-04 07:36:00 TAK TAK
209 2123 PIĄTKOWSKI BARTOSZ FTI RACING TEAM  / DĘBOGÓRA 1980 CZERWONAK 2018-03-21 08:48:00 TAK TAK
210 2353 PIECHOCKI MATEUSZ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2003 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK
211 2124 PIEKUTOWSKI JACEK  / SKÓRZEWO 1974 SKÓRZEWO 2018-04-04 21:54:00 TAK TAK
212 2356 PLASKATY SZYMON KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN / ŻNIN 1980 ŻNIN 2018-04-04 20:05:00 TAK TAK
213 2357 PLASKATY EMILIA KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN / ŻNIN 1985 ŻNIN 2018-04-04 20:06:00 PRZEL PRZEL
214 2125 PLESIEWICZ JANUSZ  / WAŁCZ 1951 WAŁCZ 2018-03-07 15:29:00 TAK TAK
215 2358 PLUCIŃSKI SEBASTIAN  / GNIEZNO 1975 GNIEZNO 2018-03-30 22:21:00 B 80
216 2359 PODWÓJCI BOGUMIŁA  / DĄBRÓWKA 1984 DOPIEWO 2018-04-05 11:38:00 TAK TAK
217 2360 POŁUCH JOANNA JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1983 POZNAŃ 2018-03-15 06:49:00 TAK TAK
218 2361 POMIETLAK JUSTYNA  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-03 23:32:00 TAK TAK
219 2362 PORZUCZEK TOMASZ  / POZNAŃ 1974 POZNAŃ 2018-03-30 14:22:00 TAK TAK
220 2363 POTRAWIAK STANISŁAW AKTYWNY STĘSZEW / STĘSZEW 1951 STĘSZEW 2018-04-04 11:27:00 PRZEL PRZEL/OK
221 2364 POTRZEBOWSKI MICHAŁ  / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-04-05 10:58:00 TAK TAK
222 2365 PRUS-GŁOWACKA MAGDALENA OLX TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-30 15:36:00 TAK TAK
223 2366 PRYCIŃSKI KRZYSZTOF JAKŚBUD BIEDRUSKO / SUCHY LAS 1974 SUCHY LAS 2018-03-10 16:26:00 TAK TAK
224 2006 PRYMOWICZ ADRIAN CONSDATE SUPERSPORTOWY TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1988 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-20 13:29:00 TAK TAK
225 2368 PRZYBYLSKI RAFAŁ  / KALISZ 1983 KALISZ 2018-03-23 14:06:00 TAK TAK
226 2025 PRZYBYŁ MATEUSZ  / PLEWISKA 1988 KOMORNIKI 2018-04-04 23:38:00 TAK TAK
227 2126 PTASZEK JAROSŁAW GRASS MANIA MTB TEAM / BIEDRUSKO 1981 SUCHY LAS 2018-04-04 23:46:00 TAK TAK
228 2370 PUCHAŁA ŁUKASZ STRZESZYN MTB / POZNAŃ 1982 POZNAŃ 2018-04-05 13:27:00 TAK TAK
229 2371 PUSTKOWIAK MICHAŁ OFIX BIKE TEAM / GÓRA /TARNOWO PODGÓNE 1981 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-15 11:26:00 TAK TAK
230 2372 RADECKI BARTOSZ BIKETOP TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1986 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-04 10:30:00 TAK TAK
231 2373 RADZI BŁAŻEJ ROOWEROMANIA / POZNAŃ / POZNAŃ 1996 POZNAŃ 2018-03-31 16:40:00 TAK TAK
232 2374 RAJCZAK MARIUSZ SCANIA POZNAŃ / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-21 22:49:00 TAK TAK
233 2375 RATAJCZAK MARIUSZ EURO BIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM  / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-04-03 18:32:00 EUROB EUROB
234 2376 RAŹNY LIDIA PKO BANK POLSKI / NEKLA 1975 NEKLA 2018-04-04 09:25:00 TAK TAK
235 2377 RAŹNY DARIUSZ PKO BANK POLSKI / NEKLA 1975 NEKLA 2018-04-04 10:44:00 TAK TAK
236 2378 RECK MACIEJ  / ZŁOTNIKI 2004 SUCHY LAS 2018-04-05 16:24:00 WP/OK WP/OK
237 2070 RETZLAFF MIROSŁAW  / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-03 09:58:00 TAK TAK
238 2379 ROKICKI TOMASZ  / ZALASEWO 1974 SWARZĘDZ 2018-03-05 22:51:00 B TAK
239 2380 ROKICKI PAWEŁ 5XM4 / POZNAŃ 2001 POZNAŃ 2018-04-05 16:59:00 PRZEL PRZEL/OK
240 2381 ROKICKI PIOTR 5XM4 / POZNAŃ 1971 POZNAŃ 2018-04-05 17:00:00 PRZEL PRZEL/OK
241 2383 ROSZKOWIAK MARCIN VWP / IWNO 1980 KOSTRZYN 2018-03-08 08:39:00 TAK TAK
242 2127 ROŻAK PIOTR REHAU CYCLING TEAM / KOBYLNICA 1963 SWARZĘDZ 2018-04-04 21:19:00 REHAU TAK
243 2384 RUTKOWSKA KATARZYNA UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 1973 PIŁA 2018-04-03 14:20:00 TAK TAK
244 2386 RUTKOWSKI PIOTR UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 1986 PIŁA 2018-04-03 14:20:00 TAK TAK
245 2388 RYBARCZYK TOMASZ AGROCHEST TEAM / KOSTRZYN WLKP. 1961 KOSTRZYN WLKP. 2018-03-31 12:27:00 TAK TAK
246 2128 RZYMSKA IZABELA MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-03-25 21:23:00 TAK TAK
247 2390 SARNA PAWEŁ RUUKKI / SUCHY LAS 1974 SUCHY LAS 2018-03-27 14:27:00 TAK TAK
248 2391 SCHABEL ROBERT CIESIÓŁKA TEAM / LESZNO 1976 LESZNO 2018-04-02 20:59:00 TAK TAK
249 2393 SCHACHT ARTUR  / DĄBRÓWKA 1973 DOPIEWO 2018-04-01 08:40:00 TAK TAK
250 2055 SCHAEFER ARTUR BORANT TEAM / POZNAŃ 1969 POZNAŃ 2018-03-29 09:35:00 TAK TAK
251 2538 SCHAEFER MAŁGORZATA BORANT TEAM / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-03-29 09:36:00 TAK TAK
252 2077 SCHONDELMEYER PIOTR ROWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1965 POZNAŃ 2018-04-03 21:34:00 TAK TAK
253 2394 SCHROEDER JACEK CITYZEN POZNAŃ / POZNAŃ 1972 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-03 22:43:00 TAK TAK
254 2395 SCOTT DAVID LHASA LIMITED RACING TEAM / POZNAŃ 1991 POZNAŃ - NOWE MIASTO 2018-04-05 11:25:00 TAK TAK
255 2129 SERAFIN ADAM  / OBORNIKI 1952 OBORNIKI 2018-03-16 15:08:00 TAK TAK
256 2066 SERGIEL DAMIAN SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1976 BYDGOSZCZ 2018-03-28 00:27:00 TAK TAK
257 2736 SIDOR MAGDALENA  /  1989 TAK
258 2396 SIEJAK TOMASZ  / KIEKRZ 1970 KIEKRZ 2018-04-03 19:56:00 TAK TAK
259   SIEJEK TOMASZ  / ROGALIN 1997 MOSINA 2018-04-03 15:21:00 TAK P/WYR
260 2398 SIPURA MATEUSZ KOSOX BIKE TEAM / POZNAŃ 1993 POZNAŃ 2018-03-28 18:07:00 B 80
261 2399 SKOWROŃSKI ŁUKASZ PNPT / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-24 19:15:00 B 80
262 2400 SKUPIN SŁAWOMIR SECO/WARWICK MTB TEAM / TARNOWO PODGÓRNE 1972 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-22 12:47:00 TAK TAK
263 2401 SŁOCIŃSKI ADAM BRIDGESTONE / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 15:05:00 TAK TAK
264 2330 SMOGÓR JOANNA GOGOL MTB TEAM / WĄGROWIEC 1995 WĄGROWIEC 2018-02-20 15:24:00 TAK TAK
265 2402 SMORAWSKI MARCIN NEKLA / NEKLA 1979 NEKLA 2018-03-06 12:38:00 TAK TAK
266   SMYKOWSKI MAKSYMILIAN SKOKI TEAM / SKOKI 1998 SKOKI 2018-04-03 12:30:00 TAK TAK
267 2404 SOBCZAK MARCIN WALKA KOSTRZYN  / KOSTRZYN 1991 KOSTRZYN 2018-03-17 21:29:00 TAK TAK
268 2405 SOBCZYŃSKI GRZEGORZ AGROCHEST TEAM / KOSTRZYN 1977 KOSTRZYN 2018-03-31 12:28:00 TAK TAK
269   SOCHACKI MARCIN  / KOŁO 1981 KOŁO 2018-03-30 11:13:00 TAK P/WYR
270 2408 SOSNOWSKA KAMILA KOMORNIKI MTB TEAM / SZRENIAWA 1974 KOMORNIKI 2018-04-05 09:53:00 TAK TAK
271 2409 SOSZYŃSKI JANUSZ KOLARSKI CZERWONAK / KICIN 1975 CZERWONAK 2018-03-17 23:37:00 TAK TAK
272 2410 SPYCHALSKI PAWEŁ  / ROKIETNICA 1977 ROKIETNICA 2018-03-09 12:44:00 TAK TAK
273 2411 STACHOWIAK PIOTR  / SUCHY LAS 1983 SUCHY LAS 2018-03-23 20:25:00 TAK TAK
274 2036 STARCZYŃSKI TOMASZ TEAM AKTYWNY STĘSZEW / GOWARZEWO 1979 GOWARZEWO 2018-03-22 09:29:00 TAK TAK
275 2038 STAŚKIEWICZ JAKUB JAKŚBUB BIEDRUSKO / STĘSZEW 1986 STĘSZEW 2018-03-17 08:40:00 TAK TAK
276 2413 STAWARZ MACIEJ  / ŁUBIANKA 1977 ŁUBIANKA 2018-04-05 09:57:00 B 80
277 2052 STAWICKI PAWEŁ  / WĄGROWIEC 1976 WĄGROWIEC 2018-03-26 12:12:00 TAK TAK
278 2414 STEFANIAK KAROLINA SKOKI TEAM / SKOKI 1977 SKOKI 2018-04-03 12:24:00 TAK TAK
279 2415 STEFANIAK KRZYSZTOF ŚRODA WLKP. / ŚRODA WIELKOPOLSKA 1977 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-04-04 18:45:00 TAK TAK
280 2416 STENCEL MIROSŁAW JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO 1952 SUCHY LAS 2018-03-07 14:06:00 TAK TAK
281 2417 STOKŁOSA JACEK OLX TEAM / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-04 09:40:00 TAK TAK
282 2418 STRÓŻYK SEBASTIAN  / ŚREM 1981 ŚREM 2018-04-04 09:58:00 TAK TAK
283 2419 STUDNICKI RAFAŁ  / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-03-06 21:17:00 TAK TAK
284 2421 SUĆKO PIOTR SFERAPLATINUM.PL / POZNAŃ 1976 POZNAŃ 2018-03-12 16:03:00 TAK TAK
285 2073 SUDOŁ ROBERT BORANT TEAM / POZNAŃ 1965 POZNAŃ 2018-04-03 20:36:00 TAK TAK
286   SZABELSKA JAGODA  / ROGALIN 1995 MOSINA 2018-04-03 15:18:00 TAK P/WYR
287 2424 SZPULEWSKA-LAREK SYLWIA DT4YOU TEAM/OBORNIKI / OBORNIKI 1980 OBORNIKI 2018-03-06 16:40:00 TAK TAK
288 2425 SZRAMSKI SZYMON GRUPA KROTOSKI-CICHY  / ROGOŹNO 1977 OBORNIKI 2018-03-07 16:40:00 PRZEL PRZEL
289 2428 ŚLĘZAK ANGELIKA GAMIVO TEAM / POZNAŃ 1994 POZNAŃ 2018-03-09 16:40:00 TAK TAK
290 2130 ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ OFIX.PL BIKE TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1983 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-12 14:31:00 TAK TAK
291 2429 ŚWIADEK RAFAŁ OFIX.PL BIKE TEAM / TARNOWO PODGÓRNE 1982 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-10 16:40:00 TAK TAK
292 2431 TAJSNER KAROL  / ŻABINKO 1987 MOSINA 2018-03-12 16:40:00 TAK TAK
293 2039 TARCZYŃSKI DARIUSZ LEWA WOLNA / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-29 22:05:00 TAK TAK
294 2131 TERLECKI ADAM  / POZNAŃ 1951 POZNAŃ 2018-03-05 20:07:00 TAK TAK
295 2432 TOKARSKI ŁUKASZ  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-03-13 16:40:00 TAK TAK
296 2433 TOMASZEWSKI DAWID IT EVO COMPUTER SOLUTIONS / ŚMIGIEL 1984 ŚMIGIEL 2018-03-14 16:40:00 TAK TAK
297 2435 TOMICKI PAWEŁ  / KOSTRZYN 1981 KOSTRZYN 2018-03-15 16:40:00 TAK TAK
298 2132 TRZASKA SEBASTIAN 310. KOMPANIA RADIOTECHNICZNA / DĄBRÓWKA 1977 DOPIEWO 2018-03-24 18:13:00 TAK TAK
299 2565 TWARDOWSKI MACIEJ RUSAŁKA TEAM / ZŁOTNIKI 1986 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
300 2563 TYLSKI PAWEŁ SUCHY MTB / SUCHY LAS 1981 SUCHY LAS 2018-04-05 14:01:00 TAK TAK
301 2437 WALIGÓRSKI ŁUKASZ  / KROSNO 1978 MOSINA 2018-03-18 16:40:00 TAK TAK
302 2440 WASIŃSKI PIOTR PGR DOLSK / DOLSK 1985 DOLSK 2018-03-21 16:40:00 TAK TAK
303 2093 WAWER MICHAŁ WALKA KOSTRZYN / KOSTRZYN 1999 KOSTRZYN 2018-04-05 13:36:00 TAK TAK
304 2441 WAWRZYNIAK DARIUSZ  / POPÓWKO 1980 OBORNIKI 2018-03-22 16:40:00 TAK TAK
305   WAWRZYNIAK ROBERT WAWRZYN TEAM / KORNIK 1968 KORNIK 2018-04-03 23:35:00 TAK P/SKO
306 2512 WEBER MAREK GREEN BIKE MTB TEAM / ŚREM 1986 2018-04-08 09:29:00 PRZEL PRZEL/OK
307 2444 WEINSTOK ROBERT  / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-23 16:40:00 TAK TAK
308 2445 WENSKI ANDRZEJ JAKŚ-BUD BIEDRUSKO / POZNAŃ 1964 POZNAŃ 2018-03-24 16:40:00 TAK TAK
309 2446 WIĄZ TOMASZ  / DĄBRÓWKA 1976 DOPIEWO 2018-03-25 16:40:00 TAK TAK
310 2447 WINKEL GRACJAN CHRUSTOWO / OBORNIKI 1995 OBORNIKI 2018-03-26 16:40:00 TAK TAK
311 2448 WITUŁA IWO REHAU CYCLING TEAM / SKÓRZEWO 1974 DOPIEWO 2018-03-27 16:40:00 B TAK
312 2449 WOJCIECHOWSKI TOMASZ  / TULCE 1971 KLESZCZEWO 2018-03-28 16:40:00 TAK TAK
313 2451 WOJNA GRZEGORZ  / MOSINA 1974 MOSINA 2018-03-30 16:40:00 TAK TAK
314 2452 WOJNAR TOMASZ  / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-03-31 16:40:00 TAK TAK
315 2453 WOJTKOWIAK JANUSZ  / POZNAŃ 1963 POZNAŃ 2018-04-01 16:40:00 B 80
316 2454 WOJTKOWIAK EMILIA RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-02 16:40:00 RYBCZ RYBCZ
317 2455 WOJTKOWIAK MACIEJ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-03 16:40:00 RYBCZ RYBCZ
318 2456 WOLSKA EWA  / CZERWONAK 1968 CZERWONAK 2018-04-04 16:40:00 TAK TAK
319 2457 WOLSKA ALEKSANDRA  / CZERWONAK 1997 CZERWONAK 2018-04-05 16:40:00 TAK TAK
320 2458 WOLSKI JACEK  / CZERWONAK 1967 CZERWONAK 2018-04-06 16:40:00 TAK TAK
321 2459 WOROCH SZYMON PGR DOLSK / DOLSK 1985 DOLSK 2018-04-07 16:40:00 TAK TAK
322 2460 WOROCH WOJCIECH PGR DOLSK / DOLSK 1991 DOLSK 2018-04-08 16:40:00 TAK TAK
323 2461 WOŹNIAK TOMASZ  / KICIN 1976 CZERWONAK 2018-04-09 16:40:00 TAK TAK
324 2462 WRÓBEL TOMASZ KOMORNIKI MTB TEAM / SZRENIAWA 1979 KOMORNIKI 2018-04-10 16:40:00 TAK TAK
325 2133 WRÓBLEWSKI DARIUSZ CCB / POZNAŃ 1966 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK
326 2463 WYLEŻAŁA MARZENA TEAM SKOKI / PAWŁOWO SKOCKIE 1974 SKOKI 2018-04-11 16:40:00 TAK TAK
327 2464 WYSOKIŃSKA ANNA RESTIVE TEAM / PLEWISKA 1978 KOMORNIKI 2018-04-12 16:40:00 TAK TAK
328 2465 ZAJĄC BEATA  / ROKIETNICA 1978 ROKIETNICA 2018-04-13 16:40:00 TAK TAK
329 2466 ZAKROCKI RONALD SISU-OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1977 BYDGOSZCZ 2018-04-14 16:40:00 TAK TAK
330 2467 ZALASZEWSKA PAULINA CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / WĄGROWIEC 1988 WĄGROWIEC 2018-04-15 16:40:00 TAK TAK
331 2469 ZAWORSKI ANDRZEJ WRZEŚNIA / PSARY MAŁE 1962 WRZEŚNIA 2018-04-17 16:40:00 TAK TAK
332 2021 ZAWORSKI TOMASZ GOLD CYCLING / ZŁOTKOWO 1989 SUCHY LAS 2018-03-31 17:28:00 TAK TAK
333 2471 ZIELIŃSKI KRYSTIAN  / DOLSK 1988 DOLSK 2018-04-19 16:40:00 TAK TAK
334 2472 ZOGA PAWEŁ OLX GROUP /  PUSZCZYKOWO 1983 PUSZCZYKOWO 2018-04-20 16:40:00 TAK TAK
335 2134 ZOZULIŃSKA WERONIKA  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-05 10:45:00 TAK TAK
336 2083 ZWIERSKI MIŁOSZ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2001 PIŁA 2018-04-03 14:19:00 TAK TAK

MEGA | Zgłoszonych: 111

Lp. Nr Start Nazwisko i imię Klub / Miasto Rocznik Gmina Data zgłoszenia Numer Dolsk
1 1119 ANTONIEWICZ ROBERT AF MOSINA TEAM / MOSINA 1970 MOSINA 2018-04-05 06:48:00 TAK TAK
2 1169 BADOWSKI MICHAŁ MOTIV HOME TEAM / WRZEŚNIA 1976 WRZEŚNIA 2018-04-04 09:39:00 TAK TAK
3 1082 BEDNAREK MICHAŁ SEZUP MTB TEAM / PIŁA 1984 PIŁA 2018-03-12 20:22:00 TAK TAK
4 1170 BEDNAREK JAKUB SEZUP MTB TEAM / KACZORY 1979 KACZORY 2018-03-16 18:25:00 TAK TAK
5 1334 BIEDRZYŃSKI SEBASTIAN GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / SWARZĘDZ 1981 SWARZĘDZ 2018-04-08 00:23:00 TAK TAK
6 1161 BIENERT JACEK CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / BIEDRUSKO 1982 BIEDRUSKO 2018-04-03 12:00:00 TAK TAK
7 1251 BINKOWSKI ZDZISŁAW GREEN BIKE MTB TEAM / ŚREM 1956 2018-04-08 09:29:00 PRZEL PRZEL/OK
8 1172 BISKUP WOJCIECH RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / KOMORNIKI 1979 KOMORNIKI 2018-04-04 20:51:00 B RYBCZ
9   BRYCHCY ADRIAN RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / KARGOWA 1988 KARGOWA 2018-04-04 10:34:00 TAK TAK
10 1174 CHYŁA MARIUSZ REAL 64 -STO / KĄKOLEWO 1969 KĄKOLEWO 2018-04-01 21:39:00 B 80
11 1032 CURUL DANIEL PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1979 GNIEZNO 2018-04-03 10:34:00 TAK P/CHODZ
12 1007 CZAJKA WOJCIECH AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-03-29 21:09:00 TAK TAK
13 1260 CZAJKA WOJCIECH AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1975 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
14 1175 CZARNOTA MARIUSZ  / POZNAN 1977 X 2018-04-05 12:55:00 TAK TAK
15 1057 DYMEK MICHAŁ REHAU CYCLING TEAM / KOMORNIKI 1977 KOMORNIKI 2018-04-04 08:28:00 TAK TAK
16 1037 FOLTYN BARTOSZ MRÓZROWERY TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-03-26 15:40:00 TAK TAK
17 1107 FRĄCKOWIAK TOMASZ PKO BANK POLSKI / GNIEZNO 1974 GNIEZNO 2018-04-02 20:21:00 TAK TAK
18 1176 FRĄCKOWIAK PRZEMYSŁAW STREFASPORTU.PL MW INVEST / LESZNO 1980 LESZNO 2018-04-05 15:31:00 TAK TAK
19 1162 GAWINSKI MICHAL FITSERWIS MTB TEAM / BYDGOSZCZ 1975 BYDGOSZCZ 2018-04-04 21:44:00 TAK TAK
20 1333 GOGOLEWSKA MAŁGORZATA GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1966 WĄGROWIEC 2018-02-27 12:21:00 TAK TAK
21 1178 GOGOLEWSKA MARTA MERX TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1986 WĄGROWIEC 2018-04-05 11:20:00 TAK TAK
22 1965 GOGOLEWSKI WOJCIECH GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC / WĄGROWIEC 1965 WĄGROWIEC 2018-02-27 11:47:00 TAK
23 1252 GOŚCIAŃSKA IZABELA DTNYOU UTB TEAM / GOSTYŃ 1989 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
24 1005 GÓRNIAK MICHAŁ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-04-05 00:11:00 B RYBCZ
25   GRALA ŁUKASZ TIDK / BORÓWIEC 1975 KÓRNIK 2018-03-14 19:11:00 TAK P/CZE
26 1100 HAJDENRAJCH KLAUDIUSZ PKO BANK POLSKI S.A. / PLEWISKA 1975 KOMORNIKI 2018-04-05 16:06:00 TAK TAK
27 1181 HLIWA DAMIAN FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1992 POZNAŃ 2018-04-02 10:59:00 TAK TAK
28 1018 HOFFMANN GRZEGORZ UNIT MARTOMBIKE TEAM / BISKUPICE 1982 POBIEDZISKA 2018-03-30 14:49:00 TAK TAK
29 1183 HYPKI KRZYSZTOF  / KSIĄŻ WLKP 1975 KSIĄŻ WLKP 2018-04-04 22:33:00 TAK TAK
30 1115 JACKOWSKI ANDRZEJ CELLFAST MTB TEAM/ROWERPLUS.PL / STARA ŁUBIANKA 1964 STARA ŁUBIANKA 2018-03-27 13:25:00 TAK TAK
31 1184 JAWORSKI MARIUSZ  / KOMORNIKI 1965 KOMORNIKI 2018-03-26 14:15:00 TAK TAK
32 1185 KACZOR RAFAŁ REAL 64-STO / GOSTYŃ 1975 GOSTYŃ 2018-04-04 15:31:00 B 80
33 1186 KAMIŃSKI KRZYSZTOF  / POZNAŃ 1987 POZNAŃ 2018-04-03 23:02:00 TAK TAK
34 1163 KARDACH ANDRZEJ  / PLEIWSKA 1972 KOMORNIKI 2018-03-25 18:57:00 TAK TAK
35 1187 KAŹMIEROWSKI GRZEGORZ  / ŚRODA WIELKOPOLSKA 1972 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-03-25 10:27:00 TAK TAK
36 1188 KORALEWSKI WALDEMAR  / MOSINA 1973 MOSINA 2018-03-06 12:46:00 TAK TAK
37 1189 KOTOWICZ KRZYSZTOF CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1991 POZNAŃ 2018-04-04 21:30:00 TAK TAK
38 1190 KOZAL RADOSŁAW FTI RACING TEAM / KROTOSZYN 1992 KROTOSZYN 2018-04-02 15:16:00 TAK TAK
39 1191 KRÓLIK FILIP FTI RACING TEAM / POZNAŃ 1982 POZNAŃ 2018-04-05 12:40:00 TAK TAK
40   KUPKA PIOTR DIRECT FLOOR  / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-04-05 16:54:00 TAK TAK
41   KURASIŃSKI KRZYSZTOF ŚRODA RACING TEAM / ŚRODA WIELKOPOLSKA 1979 ŚRODA WIELKOPOLSKA 2018-04-04 19:21:00 TAK TAK
42 1044 KYCLER WITOLD MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / ŁOPUCHOWO 1971 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-29 21:36:00 TAK TAK
43 1009 KYCLER MACIEJ MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1998 POZNAŃ 2018-03-29 21:42:00 TAK TAK
44 1194 LEWANDOWICZ WALDEMAR ENOVA TEAM / POZNAŃ 1973 POZNAŃ 2018-04-04 20:12:00 TAK TAK
45   LEWANDOWSKI MICHAŁ OFIX.PL BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1995 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-12 12:28:00 TAK TAK
46 1270 LEWANDOWSKI MICHAŁ OFIX.PL BIKE TEAM / MUROWANA GOŚLINA 1995 2018-04-08 09:29:00 TAK TAK
47 1164 LUTOBORSKI ADAM SISU OWB TEAM / BYDGOSZCZ 1969 BYDGOSZCZ 2018-03-27 22:14:00 TAK TAK
48 1196 ŁĄCKI PIOTR PHYTOPHARM TEAM / NOWE MIASTO NAD WARTĄ 1976 NOWE MIASTO NAD WARTĄ 2018-03-29 14:13:00 TAK TAK
49 1051 ŁONTKA SEBASTIAN JAKŚBUD BIEDRUSKO / BIEDRUSKO K/ POZNANIA 1977 SUCHY LAS 2018-03-15 23:09:00 TAK TAK
50 1128 MAĆKOWIAK ARTUR GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM / POZNAŃ 1978 POZNAŃ 2018-04-03 12:36:00 TAK TAK
51 1198 MAJCHSZAK KAROL RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1980 POZNAŃ 2018-04-04 21:49:00 RYBCZ RYBCZ
52 1200 MARIAŃSKI LESZEK SANIMAR BYDGOSZCZ / ZAMOŚĆ 1971 ZAMOŚĆ 2018-03-22 21:04:00 TAK TAK
53 1050 MARKOWSKI JAROSŁAW NSZZP ZŁOTÓW / ZŁOTÓW 1968 ZŁOTÓW 2018-04-03 21:55:00 PRZEL PRZEL
54 1201 MATŁOKA JAROSŁAW KOMORNIKI MTB TEAM / KOMORNIKI 1961 KOMORNIKI 2018-04-04 20:05:00 TAK TAK
55 1047 MICOREK DAWID PZL SĘDZISZÓW MTB TEAM GNIEZNO / GNIEZNO 1991 GNIEZNO 2018-04-03 21:09:00 TAK TAK
56 1013 MIĘŻAŁ KRZYSZTOF UNIT MARTOMBIKE TEAM / TULCE 1986 KLESZCZEWO 2018-03-31 15:59:00 TAK TAK
57 1203 MIKOŁAJCZYK PRZEMYSŁAW AGROCHEST TEAM  / KONIN 1971 KONIN 2018-04-03 15:00:00 TAK TAK
58 1043 NAPIEREŁA GRZEGORZ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / BOLECHÓWKO 1952 CZERWONAK 2018-03-26 22:02:00 RYBCZ RYBCZ
59 1206 NAWROCKI JACEK  / CERADZ KOŚCIELNY 1974 TARNOWO PODGÓRNE 2018-03-28 12:50:00 TAK TAK
60 1207 NIEWIADA PIOTR ŚRODA RACING TEAM / POZNAŃ 1972 POZNAŃ 2018-03-19 23:21:00 B 80
61 1021 NOWICKI MATEUSZ ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / DACHOWA 1988 KÓRNIK 2018-04-03 20:28:00 TAK TAK
62 1081 OLESZCZUK BARTŁOMIEJ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / BIAŁOGARD 1992 BIAŁOGARD 2018-04-04 20:02:00 RYBCZ RYBCZ
63 1004 ORLIK KRZYSZTOF AGROCHEST TEAM / POZNAŃ 1983 POZNAŃ 2018-03-25 07:18:00 TAK TAK
64 1210 OTULAKOWSKA MONIKA RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 10:40:00 RYBCZ RYBCZ
65 1211 PASTWA MICHAŁ  / KOBYLNICA 1972 SWARZĘDZ 2018-04-04 00:17:00 PRZEL PRZEL
66 1212 PATERKA KRZYSZTOF LKK TEAM / LESZNO 1975 LESZNO 2018-04-05 10:38:00 PRZEL PRZEL
67 1213 PIĄTKOWSKI ROBERT GAMIVO TEAM / POZNAŃ 1994 POZNAŃ 2018-04-05 09:43:00 TAK TAK
68 1215 POLCYN WOJCIECH  / POZNAŃ 1994 POZNAŃ 2018-04-04 13:24:00 TAK TAK
69 1216 POŁUCH ARTUR JAKŚBUD BIEDRUSKO / POZNAN 1984 POZNAŃ 2018-03-15 06:51:00 TAK TAK
70 1134 POMIETLAK TOMASZ  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-03 23:43:00 TAK TAK
71 1030 PRZYBYSZ JANUSZ THULE TEAM  / KOLO 1959 KOLO 2018-03-06 22:01:00 THULE THULE
72 1217 RADOMSKI WOJCIECH RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1984 POZNAŃ 2018-03-26 21:44:00 PRZEL PRZEL
73 1025 ROZUMEK ŁUKASZ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / DĄBRÓWKA 1983 DOPIEWO 2018-04-04 09:07:00 RYBCZ RYBCZ
74 1026 RZYMSKI PAWEŁ MEDBIKE GABINETY LEKARSKIE / POZNAŃ 1975 POZNAŃ 2018-03-25 21:22:00 TAK TAK
75 1220 SCHONDELMEYER PIOTR ROWEROMANIA TEAM POZNAŃ / POZNAŃ 1965 POZNAŃ 2018-04-03 21:32:00 PRZEL PRZEL
76 1045 SEMCZUK HUBERT RYBCZYŃSKI BIKES REMMERS TP-LINK TEAM  / WYRZYSK 1995 WYRZYSK 2018-04-05 11:37:00 RYBCZ RYBCZ
77 1165 SIDOR MAGDALENA REHAU CYCLING TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 08:08:00 TAK TAK
78 1222 SKOTARCZAK JAKUB ZANIEMYŚL / ZANIEMYŚL 1992 ZANIEMYŚL 2018-04-05 00:21:00 TAK TAK
79 1142 SKRZYPCZAK JAROSŁAW MASERATI MARCIECH TEAM / POZNAŃ 1974 POZNAŃ 2018-03-31 19:35:00 TAK TAK
80 1223 SŁOMIŃSKI JAROSŁAW RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-04 17:50:00 RYBCZ RYBCZ
81 1224 SŁOMSKI MICHAŁ CONSDATA SUPERSPORTOWY  / MUROWANA GOŚLINA 1982 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-30 10:29:00 TAK TAK
82 1332 SMYK DOMINIKA GOGOL MTB TEAM / WĄGROWIEC 1996 WĄGROWIEC 2018-02-27 12:32:00 TAK TAK
83 1225 SNUSZKA ŁUKASZ OLX TEAM / KALISZ 1978 KALISZ 2018-03-21 08:50:00 B 80
84 1226 STANKIEWICZ GRACJAN DT4YOU MTB TEAM / OBORNIKI 1992 OBORNIKI 2018-03-16 13:15:00 TAK TAK
85 1227 STAROSTA ANDRZEJ  / KOZIEGŁOWY 1984 CZERWONAK 2018-03-10 22:50:00 TAK TAK
86 1088 SYPNIEWSKI ANDRZEJ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-04-04 09:08:00 RYBCZ RYBCZ
87   SZPERLIK WOJCIECH AIRPOL COMPRESSORS MTB TEAM  / DACHOWA 1978 GĄDKI 2018-03-07 11:12:00 TAK TAK
88 1232 SZPOT ŁUKASZ PKO BANK POLSKI S.A. / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-05 15:53:00 TAK TAK
89 1233 SZYMKOWIAK MIŁOSZ BRIDGESTONE  / POZNAŃ 1977 POZNAŃ 2018-03-20 19:22:00 TAK TAK
90 1235 ŚWIERCZYŃSKI MAREK PROSEL TEAM / BIEDRUSKO 1979 BIEDRUSKO 2018-04-04 21:59:00 PRZEL PRZEL
91 1067 ŚWIĘTEK GRZEGORZ ROOWEROMANIA TEAM POZNAŃ / SZAMOTUŁY 1963 SZAMOTUŁY 2018-04-04 07:32:00 TAK TAK
92 1236 TĘGI TOMASZ REAL 64-STO  / LESZNO 1979 LESZNO 2018-04-04 07:29:00 TAK TAK
93 1063 TOMASZEWSKI KAROL KOSOX BIKE TEAM / BOLECHOWO-OSIEDLE 1984 CZERWONAK 2018-03-26 19:58:00 TAK P/SKOKI
94 1237 TOMIAK MARCIN MRÓZROWERY TEAM / POZNAŃ / SZCZYTNIKI 1982 KÓRNIK 2018-04-03 21:59:00 TAK TAK
95 1167 TYBURSKI PAWEŁ FITSERWIS MTB TEAM / BYDGOSZCZ 1984 BYDGOSZCZ 2018-03-29 15:48:00 TAK TAK
96 1109 URBANIAK MARCIN  / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-04-03 09:22:00 TAK TAK
97 1238 WACHOWIAK TOMASZ GKKG GNIEZNO / POZNAŃ 1992 POZNAŃ 2018-04-04 00:17:00 TAK TAK
98 1029 WARTEL MACIEJ GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR / POZNAŃ 1979 POZNAŃ 2018-04-05 08:43:00 PRZEL PRZEL
99 1097 WEBER PAWEŁ BMW KODOWANIE TEAM / TUCZNO 1984 POBIEDZISKA 2018-03-07 12:55:00 TAK TAK
100 1239 WIDERSKA ANNA BRIDGESTONE / ŁOPUCHOWO 1977 ŁOPUCHOWO 2018-04-04 20:18:00 TAK TAK
101 1240 WŁOKA MAURYCY OFIX.PL BIKE TEAM / POZNAŃ 1989 POZNAŃ 2018-03-06 15:55:00 TAK TAK
102 1116 WODZIŃSKI PIOTR UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 1985 PIŁA 2018-04-03 14:17:00 TAK TAK
103 1008 WOJCIECHOWSKI MIŁOSZ UKS SPORTOWIEC PIŁA / PIŁA 2001 PIŁA 2018-04-03 14:16:00 TAK TAK
104 1122 WOJTKOWIAK PIOTR BIKETOP / POZNAŃ 1970 POZNAŃ 2018-04-03 13:24:00 TAK TAK
105 1242 WOLNIEWICZ MICHAŁ BRIDGESTONE / MUROWANA GOŚLINA 1992 MUROWANA GOŚLINA 2018-03-25 19:25:00 TAK TAK
106 1024 WOLNIEWICZ MATEUSZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM  / MUROWANA GOŚLINA 1987 MUROWANA GOŚLINA 2018-04-03 09:07:00 B 80
107 1012 WOŁYŃSKI TOMASZ CONSDATA SUPERSPORTOWY TEAM / POZNAŃ 1988 POZNAŃ 2018-04-05 07:14:00 TAK TAK
108 1243 WÓJCIKIEWICZ KAMILA RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / KORCZYNA 1991 KORCZYNA 2018-04-04 22:45:00 RYBCZ RYBCZ
109 1040 WRÓBLEWSKI ŁUKASZ RYBCZYŃSKI-BIKES REMMERS TP-LINK TEAM / POZNAŃ 1966 POZNAŃ 2018-04-04 13:40:00 RYBCZ RYBCZ
110 1120 ZARAŃSKI ARTUR CELLFAST MTB TEAM/ ROWERPLUS.PL / PIŁA 1978 PIŁA 2018-04-03 22:00:00 TAK TAK
111 1019 ZOZULIŃSKI JAN VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM / POZNAŃ 1958 POZNAŃ 2018-04-05 00:12:00 TAK TAK